Sice to už není taková řacha jako trojka, ale i tak mě to skvěle pobavilo. Gilbert je zde stejně dementní jako v předešlých dílech a za tu vůni marihuany hvězdička navíc. Btw Djibril Cissé kope líp než Milan Baroš.(28.8.2011)

• ed_wood

Prvý a druhý diel boli super. Trojka už bola slabý priemer. Ale toto je dokonca ešte horšie. Slabé otrepané vtipy, ktoré už vôbec neboli vtipné. Dosť chabá zápletka a aj trošku smiešny záporák. Úplne zbytočné pokračovanie série, ktorá si už u mňa dosť pošramotila reputáciu tretím nepodareným pokračovaním.(24.10.2007)

• Dalda

Měl jsem se snad smát? Tak to se nepovedlo.(3.5.2013)

• rikitiki

Snůška příšerně přepísknutých a nevtipných rádobyscének /15. 7. 11./(15.7.2011)

• Chrustyn

Tak a máme tu další díl populární francouzské série a jelikož už předchozí díl nestál za nic nedalo se od tohoto dílu očekávat nic jiného. A taky, že ne. Hlavní hrdina sice změnil obstaróžní 406 na krásnou 407 ale z filmu se úplně vytratila akce (už neočekávejte žádnou pořádnou automobilovou honičku jako tomu bylo v prvních dílech) a film přešel do "komediální" části. Avšak to, že přešel do komedie ještě neznamená, že bude film vtipný. A to opravdu není. Celý film se snaží fungovat na faktu, že když budou policisté vykresleni jako maximální tupci bude to divákům připadat vtipné. Ale podle mě humor, který film nasadil nemůže rozesmát nikoho s IQ tak nad 70 a nezáchrání to ani závěrečné parodování Zjizvené tváře. Doufám, že už na nás tvůrci nevybalí další díly.(7.1.2008)