Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagascar 2

Madagaskar 2: Útek do Afriky

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 86 min

Čekal jsem od pokračování více a podle mě dvojka není lepší než jednička. Je to takové typické pokračování, které se snaží být dvojnásobně vtipné, ale většinou samotné scény působí až kýčovitě a antivtipně (mlátící se tygr a babička, hroší bourák,...). Děj není také příliš nápaditý a spárování žirafy a hrocha mi příjde proti zákonům přírody. Tučňáci a "lemouňi" bodují nejvíce, ale moc toho nezachrání. 55%(16.11.2008)

Za těch pár posledních let, co jsem viděl filmů tolik, že si to nedokážu ani spočítat a ani nechci, stačí mi to číslo na čsfd a už mám mžitky, že to je vůbec možné, ale po takové době jsem si uvědomil, že občas se dvojka povede víc jak jednička, a začíná se to stávat čím dál tím častěji, jelikož jednička byla fakt nuda, a natočená byla zrovna v období, kdy animáky vznikali snad každý měsíc, a většinou hodně nevalných kvalit. Dvojka co se týče animace také nemá nic geniálního, ale ten příběh plný neotřelých a příjemných vtípků to dokázal naprosto dokonale vynahradit, a to mě hodně těšilo. Zase v tom figurovaly kočky, takže tady to bylo tak nějak od začátku jasný, ale furt tam bylo tak moc absurdit, že se tomu člověk prostě musel smát a tak to jedničku trošičku převálcovalo a mně se to opravdu hodně líbilo. Animace sice průměr, ale jak je vidět, tak i příběh dokáže udělat hodně.(19.6.2009)

Dobře udělaná, střemhlavá změť skečů, která mě osobně naprosto míjí. Zasmál jsem se asi jen dvakrát, ale na rozdíl od jiných animovaných průplachů jsem alespoň chápal, proč se osazenstvo sálu směje poměrně pravidelně a proč si spokojeně podupává. "Objektivních" 50%.(14.11.2008)

• whack

Zvierací ekosabotéri, čo ušli zo zajatia v ZOO, kradnú lovcom vozidlá a zboria priehradu, africká príroda a marxistické opice. Toť všetky pozitíva, inak hovadinka, propagácia stádovitého myslenia, a trápna babka s kabelkou.(1.1.2013)

• Fr

Tohle je náš domov !!!…. Jestli první film naplnil očekávání rodinné zábavy, tak dvojka už je určená převážně menším dětem. Bez rodičů. (Nemyslím samozřejmě sirotky….) On totiž ani můj nejmladší nebyl moc nadšenej. Hlavní hrdinové nejsou vtipní, dokonce řeší problémy, které děti moc nezajímají (láska, odbory). Ke všemu dost žvaněj a ,,pitvoří“ se u toho jako idioti. Situaci nezachrání ani písničky, protože nejsou nijak originální. Jediná tutovka jsou tučňáci, bohužel nemůžou dělat všechno! PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne Co uvidíme (možná) příště? Ve filmu uslyšíte tzv. Hroší písničku. Režisér F.Renč na tento text připravuje videoklip, ve kterém v hlavní roli uvidíme manžele Paroubkovi. Jestli se objeví i tučňáci můžeme pouze spekulovat.(23.8.2009)