• Pluhy

Danielovo taxík se sice objevil v novém kabátku – místo stylového peugota 406 se zde objevuje méně stylový ale mnohem novější model. Stejnou změnu prodělala i úvodní skladba Misirlou, která je zde prezentována remixem od kapely Black Eyed Peas. Člověk by si pomyslel, že třeba uvídí v následujících minutách něco nového od předchozích dílů... Bohužel opak je pravdou. Příběh, hererecké výkony, akční scény, vše zcela pod bodem mrazu. Humor se vytratil a zůstali pouze křečovité groteskní pasáže. Navíc nevím, kterého fanouška "Taxi" může čtvrtý díl pobavit, když se po celou dobu filmu nesetkáte s jedinou honičkou.(20.1.2011)

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Tenhle film nemá hlubokou myšlenku, exkluzivní herecké výkony, ani nepřináší nic originálního. Mě se ale líbí. Prostě mi dal, co jsem chtěla - velkou porci zábavy. U Taxi 4 se nestydím smát nahlas.(21.12.2007)

• Davies182

Za to auto.(31.3.2009)

• Gilmour93

To byla jízda! Jako když nasednete do taxíku, který stojí na špalkách, protože mu zrovna ukradli všechny čtyři kola.. Samy Naceri by už měl pomalu směrovat svou drožku do kovošrotu, protože zplodiny retardovaného humoru začínají znečišťovat ovzduší a akčních scén je méně, než v taxíku Aleše Hámy. Luc Besson zaslouží klepnout přes své nenechavé producentské prsty, neboť evidentně neví, kdy přestat..(18.7.2011)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Akce 7/10/// +původní herecká sestava, několik nových nápadů, spád, akce, humor -trochu se opakuje a vykrádá sám sebe, některé scény jsou hodně pitomé, přesto bych uvítal pátý díl, který zatím nevznikl/// Tak jsem konečně zhlédl čtvrtý díl, mojí oblíbené filmové série. Asi budu jediný, kdo bude tvrdit že má tato série vzestupnou tendenci. Alespoň tedy do třetího dílů. Čtvrté pokračování i vzhledem k tomu že ho vidím 5 let po vydání a 9 let od zhlédnutí předešlého dílu už nemá takové grády jak tomu bývalo. Přesto jsem se hodně pobavil a často i pořádně zasmál. Stále je to ta stejná odlehčená akční komedie, která opět přinese hodně nového humoru a občas dobrou a rychlou akční honičku./// Celkem 70%///(28.7.2012)