poster

Démon pomsty (TV film)

 • Velká Británie

  Pumpkinhead: Ashes to Ashes

Horor

Velká Británie / USA / Rumunsko, 2006, 90 min

Režie:

Jake West

Kamera:

Erik Wilson

Hudba:

Rob Lord
(další profese)
 • Ruut
  *

  Hmm tak s Tykvohlavem se nikdo nepárál. Ashes to Ashes pravděpodobně přímo navazuje na skoro 20 roků starý (!!!) Pumpkinheat Stana Winstona a bohužel ten, kdo nezná dřívější souvislosti (jááá) nemá nárok pochopit a vžít se do situace. navíc je to celé v tmě a hodně televizní. Takže podtrženo sečteno nic moc teda. Doufám, že šikulka Jake West (Evil Aliens, Doghouse) se ještě zmátoří a příště si vybere líp.(25.3.2010)

 • MáŠa
  *

  Tak jako ono se to dalo, ale člověk na to koukal s vědomím, že je to v podstatě blbost. Horůrek, který má příběh stejně nebilní, jako spousta jiných hororů, a navíc tomu tady chybí drive, lepší efekty, větší napětí atd., že na to člověk kouká spíš jako na pohádku, než nějaký film, u kterého by se měl bát. To jako je. Jestli vás něco vyděsí, tak to možná bude nějaká vnitřnost, ale určitě ne něco, co by se dalo nazvat lekačkou.(1.5.2009)

 • Faustka
  ****

  Nikdy nevíte!! Možná, že bude "Tykvohlava" někde zapotřebí. Nebyla bych proto, tak odmítavá. Šťavnatá babice stále čeká...(7.10.2010)

 • Falko
  **

  V druhej tretine sa filmik celkom dobre rozbehol, bolo tam aj par brutalnych vrazd, kde sa krvou ani trosku nesetrilo, ale pribeh nebol moc zaujimavy a co je este horsie, monstrum vyzeralo ako z hororov 80-tych rokov a vrazdilo zlych ludi, takze som sa nemal o koho bat, skor mi bolo jedno, koho to monstrum zabije. V tretej tretine ubral reziser z plynu a skor som sa nudil. Neviem, preco Lance Henriksen nedostava lepsie ulohy. Jeho je podla mna skoda, aby sa objavoval v takychto filmoch... 04.09.2008 ______ Doug Bradley - (Doc Fraser) +++ Lance Henriksen - (Ed Harley) +++ Douglas Roberts - (Bunt Wallace) +++ Lisa McAllister - (Dahlia Wallace) +++ Tess Panzer - (Molly Sue Allen) +++ Hudba: Rob Lord +++(4.9.2008)

 • monolog
  odpad!

  Možná bych byl nedal odpad (spíš tak hvězdu dvě), kdybych dřív viděl první díl. Jenže já ho neviděl. Proč to říkám? Víte co je spoiler, ne? V tomto filmu vám režisér ukáže asi dvouminutový sestřih toho, co se dělo v prvním díle a jak ten díl dopadl a proč. Prostě odhalí úplně všechno, jako vyžilá štětka, když nemůže sehnat kunčofta. Atmosféra je přiměřeně temná krvákům a jsou i scény, kdy mě to vtáhlo do děje a téměř bez dechu jsem koukal (kázání v kostele). Jenže samotná zápletka je naprosto debilní. Dobře, že odjímají mrtvolám v krematoriu kůži a vnitřní orgány na transplantace, to bych ještě možná vzal. Ale proč ty mrtvoly vozí do lesa a do bažin? Kde se líp můžete zbavit mrtvýho těla (navíc oficiálně zemřelýho přirozenou smrtí), než v krematoriu? Další nelogičnost je v postavě Lance Henriksena, který se jako duch zjevuje jednomu z hlavních hrdinů (kdykoliv je volná chvilka, a že jich je) a taky provádí kázání. Samotný Pumpkinhead, v našem květnatém překladu Tykvohlav, zabije pár lidí, ale spíš mi připadal jako ten maskovanej chlapík z Vřískotu. Nezranitelnej a nemotornej ťulpas. Postavy, no, postavy tam nějaké jsou. Klasika, náplň do mlýnku na maso. Démon pomsty je jen další z řady zbytečných blábolů na téma probuzené zlo, ničím se nelišící od všech těch ostatních barevně filtrovaných horrorů. Ovšem je zajímavé vidět Pinheada (Bradley) v jiné roli, že.(28.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace