Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagascar 2

Madagaskar 2: Útek do Afriky

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 86 min

Docela příjemná zábava, dětem se to bude líbit na 100%. Já sám jsem se bavil docela dobře, což jsem nečekal, některé momenty byly výborné, jiné průměrné. Díky velkému množství postav si tam každý divák najde něco, co ho zaujme, zároveň ale právě velké množství postav působí určitou rozříštěnost děje. Výhodou je krátká stopáž, za 90 minut tempo skoro ani na chvíli nepoleví, takže jsem se ani chvíli nenudil. Na druhou stranu jsem pořád čekal, kdy se to pořádně rozjede, a najednou byly závěrečný titulky. Jo a taky je na filmu vidět, jak moc vykrádá některé své kolegy. Ale to mě tak netrápí. Shrnul bych to tak, že je to blbůstka, která ale pobaví a dospělí ji jako doprovod menších dětí v pohodě zkousnou. Škoda, že jsem viděl dabovanou verzi:( PS: Pokud tomuhle někdo dá 2 hvězdičky (nebo míň) a vytkne tomu špatnou animaci, co dá asi Kozímu příběhu?:D(3.11.2008)

KING JULIAN (JELIMÁN) FOREVER!!!! velmi slušný animák, bavil sem se při něm, ale po dalším shlédnutí to už nebylo nějak to pravé ořechové a na třetí pokus to vyprchalo úplně a vše se mi zdálo okoukané. takže z čistých 5 hvězd na průměrnou 4...cca 7.5/10(30.10.2008)

• Isherwood

Vysušená kopie jedničky, která jenom recykluje to nejlepší a zbytek vyvařuje v infantilitě. Opičákům diplom za účast a tučňákům vytesat mohutný pomník!(1.2.2009)

Čekal jsem od pokračování více a podle mě dvojka není lepší než jednička. Je to takové typické pokračování, které se snaží být dvojnásobně vtipné, ale většinou samotné scény působí až kýčovitě a antivtipně (mlátící se tygr a babička, hroší bourák,...). Děj není také příliš nápaditý a spárování žirafy a hrocha mi příjde proti zákonům přírody. Tučňáci a "lemouňi" bodují nejvíce, ale moc toho nezachrání. 55%(16.11.2008)

Za těch pár posledních let, co jsem viděl filmů tolik, že si to nedokážu ani spočítat a ani nechci, stačí mi to číslo na čsfd a už mám mžitky, že to je vůbec možné, ale po takové době jsem si uvědomil, že občas se dvojka povede víc jak jednička, a začíná se to stávat čím dál tím častěji, jelikož jednička byla fakt nuda, a natočená byla zrovna v období, kdy animáky vznikali snad každý měsíc, a většinou hodně nevalných kvalit. Dvojka co se týče animace také nemá nic geniálního, ale ten příběh plný neotřelých a příjemných vtípků to dokázal naprosto dokonale vynahradit, a to mě hodně těšilo. Zase v tom figurovaly kočky, takže tady to bylo tak nějak od začátku jasný, ale furt tam bylo tak moc absurdit, že se tomu člověk prostě musel smát a tak to jedničku trošičku převálcovalo a mně se to opravdu hodně líbilo. Animace sice průměr, ale jak je vidět, tak i příběh dokáže udělat hodně.(19.6.2009)