• Flego
  *****

  Muži na stromoch sú nádherným pohladením duše. Príjemná zábava, všadeprítomný láskavý humor, vynikajúca Anne Heche a sympatickí muži rôznych vekových kategórií.(15.1.2008)

 • viperblade
  ****

  Hodnoceno po první sérii: Hodně velké překvapení. Muži na stromech je přesně ten typ relaxačního seriálu, který mi chyběl. Jak tady poznamenal uživatel CheGuevara, nenajdete zde vyloženě zápornou postavu. Jenže já to beru jako klad. V době, kdy sledujeme všemožné seriály, které mají jasně dáno "ty jsi hrdina, ty jsi padouch, ty jsi něco uprostřed" je tohle fakt příjemné. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí (Marin, Jack, Patrick, Annie, Sara) a i když mi některé postavy byly nesympatické (Theresa), tak i tu jsem si po čase zamiloval. Je prostě příjemné vidět po dlouhé době seriál, který řeší vztahy a nemusí tam být sprostá slova, nebo řeči o piňdourech a podobně (jak to známe ze Sexu ve městě). Za mě první sérii dávám čistých 80 % s tím, že pokud na konci druhé nebudu mít nějaký výrazný problém, možná půjdu i na maximum. Po druhé sérii (bude obsahovat SPOILERY!!!): Řeknu vám, že jsem si Elmo zamiloval. A také jeho obyvatele nebo i ty, kteří pouze procházeli. Jenže s příběhem jsem měl problém. Jednak zde byla naprosto zbytečná část se ztrátou Patrickovi paměti. Vše ostatní (Jack jde na moře, dočasný rozvod Mai a Baze) jsem akceptoval, ale tohle bylo fakt zbytečné. Naštěstí pak si Patrick vzpomněl, člověk tudíž očekával pěkný konec a přijde… jen konec. S Annie je nakonec Ivan, svatba Sáry a pastora je jen naznačena… jsem z toho fakt zklamaný. Přitom nechci nějaký přemrštěný happy-end, ale když člověk sleduje seriál o vztazích, tak je trochu divný, aby ty vztahy skončili tak nelogicky, ne? Takže na pět bodů jít bohužel nemůžu, ale myslím, že si tenhle seriál klidně, někdy za hodně dlouho, zase pěkně sjedu celý od začátku. Takže sbohem, Elmo. Budeš mi chybět!(18.7.2009)

 • Oktavianus
  **

  Kdysi to v tv programu uváděli jako Sex ve městě z Aljašky. Jenže já nemám rád Aljašku, jednoduchost přírody a Anne Hecheovou, ale New York, sofistiku a eleganci.(19.7.2012)

 • - Natáčení skutečně probíhalo na Aljašce. (reich)

 • - Anne Heche (Marin Frist) a James Tupper (Jack Slattery) se při natáčení filmu sblížili a roku 2009 se jim narodil syn Atlas. [Zdroj: Wikipedia] (Ganka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace