poster

Pach krve 2: Cesta nikam

 • USA

  Wrong Turn 2: Dead End

 • Slovensko

  Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

 • gogo76
  **

  Pri hororoch by mal byť človek zosratý strachom alebo minimálne napnutý ako struna od napätia. Tu nič také nehrozí. Sám som film nevyhľadával, náhoda chcela, že sme to pozerali hromadne na jednej návšteve. Švagor bral film dosť vážne, my ostatní sme si z filmu iba uťahovali a o zábavu bolo postarané. Najviac zabil na konci ten malý "velociraptor" , ktorý dostal namiesto cumlíka ľudský chrumkavý prstík...Zábavná hovadina. 40%.(5.10.2014)

 • juta
  ****

  Temná atmosféra je tu ze začátku narušena natáčením realityshow. Jak přijdou na řadu zmutovanci, tak aktérům začíná docházet to, že můžou přijít o život a od té chvíle začíná opět starý dobrý Pach krve. Nechybí tu brutální scény, které ještě z mého pohledu mohly ukázat víc a do poslední chvíle nevíte, kdo a zda vůbec někdo přežije.(31.10.2012)

 • pan Hnědý
  **

  Jednou řekl Dario Argento: "Když má žena krásnou tvář a tělo, zavraždění jí svědčí mnohem více, než kdyby byla škaredá". Naprostý souhlas, a v tomhle vyniká Wrong Turn 2: Dead End dokonale (například El je výborný kousek). Bohužel je to jediná složka s vykrádačkou klasických hororů bez naturalistických prvků.(6.3.2014)

 • obitus
  ***

  Skoro stejně zábavné jako jednička a přeci hodně jiné. Tvůrci správně pochopili, že s jejich možnostmi na vážný horror nemají a za podpory několika správně tvarovaných ňader se vydali hodně odlehčenou cestou, plnou krve a střev. Funguje to dobře, jako ostatně už tisíckrát předtím. Pokud bude další pokračování, tak doufám, že ve stejně (záměrně) přitroublém duchu. Skoro celá jedna hvězdička jen pro Henryho Rollinse, který se po Feastu ukazuje v další skvěle ulítlé roli.(3.9.2007)

 • Smok
  ***

  Nápad s natáčaním akejsi reality show v lese je síce od veci, ale samotná atmosféra lesa je ok, mutanti sú ok, a jednu hviezdu prihodím za účinkovanie jedného z členov legendárnej hardcorepunk kapely Black Flag a frontmana kapely Rollins Band - Henryho Rollinsa.(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace