poster

Slídil

 • USA

  Sleuth

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2007, 86 min

Režie:

Kenneth Branagh

Scénář:

Harold Pinter, Anthony Shaffer (divadelní hra)

Hudba:

Patrick Doyle
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ***

  Do scény s policistou šlo a perfektní thriller, který bych z fleku hodnotil plným počtem. Bohužel od té chvíle měl snímek prudký spád a vše, co ze začátku bylo dokonalé se změnilo v nezáživnou záležitost. Dokonce i závěr nepřekvapil a byl předvídatelný, takže se více než lehký nadprůměr z toho vyždímat nedá.. 6/10 = 63%(5.4.2013)

 • mysiak
  ***

  Skvelý remake, kde už Michael Caine hrá starého a zdatne mu sekunduje dobre hrajúci Jude Law...je to dobré, že akurát títo dvaja účinkujú v tomto filme, ináč by to bola nuda. Ich psychologická vojna je brilantná, ich party sú zahrané vynikajúco, škoda, že tu hrajú len dvaja herci...kľudne tam mohla hrať tá Michaela Cainova žena...mohlo by to byť zaujímavejšie...(1.9.2008)

 • Psema
  **

  Michael Caine dělá z Juda hodinu a půl hereckého pitomce v plytkém remaku, jemuž nechybí jen hromada normálního nábytku a několik litrů Primalexu, ale především hloubka, styl a pointa...............po zhlédnutí originálu padám ještě níž. 4/10(12.3.2008)

 • fmash
  ****

  Inscenačně pojatá komorní dialogová detektivka, v níž se divák postupně nedozvídá kdo spáchal zločin, ale spíš zda je nějaký spáchán. Film Slídil rozhodně není pro každého, ale kdo má rád divadlo, dobré herecké výkony a klasickou hodně zamotanou detektivní zápletku, bude spokojen.(20.6.2010)

 • mil@n.fanatik
  **

  První polovina filmu, resp. nějakých 30 minut vypadalo slibně, ale druhá půlka byla velmi slabá nudná a dá se říct, že se film jen dohrával a nudil.. Kdyby film navázal na prvních úspěšných 30 minut, hodnocení by bylo minimálně na 3 hvězdy, takhle jen hvězdy dvě... .40%(1.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace