poster

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

 • USA

  Madagascar: Escape 2 Africa

 • Slovensko

  Madagaskar 2: Útek do Afriky

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: Etan Cohen .. Infantilnější, razantnější, rodinnější, hloupější. Ve výsledku přesto pořád stejně nudná břečka jako první Madagaskar. Trnu při souboji babičky se lvem v obavách, jaký tohle může mít na omladinu vliv. Zírám, jak se dokáže pán afrického tvorstva, lev, ztrapňovat, byť byl nakonec Alex tím jediným, kdo u mě dokázal vzbudit dvakrát výraznější úsměv. Pokud někoho rozpumpují taneční čísla, už zřejmě nebude mít problém brodit se s úspěchem dějovou vatou, kterou nezachrání ani eskapády tučňáků. ___ A teď všichni: oni tak rádi traptí traptí...(18.11.2008)

 • Cervenak
  ***

  Na tej istej úrovni ako jednotka: akonáhle to chce mať "príbeh", tak je to priemer, ba otrava. Lenže v okamihu, keď sa to odtrhne z reťaze a začne to jednoducho blbnúť na tému "tučniaci vydrbávajú s opičími odborármi", "babka všetkých kope do vajec a hrá jej k tomu Morricone" alebo "král Jelimán je nespútaný gay fašista", siaha to po 4 hviezdičkách. Zľahka to ide mimo mňa, ale celkovo je to solídna zábava s výraznými postavami a úplne chápem, prečo to decká milujú viac než všetky pixarovky a Shrekov dokopy.(29.4.2009)

 • whack
  **

  Zvierací ekosabotéri, čo ušli zo zajatia v ZOO, kradnú lovcom vozidlá a zboria priehradu, africká príroda a marxistické opice. Toť všetky pozitíva, inak hovadinka, propagácia stádovitého myslenia, a trápna babka s kabelkou.(1.1.2013)

 • viperblade
  ****

  Vcelku povedená dvojka. Jistě, některé vtipy jsou jen recyklace z jedničky, ale těch tam není mnoho. Navíc prostředí Afriky bylo pro mě vykresleno zajímavěji, než Madagaskaru. K tomu si připočtěte fakt, že k tučňákům se přidali opice, babka bijící kabelkou dostala více prostoru a hlavně tučňáci zůstávají vtipní! Takže za mě pěkné 4 hvězdy.(6.4.2009)

 • Xmilden
  ****

  Výborná zábavovka. Mnohem povedenější než první díl. Tučňáci zde řádí jako utržení ze řetězu. Už jen kvůli nim se vyplatí na filmík podívat, protože některé gagy jsou přímo smrtící. Kowalski, Rico, Skipper a jejich poslední kámoš jsou sehraná formace černobílých frajerů, která se nikdy neztratí.(7.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace