poster

Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad)

 • USA

  Amazing Race, The

 • Slovensko

  Úžasné dobrodružstvo

Akční / Dobrodružný / Soutěžní / Reality-TV

USA, 2001, 60 min

 • Vxxx
  *****

  Sérrií jsem moc neviděla... kompletních asi pět a sem tam nějaký díl u sérií 10-15 ... ale baví mě to :) Ovšem nikdy nebudu skalní fanoušek vyjmenovávající soutěžící sérii po sérii :) 5*(1.10.2013)

 • burina

  (US 3/24) Obľúbené dvojice: S1- Bill & Joe, Drew & Kevin /// S2- Oswald & Danny, Gary & Dave. S3- Ken & Gerard, Derek & Drew.(26.5.2014)

 • Davies182
  ****

  Docela příjemná soutěž o honbě za jedním milionem dolarů zkombinovaná s poznáváním celého světa.(13.8.2008)

 • larelay
  *****

  Skoda, ze Americania maju take otvorene moznosti. V tomto jedinom im snad zavidim, ze maju niektore vyborne RS, ktore sa oplati nie len sledovat, ale i zazit. Skoda preskoda, hned by som sa balila :D Nevadi, este ze mam moznost to aspon sledovat :) Niektore ulohy su naozaj mazec, vobec sa nedivim, ze podaktore princeznicky tam chytaju zachvaty zurivosti, pripadne sa pohadaju s partnermi a v tom lepsom pripade sa len vyplacu :) Najoblubenejsia dvojica: Uchenna & Joyce... Podotkam, ze Joyce si dala ostrihat dohola svoje nadherne vlasy len preto, aby vyhrali Fast Forward. Uzasne :) Nejneoblubenjsia dvojica: Lorna & Mirna; Najambicioznejsia dvojica: Rob & Amber :)(3.9.2009)

 • villon17
  ****

  Jednotlivý série jsou zajímavý, co díl, to napětí k prasknutí, taktiky, intriky, fandění..., nejradši bych celou sérii pustila najednou, když skončí, rozeběhne se nová, o tom samym, nic novýho se vpodstatě stát nemůže a stejně je to pořád přitažlivý a čumim na to každej den:D. Největšim přínosem je asi to, že dvojice o sobě pozná, co nevěděla, a naučí se o tom druhym člověku spoustu novejch věcí, který by se doma na gauči neprojevily. A na uplnej konec, po tom všem úsilí, nervech a sáhnutí si na nejhlubší dno, to vyhraje tým, do kterýho bych to občas neřekla a ostatní nedostanou ani cent. Smutný.(5.3.2012)

 • - Reichen a Chip se po účasti v show rozvedli. Dalším párem, který se po soutěži rozpadl, byli Ron a Kelly. Jonathan a Victoria z šesté sezóny se šest let po závodě rozvedli. (KucC)

 • - Derek a Drew se stali první dvojicí v historii, která i přesto, že dorazila na 11. místě, nebyla vyloučena. (KucC)

 • - Ve třetí sezoně se poprvé objevil tým složený ze syna a otce. Byli jimi Dennis a Andrew. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace