Pokoj 1408

1408

Izba 1408

Thriller / Horor

USA, 2007, 104 min (Director's cut: 112 min)

"Decentní" horor, jestli to tak můžu nazvat, který nejvíc působí na diváka až ve druhé třetině a to je zárove|ň jeho nejvetší slabinou. Jinak by to bylo jednoznačně za pět. Na DVD si rozhodně nenechte ujít alternativní konce.(14.4.2008)

john cusack se projevil jako nevěřící mike a ten pokoj si ho pěkně dal..:) nevim, jak moc je to věrohodný přepis povídky mistra kinga.. netušim, jak moc oldschoolově je to natočené, ale docela mě to ba.. a to se počítá.. já to počítám..:)(7.3.2008)

:::::::::::::::::::::::::: Ten konec mě dostal, ale viděl jsem i alternativní konce, které byly taktéž skvělé. Těžko ale říci, který je lepší, jestli ten ve filmu či jeden z nich. Každopádně nadprůměrný horor ! ::::::::::::::::::::::::::::::(14.3.2008)

• - Když Mika Enslin (John Cusack) zkoumá pokoj černým světlem, uvidí na povlečení krev. Avšak povlečení se v pokoji každý měsíc mění, takže zde žádná krev být nemohla. (G3niu5)

• - Příjmení jedné z prvních obětí pokoje bylo Grady, tedy stejně jako jedna z postav ve filmu Osvícení, který se také odehrával v hotelu. (Siriuss)

• - Od chvíle, kdy začnou hodiny odpočítávat 60 minut, zbývá přesně tolik času do konce filmu. (HellFire)