poster

Babylon A.D.

 • USA

  Babylon A.D.

 • Francie

  Babylon A. D.

 • Slovensko

  Babylon A.D.

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Francie / Velká Británie, 2008, 97 min (SE: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  **

  Rozhodně jsem se nenudil a potenciál na slušnou sci-fi tam vidět je. Nebýt konec z úplně jiného filmu, byl jsem připravený vysolit tři hvězdy. Snad se dočkáme Director´s cutu. A nejlepší nejspíš bude sehnat si knížku.(4.10.2008)

 • Malarkey
  *

  Abych pravdu přiznal, tak jsem se na toto efektní sci-fi docela těšil. Hodně tomu dopomáhal fakt, že film točili v Milovickém letišti, kousek od mého bydliště, takže jsem byl vcelku rád, že i přesto, že naše vláda, nepochopitelně nechce dát daňové slevy pro hollywoodské tvůrce, se nakonec pár hollywoodských filmů za rok u nás natočí, což mě těší, ale zároveň štve, protože kvalita českých štábů je na hodně solidní úrovni plus k tomu přičtu kvalitní Barrandov a ve výsledku musí vyjít fakt, že filmoví tvůrci si tu musí žít jako v bavlnce, tedy žili by si, kdyby jim právě vláda slevila a škrtla jim to, co jim v Maďarsku škrtli, a proto tam odešel právě třeba del Toro s druhým Hellboyem. Prostě nepochopitelné a státu rozhodně na škodu. Každopádně pár kousků se tu urodí, sice to není jako dříve ale přeci a i tak musíme za to něco být rádi, nebo tedy alespoň já jsem. Jenže Babylon A.D. je hrozně utahané a nudné sci-fi, které svým prostředím rozhodně nezaujme a nestačí se divit, že právě Mathieu Kassovitz dal ruce pryč od toho, protože to co z něj nakonec vyšlo nebylo jeho chybou, ale chybou vydavatele, který musel plno scén vyškrtnout a nakonec z toho vznikl takovýto guláš, kterým Babylon bohužel evidentně je. Kassovitz to podle svých představ nenatočil, a to je rozhodně na škodu. Kdy jindy se má člověk na film těšit více, když v něm uvidí české exteriéry a známé herce než právě teď. Škoda přeškoda, ten film tak špatně vůbec dopadnout nemusel, kdyby pánu režisérovi nechali volnou ruku, takhle ho v tvůrčí činnosti zatrhli až moc a jak to nakonec dopadlo.(1.11.2008)

 • TheMaker
  **

  Takový nemastný, neslaný .... ale pokud jste žena a máte chuť se podívat na nějaké to svalnaté masíčko, Vin je Vám k dispozici ,-) Upozornění: Vin má skoro po celou dobu filmu zimní bundu ....(27.11.2009)

 • petero
  ***

  Normálny cool akčňák s dravými akčnými scénami, kde Vin Diesel zostrelí stíhačku pištoľou, otvorí kufor auta z vnútra a prežije pár zásahov navádzaných striel. A čo? Veď je to Vin Diesel! Takéto niečo sa predsa od filmu s ním očakáva. Vždy lepší akčňák so slušným spádom a solídnym príbehom a kopou nezodpovedaných otázok ako nudný akčňák po ktorom nie je ani nad čím premýšľať. Solídna narážka poslednou vetou na prvého Terminátora ukončeného tým istým konštatovaním =)(8.10.2008)

 • Zíza
  **

  Tak to bylo pěkně ujetý, hlavně ten konec. Dobře, nějak jsme prošli Ruskem, Kanadou a šupito presto do USA, země zaslíbené, kde vás všichni chtějí pro sebe. Začátek ještě tak nějak šel, ale pak se dost děsivě zvrhlo. Vlastně se nic nedozvíme, nic se neobjasní. Je to škoda, protože to určitě mělo určitý potenciál, ale ten byl potopen na dno Bajkalu. Asi jsem měla shlédnout tu nesestříhanou verzi.(9.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace