poster

Démon pomsty (TV film)

 • Velká Británie

  Pumpkinhead: Ashes to Ashes

Horor

Velká Británie / USA / Rumunsko, 2006, 90 min

Režie:

Jake West

Kamera:

Erik Wilson

Hudba:

Rob Lord

Producenti:

Brad Krevoy

Scénografie:

Christian Niculescu
(další profese)
 • Campbell
  ****

  Parádní béčko který se nebojí ukázat gore a není to ani nic extra okázalého. Tykvohlav vypadá stále fajn a navíc ted tu má z obětí koho vybírat. Bradley je hnusnej hajzl a Henriksen je stále sympaťák. West mi znova ukázal že když točit béčko tak k tomu nestačí pouhý peníze ani dobří béčkový herci ale talent, který rozhodně má. Za mě spokojenost.(21.8.2011)

 • Smok
  odpad!

  Tykvohlav je asi najimbecilnejšia hororová postava, akú som kedy videl. Druhý videný film zo série o Pumpkinheadovi ma tiež nepresvedčil o opaku. Vyzerá lacno ako gumová atrapa zo strelnice, správa sa dementne a navyše mi trochu pripomína jedného popového speváka so stratou pigmentu :) Hodinu a pol som mohol stráviť nejakou bohumilejšou činnosťou, napríklad vyrezávaním strašiakov do zrelých tekvíc, alebo počúvaním Helloweenu. Nikdy viac!(14.2.2009)

 • castor
  *

  Je zajímavé sledovat, jak si někteří tvůrci představují, jak má hororový žánr vypadat!! Pokud vám už samotný název Tykvohlav připadá kapku podivný, tak to raději račte o dům dál. Tu jednu usoplenou hvězdu dávám sám sobě za statečnost, že jsem to ve zdraví dokoukal.. Pumpkinhead: Ashes to Ashes je ideální dárek pro úhlavního nepřítele!!(28.10.2009)

 • Faustka
  ****

  Nikdy nevíte!! Možná, že bude "Tykvohlava" někde zapotřebí. Nebyla bych proto, tak odmítavá. Šťavnatá babice stále čeká...(7.10.2010)

 • nash.
  **

  Když nebudu brát v potaz naprostou nesmyslnost expozice, že v krematoriu s velkou pecí nevědí co s mrtvolami a proto je skladují ve stodole a pohazují po lese, a když přimhouřím oko nad hrubě nevydařenými digitálními triky a celkovou neohrabaností démona, nebylo to jako typické žánrové béčko nejhorší. Princip Pumpkinheada je tak dobrý, že by si zasloužil áčkový restart, příběh se nikde moc neloudá, krev stříká, všechno to mělo takový přijemně staromilský nádech, Doug Bradley si svou roli docela užívá (už mu chybí jen ty hřeby) a i když je Henriksenova role zbytečná, bylo příjemné zase ho jednou vidět.(19.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace