poster

Prokletí domu slunečnic

 • USA

  Messengers, The

 • Slovensko

  Kliatba domu slnečníc

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ***

  Pro mě velmi působivá filmová kompilace The Grudge, Amityville Horror, Ptáků a špetky z Osvícení. Dialogy jsou opět, tak jak ve spoustě filmech tohoto žánru, mnohokráte provařené, takže mým překvapením by asi bylo, kdyby zněly zcela jinak, zřejmě jsem si na ně zvykla. Velkým kladem filmu je přítomnost krásné Kristen Stewart, která si zde může vychutnávat poslední chvíle klidu před tím, než díky roli Belly Swan získá monstrózní celosvětovou popularitu, a taktéž pár slušných, děsivých momentů.(12.6.2009)

 • Falko
  ***

  Ducharsky horor, ktory mal podla mna na viac, scenaristicky slabe a prilis kratke, co je len na skodu. Trosku mi pripominal (The Amityville Horror - 3:15 zomries) ale ten bol podla mna natoceny omnoho kvalitnejsie. V kine sa divaci na Prekliati domu väcsinou smiali a na konci filmu zaznel taky ironicky potlesk, takze predpokladam, ze tiez neboli moc nadseny. Avsak nemozem povedat, ze by som sa nudil, ale je to tak na jedno pozretie a pri takom pocte hororov, ake sa dnes natacaju, na tento urcite rychlo zabudnem.(11.10.2007)

 • Phobia
  ***

  Být tohle první horor, který jsem kdy viděla, mohla bych se tady dušovat, jak jsem si strachy prochcala pyžamo, jak jsem šťastná, že nemáme sklep ani stodolu, jaká je to úleva, že je domek nový a tudíž nezatížený drastickou minulostí, kvůli které by nám ze zdi lezly hnusné plesnivé ksichty a ve stínech pobíhali nasraní golumové. Bohužel, tohle není můj první horor a když jsem schopná film odvyprávět dlouho dopředu, něco je špatně. Ale nemám potřebu se ošklíbat, "Prokletí domu slunečnic" má prostě smůlu, že jde o jeden z mnoha natočených filmů zcela stejného typu, kde jsou noví nájemníci nemovitosti terorizování předchozími, převážně mrtvými obyvateli - prostě ničím překvapivý žánrový průměr. Zdejších 53% sedí jak pinďour do šprcky.(5.2.2012)

 • juta
  ***

  Kristen tentokrát není oblbnutá vysokým upírem, i když má podobný výraz... :D ale bojuje s duchy po předešlých nájemnících a její rodina jí v tom zrovna nikterak nepodporuje. Zvládnutý počin, kterému chybí více originality, ale koukat se na to rozhodně dá.(18.5.2014)

 • Mi Nü-Chai
  **

  Od bří Pangů jsem čekala něco mnohem lepšího než průměrnou duchařinu, která v poslední třetině udělá Elá hop! a stane se z ní nepěkně stupidní duchařina s mimořádně dementním závěrem.(15.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace