poster

Letní láska

 • Polsko

  Summer Love

 • slovenský

  Letná láska

 • anglický

  Dead Man's Bounty

Western

Polsko, 2006, 93 min

 • Cervenak
  odpad!

  Odporná pseudoinťošská megasračka, ktorá si myslí, že keď bude plná nezmyselných dialógov, obsadí do úlohy mŕtvoly vyhasnutú americkú hviezdu, ukáže sex s hnusnou tučnou hysterkou a raz za 5 minút ponúkne výtvarne zaujímavý záber, bude to veľké umenie. Nudný humus, ktorý pri svojej skromnej stopáži 90 minút subjektívne trvá asi 3 hodiny.(29.3.2008)

 • Malarkey
  **

  Je to prostě zvláštní Polský pokus o western. Pročby nakonec ne. Plno lidí stejnak tvrdí, že ty nejlepší westerny vznikly v Evropě, konkrétně v Itálii a Španělsku, tak proč by nemohly vzniknout třeba i v Polsku. Krom kulis je ale dost náročný pochopit, co vlastně tenhle film po divákovi chce. Roden s Kilmerem tam neřeknou ani slovo a zbytek je takové zvláštní cosi na půli cesty. Není to nejhorší, ale je to takové dost divné a neobvyklé. Mě to sice nezaujalo, ale plno lidí si to vcelku vychvaluje. Něco na tom možná bude, na normální koukání to ale není.(27.8.2009)

 • kitano
  ***

  FIlmove experimenty mam rad a uz len koli tomu ma tento film potesil. Klasicka westernova zapletka plna spinavych a alkoholom pachnucich individui, mnoho abstraktnych obrazovych prvkov, neskor nie prilis dobre uchopitelny dej a rozpravanie - stale vsak vec, ktora jednoznacne stoji za to. (6.8/10)(6.4.2008)

 • Fr
  **

  Letní láska je jak poutník, co do dálek kráčí sám…. Nejsem specialista na westerny, ale mám je rád. Kdyby k vysokému hodnocení těchto filmů stačilo pravidlo ,,čím divnější postavy – tím lepší zážitek, tak není co řešit. Zkrvavený K.Roden, nadržená barmanka K.Figura, masochista B.Linda sice přinutí vydržet až do konce, ale jen proto, abych věděl, co se s toho vyklube. Má to být o lásce, bolesti, smrti. Já viděl spíš ptákovinu, které se nedá upřít (i díky kameře) westernová atmosféra a zajímavé herecké kreace, ale potěší snad jen vyznavače filmového novátorství a K.Rodena. Prostě mně ten jejich životní příběh nebral. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(2.6.2009)

 • petero
  **

  Vizuálne zaujímavý film a zopár scén je i hodne vtipných ale postupne to prešlo do absurdnosti a 5 minútový monológ do kamery prenášaný barmankou, ktorý uspal i vedľa nej sediaceho pijana je príklad scény s dobrým nápadom, ale ... pre tuctového diváka je tento film priam ukážková sprostosť. Po dopozeraní som si musel prečítať obsah, aby som vlastne vedel o čo tam šlo.(3.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace