Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagascar: Escape 2 Africa

Madagaskar 2: Útek do Afriky

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 86 min

Docela se mi chce dát čtvrtou hvězdu a to jedničku skoro nesnášim. Hodně příjemný překvapení, u kterýho je největšim kladem, že se v něm pořád (ale opravdu POŘÁD) něco děje a že neuvěřitelně rychle uteče, takže na snesitelné ploše hoďky a půl ani nedostane šanci nudit. Tučňáci a ty dva maníci z Madagaskaru na hrad!(3.11.2008)

Královská lví linie otravuje, mafiánští tučňáci, marxistické opice a individualistická zebra ve stádu baví.(24.11.2008)

Výborná zábavovka. Mnohem povedenější než první díl. Tučňáci zde řádí jako utržení ze řetězu. Už jen kvůli nim se vyplatí na filmík podívat, protože některé gagy jsou přímo smrtící. Kowalski, Rico, Skipper a jejich poslední kámoš jsou sehraná formace černobílých frajerů, která se nikdy neztratí.(7.12.2008)

Viděno (bohužel) díky SA.(10.5.2010)

• DaViD´82

Tučňáci by se spolu s opičáky měli vzbouřit, obsadit Dreamworks a natočit si svůj vlastní film, ve kterém nebudou laciné moralitky, žvatlající či padající zviřátka, zpívání ani tancování, ale hlavně žádná otravná baba s kabelkou. Jen Hanse Zimmera by si mohli ponechat, ta jeho úchylka na parodování Morriconeho mě zatím (stále ještě) baví.(1.3.2009)

• - Tvůrci z DreamWorks chtějí z Madagaskaru po vzoru Shreka udělat nejméně trilogii. (maroon93)

• - Letadlo, které se ve filmu objevuje, je Lockheed Model 14 Super Electra. (maty_x)

• - Když se bije Alex se stařenkou, sebere jí kabelku, kterou však stařenka v dalších záběrech opět má. (M.B)