Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagascar: Escape 2 Africa

Madagaskar 2: Útek do Afriky

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 86 min

Královská lví linie otravuje, mafiánští tučňáci, marxistické opice a individualistická zebra ve stádu baví.(24.11.2008)

Stejne jako prvni dil jsem se zase perfektne bavil. Krome nakejch dvou tri moralizujicich chvilek je to neskutecna jizda narvana spoustou skvelejch pisnicek, spoustou hlasek a spoustou vtipku, nekterejch sice infantilnich, ale co na tom zalezi. Animace sice od prvniho dilu nakyho vyraznejsiho zlepseni nedoznala, ale to je asi tak jedina drobna vada na krase tohohle skvele zabavnyho animaku.(23.6.2009)

Dobře udělaná, střemhlavá změť skečů, která mě osobně naprosto míjí. Zasmál jsem se asi jen dvakrát, ale na rozdíl od jiných animovaných průplachů jsem alespoň chápal, proč se osazenstvo sálu směje poměrně pravidelně a proč si spokojeně podupává. "Objektivních" 50%.(14.11.2008)

když je takhle kino za 50 kc, tak člověk de i na film, kterej by si normálně nelajznul. V tomhle případě jsem udělal dobře a tlemil se skoro pořád :-) nejvíc mě ale potěšil obraz typického američana přeživšího v džungly a postupná degradace opic na komunisty :-)(14.12.2008)

Hodnotím stejně jako díl první .. líbilo se mi to, k pohádkám neumím být příliš zlá ..(11.1.2009)