Slídil

Sleuth

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2007, 86 min

Kenneth Branagh

Harold Pinter, Anthony Shaffer (divadelní hra)

Patrick Doyle

Neil Farrell

Scénografie:

Tim Harvey

Kostýmy:

Alexandra Byrne

Do scény s policistou šlo a perfektní thriller, který bych z fleku hodnotil plným počtem. Bohužel od té chvíle měl snímek prudký spád a vše, co ze začátku bylo dokonalé se změnilo v nezáživnou záležitost. Dokonce i závěr nepřekvapil a byl předvídatelný, takže se více než lehký nadprůměr z toho vyždímat nedá.. 6/10 = 63%(5.4.2013)

Mozno mnohich odradi fakt, ze sa tento film odohrava v jednom dome s dvomi hercami, takze som sa tak trochu citil ako v divadle :-) Prva polovica filmu vyzerala dost nadejne a bavila ma na 80%, avsak druha uz nejako zacala stracat na obratkach, ale vdaka hereckemu koncertu oboch protagonistov ma film u mna 60%. _______Michael Caine - (Andrew) +++ Jude Law - (Milo) +++ Produkcia: Kenneth Brenegh, Jude Law +++(28.11.2007)

Konverzacka jak ma byt, drama pripachane napetim u ktereho nudu zezazijete, nebudete na to mit cas. Vynikajici Michael Caine, ktery si jen prohodil roli, urcite to pro nej musela byt "chvilka" nostalgie. Jude Law obcas trosicku prehral, ale celkovy dojem to nijak nekazi, brilantni dialogy maji navrch. Original jsem nevidel, mozna proto takhle vysoko hodnotim, ale chystam se na nej... ___ Takže jsem viděl i originál a musím jít s jednou hvězdičkou níž, pritiže tohle se pouze z části vyrovná originbálu, který hraje úplně jinou ligu.(6.3.2008)

• Renton

Scénář: Harold Pinter .. Nudná, jak psí čumák studená, hra.(11.2.2008)

• KarelR

Nechutná řezničina. Branagh by se za sebe měl stydět, protože naprosto zmasakroval brilantní snímek. Cainovu účast vážně nechápu. Snažně všechny prosím, ať se raději podívají na originál. 3/10(14.3.2008)