poster

Muži na stromech (TV seriál)

 • USA

  Men in Trees

 • Slovensko

  Muži na stromoch

Komedie / Drama

USA, 2006, 36x42 min

Hrají:

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom, Heather Feeney, Jewel Kilcher, Justine Bateman, Ty Olsson, Orlando Jones, Currie Graham, Nicholas Lea, Edward Kerr, Emily Bergl, Seana Kofoed, Karin Konoval, Jason O'Mara, Colm Meaney, Scott Elrod, Colby Johannson, Claudette Mink, Chelah Horsdal, Erin Karpluk, Dave Lantaigne, Kasey Kieler, Sofía Vergara, Ever Carradine, Françoise Yip, Elyse Levesque, Peter Wingfield, Callum Keith Rennie, Greg Anderson, William Henderson White, Josh Randall, Chelan Simmons, Diego Klattenhoff, Dot Jones, Daniel Boileau, Matthew Kevin Anderson, Mario Cantone, Geoff Gustafson, April Telek, Colin Lawrence, Susan Hogan, Colin Cunningham, Ashleigh Gryzko, Ellie Harvie, Karina Carreck, Michael Antonakos, Adrian Hough, Michael Adamthwaite, Christopher Russell, Don Thompson, Teach Grant, Paul Jarrett, D. Harlan Cutshall, Peter New, David-Paul Grove, Rondel Reynoldson, Janet Pinnick, Michael P. Northey, Lori Triolo, Adrian Glynn McMorran, Daryl Shuttleworth, Kevin O'Grady
(další profese)
 • tomeš
  **

  Těšil jsem se! Ale... Hm, je to teda prima nápad, i když ne třeskutě novátorský, jak už tu mnozí naznačili. A Aljaška je pěkný místo, jen nevím, proč si už americká produkce nedala tu práci a nenatáčela tam (všechny exteriéry fiktivního Elmo se natočily ne dál než 40 km od Vancouveru). Anne Heche je opravdu sladká - ostatně jako všechny ostatní postavy (které jsou příjemně pestré). A to byl pro mě možná jeden z problémů. Mnozí argumentují oddechovostí, ano, ale už v pohádkách byli vedle dobrých i "zlí". Ale což, nějak jsem byl prostě natěšenej víc, než jsem měl, a víc než půlku první série jsem nedal...(26.11.2011)

 • Ainy
  *****

  Co se týká seriálů tak jsem velmi opatrná. Mám své oblíbené, které si občas pustím když je chuť (Přátelé, MASH, Simpsonovi) a na nic víc se nechci začínat dívat. A to samé platilo i o tomto seriálu, který jsem jako většinu ignorovala. Co se ale jednou nestalo ... jen tak jsem se pustila do nějaké té chválihodné domácí práce a k tomu jsem měla puštěný program v telce, kde se najednou objevil tenhle ten seriálový úkaz. Musím opravdu sáhnout hluboko do svého svědomí a přiznat se, že mě komediální námět opravdu chytil a spolu s tím určitě i sympatický herecký projev herečky Anne Heche. Příjemné prostředí Aljašského maloměsta plné příjemných a dobrosrdečných lidí. Je fajn, že se točí i seriály, kde nejsou jen samé intriky, milostné trojúhelníky, pláč, nářek, podvody, zloba, násilí ..... To nás obklopuje každý den, tak proč se s tím ještě zatěžovat, když si chce člověk odpočinout.(13.2.2013)

 • BigDeal
  ***

  Asi takto nejak si predstavujem seriál na dobrú noc. Je to o mestskej spisovateľke, ktorá sa prisťahuje do Elma, ktoré ma asi 200 obyvateľov, pričom zažíva úsmevné situácie i nové odpovede na životné otázky...napriek tomu, že to nie je príliš originálny nápad, na oddych (ale kvalitný) si neviem predstaviť nič lepšie.(18.4.2008)

 • Vishnar
  ***

  1) ***, 2) ***(3.3.2014)

 • AngelAngie
  ***

  Poměrně zajímavý seriál ..(29.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace