Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad)

Amazing Race, The

Úžasné dobrodružstvo

Akční / Dobrodružný / Soutěžní / Reality-TV

USA, 2001, 60 min

Reality show moc nesleduji, ale tohle je výjimka. Žádná reality show se této zatím nevyrovnala (z těch co jsem viděla), myslím, že naprostým právem vyhrála už tolik cen Emmy za nejlepší televizní show. Sleduji poctivě každou sérii a zatím nebyla snad žádná, která by mě zklamala, (nejslabší byla možná série, kde soutěžily rodiny). Napětí od začátku do konce, skvěle vymyšlená show. Škoda, že se asi tato show nikdy neobjeví v našich končinách.(26.11.2010)

Skvělé dobrodružství a akce! Sice se někdy lidé ztrapní, ale někdy zase ukáží jakou mají výdrž a vynalézavost, hodně zajímavá soutěž!(1.9.2012)

• Socraates

Docela nuda, s připitomělejma Amíkama v hlavní roli, určená pro cestovatele a dobrodruhy od pc a tv. Pokud jsi fanouškem Survivora a podobnejch reality show, pravděpodobně se ti tenhle závod bude zamlouvat. No, já si jdu radši objednat letenku třeba na Kypr, kam se už dýl chystám podívat ... a honit se tam budu buď sám nebo mi vyhoní kamarádka.(24.8.2012)

Jen málo televizních reality-show soutěží mě dokázalo zaujmout. Podobně jako survivor je základem geniální koncept hry, který dělá v podstatě 90%. Těch zbylých 10% závisí už jen na soutěžících! Fakt super.(18.1.2013)

Výborná adrenalinová reality show. Není tady tolik intrik a proměňujících se mezilidských vztahů jako v Survivoru, ale především díky své akčnosti je Amazing Race nesmírně atraktivní. Spolu se zmiňovaným Survivorem se tak rychle stal mým oblíbeným pořadem.(15.8.2008)