Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad)

Amazing Race, The

Úžasné dobrodružstvo

Akční / Dobrodružný / Soutěžní / Reality-TV

USA, 2001, 60 min

Originální, napínavé a občas i vzdělávací. Určitě jedna z těch kvalitnějších reality-show záležitostí.;-)(9.11.2012)

Jen málo televizních reality-show soutěží mě dokázalo zaujmout. Podobně jako survivor je základem geniální koncept hry, který dělá v podstatě 90%. Těch zbylých 10% závisí už jen na soutěžících! Fakt super.(18.1.2013)

Mám úchylku s názvem reality show a tahle je přesně podle mého gusta. Obdivuji dvojice, které se vydají vstříc neznámému, nebezpečnému a hlavně překonání sama sebe. Já bych na to neměla nemluvě o tom, že bychom se s manželem rozváděli už během první etapy. Co mě pravidelně dostává je zabedněnost Američanů, kteří si myslí, že Londýn je země a Praha v Rumunsku... Na druhou stranu jsou jejich reakce, kdy se účastnice, která mi celou dobu nebyla sympatická rozbrečí při projíždění chudou Asií, mnohdy překvapivé. Reality je plná protikladů, napínavých momentů a celého světa.(13.9.2011)

Ja im tak závidím. Toto by som rada zažiť na vlastnej koži, kašlať na milión dolárov, ale tie zážitky.(5.2.2014)

Survivora mi to nepřekoná, ale stejně je to perfektní reality show, některé dvojice mě ale dokáží tak otravovat celou řadu, že to není možné...(1.2.2010)