poster

Prokletí domu slunečnic

 • USA

  Messengers, The

 • Slovensko

  Kliatba domu slnečníc

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::: Totální překvápko !! Čekal jsem od toho nějakou sračku, dle vaších "propracovaných" ,-) komentů, ale sračka se nekonala. Super scény s vránami - taky Vám to přimomínalo Ptáky ?? Věděli jste, že vrány jsou po delfínech druhé nejchytřejší zvíře na světě ?? Že ne ?? Já taky ne. Super film, který se mi moc líbil. Taky se mi moc líbil dokument Z natáčení, který byl na dvd - břatři Pangové vysvětlovali průbeh natáčení atd........ Super.(18.2.2009)

 • swamp
  ***

  Nic nového pod sluncem, jedná se o stokrát viděnou záležitost. Některé záběry se mi ale líbily, malý bráška docela solidní a Kristen Stewart se naštěstí nepodařilo z filmu udělat Twilight, takže nakonec docela dobrý horor. :)(23.8.2012)

 • castor
  **

  Hlavní devízou filmu je bezesporu fakt, že se do hlavní role podařilo obsadit talentovanou Kristen Stewart, která jednoznačně táhne celý film!! Snímek, který sází namísto napětí a atmosféry na laciné lekačky, kdy se iracionálně zesílí zvuk, následuje rychlý švenk a před kamerou se projde jakási záhadná osůbka (někoho to uspokojí, mě naopak), totiž navazuje na vlnu hororů, která čerpá z námětu „temný dům na temném opuštěném místě“ (kde se udál nějaký zločin, v drtivé většině nepříliš důvěryhodné vyvraždění rodiny), a, světe, div se, kam přijde jiná rodinka s velmi křehkými vztahy. Dcerka, která začíná jako první pochybovat o správnosti nové adresy, tak navíc táhne břemeno nedůvěry ze strany rodičů, takže jí zprvu nikdo nevěří. Nejdřív ale musíme projít řadou logických lapsů a záhadných okolností, které nám nikdo nehodlá vysvětlit (jeden střih a z nezorané půdy tu máme slunečnicové pole, navíc otec-podnikavec ani nemá žádné zkušenosti s danou plodinou a bez ohledu na vnadnou dospívající dceru-lolitku najímá naprosto neznámého člověka, kterým spadl z nebe, na výpomoc - linie otázek s "proč?" je nekonečná), no, a jak z toho ven – tak dobrá, vrány budou dobrým řešením!! Logiku? Nehledejte.. Vypadá to efektně, někdo si to navíc může spojit s Hitchcockem, to je dobrá volba.. Ale chyba lávky!! Naservírovat nám něco, co se někomu urodilo před spaním v hlavě a nějak se nezaobírat logikou, uvěřitelnými dialogy, to už je vážně na hranici snesitelného. Navíc má příběh nevýrazné vedlejší postavy (zejména Penelope Ann Miller v roli matky i s nápomocí směšných dialogů a antimateřských gest naprosto selhává). Alespoň slušivá výprava zdobí duo bratrů Pangových, kteří si bohužel začali až moc důvěrně tykat s digitálními efekty, odtrhli se od atmosféry a hororovým divákům tak předložili nikterak děsivé, dosti ploché a ZATRACENĚ HLOUPÉ dílko!!(13.7.2007)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Velmi solidní psychologiský hororek, na film 3:15 zemřeš to asi nemělo, ale pořád velmi dobré představení... 4*(21.5.2009)

 • Beckett51
  ***

  Docela dobrý horůrek. Ale chvílema mi přišel strašně přehnanej. 50%(1.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace