Muži na stromech (TV seriál)

Men in Trees

Muži na stromoch

Komedie / Drama

USA, 2006, 36x42 min

Anne Heche, Abraham Benrubi, Derek Richardson, Timothy Webber, Sarah Strange, James Tupper, John Amos, Cynthia Stevenson, Suleka Mathew, Lauren Tom, Heather Feeney, Jewel Kilcher, Justine Bateman, Ty Olsson, Orlando Jones, Currie Graham, Nicholas Lea, Edward Kerr, Emily Bergl, Seana Kofoed, Karin Konoval, Jason O'Mara, Colm Meaney, Scott Elrod, Colby Johannson, Claudette Mink, Chelah Horsdal, Erin Karpluk, Dave Lantaigne, Kasey Kieler, Sofía Vergara, Ever Carradine, Françoise Yip, Elyse Levesque, Peter Wingfield, Callum Keith Rennie, Greg Anderson, William Henderson White, Josh Randall, Chelan Simmons, Diego Klattenhoff, Dot Jones, Daniel Boileau, Matthew Kevin Anderson, Mario Cantone, Geoff Gustafson, April Telek, Colin Lawrence, Susan Hogan, Colin Cunningham, Ashleigh Gryzko, Ellie Harvie, Karina Carreck, Michael Antonakos, Adrian Hough, Michael Adamthwaite, Christopher Russell, Don Thompson, Teach Grant, Paul Jarrett, D. Harlan Cutshall, Peter New, David-Paul Grove, Rondel Reynoldson, Janet Pinnick, Michael P. Northey, Lori Triolo, Adrian Glynn McMorran, Daryl Shuttleworth, Kevin O'Grady

Prvni dil byl hodne zajimavy, ale ted, po 4. pokracovani mi o tak dobre neprijde, zaradilo se to kategorie prumer se vsim vsudya mylsim, ze to uz lepsi nebude.(7.1.2008)

Originalni napad, ocenuji. Anne je bravurni herecka a v tomto serialu vylozene zari. Nadchlo me to od prvniho dilu.(12.10.2012)

Pondělí pro mě znamená Muži na stromech, jednoznačně. Pokaždý si u nich báječně odfrknu a utvrdí mě v tom, jak strašně fajn je být ženská - ani nevím proč, prostě utvrdí. Vyloženě si vychutnávám takový ten jemňoulilinký opar stupidity, který se pro někoho méně vnímavého může nad tímto seriálem vznášet a stejně tak si vychutnávám lidi, kteří ho opravdu za stupidní považujou. Jen na okraj - plný počet má ode mě i značka "Muži na stromech" a zrovna tak i ten, který podle této značky seriál pojmenoval. It must have been genius!!(8.3.2008)

• Kryton

V serialovém boomu , které nám USA dodává se najde sem tam nudný seriál. Tento je toho důkazem, Proč jen mě toto nebaví? Asi neskutečně nesympatickou hlavní představitelkou.(21.9.2008)

Průměrný seriál z prostředí zapadlého městečka dokáže zapůsobit pouze svou zajímavou strukturou. Anne Heche se nejdříve tváří jako hlavní hrdinka, ale postupem času se ukazuje, že byla pouze nastrčenou průvodkyní. V prvních dílech se díky ní seznámíme s ostatními postavami a v tom zbytku funguje zejména jako hlasový doprovod. I když ke konci opět bohužel přebírá vedoucí otěže. Proč bohužel? Už díl, který se odehrával v New Yorku myslím jasně dokázal, že postava expertky přes vztahy není nijak zajímavá a díky v podstatě neznámé minulosti nemáme důvod se o ni více starat. Ona vůbec její dějová linie - vztah s Jackem - je nejnudnější částí seriálu. Zvláštní že zrovna ta, kolem které se seriál má hlavně točit se postupem času ukazuje jako nejhůře sepsaná postava. Je až zarážející o kolik jsou ostatní obyvatelé městečka lépe sepsány... Ale možná to není chyba, jen další vykreslení nezajímavé postavy, které na začátku strhla tolik povyku. Další zajímavou věcí je téměř úplná absence něčeho co nepohladí po duši. Když přijde nějaký problém, hrdinové se přes něj většinou lehce přenesou a jdou dál... Až na pár mimořádně povedených dílů se nejedná o seriál, který by stál za zhlédnutí.(8.2.2008)