poster

Démon pomsty (TV film)

 • Velká Británie

  Pumpkinhead: Ashes to Ashes

Horor

Velká Británie / USA / Rumunsko, 2006, 90 min

Režie:

Jake West

Kamera:

Erik Wilson

Hudba:

Rob Lord

Producenti:

Brad Krevoy

Scénografie:

Christian Niculescu
(další profese)
 • Faustka
  ****

  Nikdy nevíte!! Možná, že bude "Tykvohlava" někde zapotřebí. Nebyla bych proto, tak odmítavá. Šťavnatá babice stále čeká...(7.10.2010)

 • ConanVJ
  *

  No tak tohle za byla hovadina. Jednou člověk nemůže usnout a nestačí ce divit, co dokáže naše tv v noci dávat :D Jako horor bych to rozhodně neviděl, místama jsem se tomu i smál. Celkově mě to vůbec nebavilo a dávám tomu 10% za ty vtipný scény :)(9.7.2012)

 • PetrPan
  ***

  Vzhledem k procentům by člověk čekal další filmový průjem. Nu, není pro mne žádným překvapením, že nic takového se nekonalo. Po průměrné jedničce a zmršené dvojce přichází sice zjevně levná a nijak oslňující trojka, do sračky má však opravdu daleko. Tykvohlav se vrací ke své nezvratně nelítostné démonické podstatě a zabíjí všechny, kteří se mu na jeho cestě za vykonáním pomsty nachomýtnou před pařáty. Nabodeníčko na bleskosvod v deštivé noci či přepad kostela patří dokonce k zapamatováníhodným scénám s až epickým nádechem, samosebou dokážete-li odpustit ty velmi levné triky a popustíte uzdu své představivosti. Čili aťsi kdo chce co chce říká, já byl spokojen, i když to stálo za hovno.(10.12.2014)

 • Terva
  **

  CITÁT - Žiješ jenom na dluh. Smrt je věčná..............Myslel jsem, že to bude lepší než jednička, ale spletl jsem se. Zase je tu řada nepravděpodobných náhod a situací, které ačkoliv je to horor, jsou těžko uvěřitelné a ztrácejí logiku. Chtěl bych například vidět někoho po takové kruté operaci, ponořeného do lesního bahna (Manthing), jak vstane nebo spíš vyplave na hladinu , vyleze ven a ještě stačí dojít k silnici a ještě narazit na auto a zrovna...bla...bla...bla. V prvním filmu se Pumpkinheadovi říkalo Mrtvolák a tady mu pro změnu říkají Tikvohlav, tohle však je asi spíš chyba českého dabingu. Následné nalezení hrobu Pumpkinheada je také velmi podivné až směšné, ale bez této skutečnosti by příběh prostě nemohl pokračovat, že. CITÁT - Měl jste vědět, že ho nemáte rušit, šerife......... Takže si "bábinka" jen tak mimochodem vezme podpaží jednu nalezenou mrtvolu a odejde sní z místa činu - jak prosté. Samotné postavení její chaty je také divně situováno. V prvním příběhu se hrob Pumpkinheada nachází až za samotným příbytkem této "čarodějnice" Zde se však návštěvníci musí nejdříve projít kolem a posléze i skrze hřbitov a pak teprve dojdou k chatě, která má vchod směrovaný ke hřbitovu. Je to celý postavený na hlavu. Za co se nám tvůrci mstí? CITÁT - Řekněte: Pomsta.............. Krev života je použita, vetřelec..pardon...Pumpkinhead, tedy Tikvohlav probuzen a nesmyslná vyvražďovačka může začít. Mě se to zdá prostě jako blbost. Má to, stejně jako předcházející příběh, povedené triky, ale to je vše. Pár fandů se asi bude nad příběhem rozplývat nad pár "gore" scénami, ale mne to nebralo. CITÁT - Co budeme dělat?..............(29.6.2013)

 • petero
  **

  Jake West po vidláckom a neskutočne uletenom EVIL ALIENS dostal na starosť druhé pokračovanie Pumpkinheada, kde sa zbavil akejkoľvek nadsádzky a priniesol typicky béčkový horor ktorý má dostatočný spád aby nenudil čo je u podobných filmov skôr vzácnosť. Vracia sa i Lance no hviezdou filmu je Doug „Pinhead“ Bradley v úlohe doktora na šikmej ploche ktorý v miestnej márnici kántri ľudí. Keď sa na to príde sú uväznený jeho kumpáni a on ako vážený miestny lekár sa nenápadne pridá k vyšetrovaniu. V okolí je ponachádzaná kopa mŕtvol a partia miestnych mladíkov a dievčat sa rozhodne pomstiť za tieto zverstvá na ich blížnych a tak zájdu za starou čarodejnicou aby tmu sveta znova uzrel démon pomsty Pumpkinhead... Béčkový herci, masky dobré, vraždy priemerné, triky úbohé, atmosféra OK.(2.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace