poster

Pach krve 2: Cesta nikam

 • USA

  Wrong Turn 2: Dead End

 • Slovensko

  Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

 • darkrobyk
  **

  Těžce podprůměrná záležitost s televizním lookem. Atraktivní prostředí lesů není, kromě titulkového úvodu, téměř využito, postavy se chovají klasicky jako hovada a já tajně doufal, že nebude mezi jedinými přeživšími blbá blondýna s černochem (ne, s rasismem to nemá nic společného, spíše mě štve americké antirasistické pokrytectví ve filmech, když skutečnost je zcela jiná). Jednu hvězdu dám za rozporcovanou blondýnu hned na začátku + vcelku obstojné gore, druhou za Rollinse, i když bych více uvítal, kdyby se uprostřed filmu vynořil s kapelou a pořádně to rozpálil. Jeho proměna v Ramba kříženého s Conanem ( + conanovské bubny při vylézání ze šachty) mě pobavila, a byla tak jedinou světlou chvilkou snímku, ze kterého se napětí vytratilo hned v úvodu. Jinak se už příště na tenhle blábol nepodívám, byť drtička v akci své jisté kouzlo měla...(28.7.2014)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Kupodivu ne zas tak blbé. Logika sice opět schytává čestné K.O. (v jednom lese mizí kvanta lidí, přesto nikoho nenapadne podívat se do útrob zavřené továrny; celý systém fungování TV soutěže je přinejmenším podivný), ale už nejde o natolik předvídatelnou a stupidní podívanou, aby výrazněji nudila či urážela divákovu pozornost. Úvodní scéna pobavila. Třetí hvězda za Henryho Rollinse; vždycky jsem si přál, aby se v podobném filmu objevila nějaká drsná militantní guma a nakopala všechny ty zrůdičky do řitě. 5/10(2.1.2011)

 • bestlama
  *****

  Na video film je to úžas, krása, cákance krve, střeva, ostatní části těla. Jednoduše se jím to povedlo.(18.5.2009)

 • jojinecko
  **

  Čo do miery gore a úchylnosti je to určite nadštandart, ale miera zaujímavosti, zábavnosti a atmosféry ostáva na úrovni totálneho priemeru...(20.9.2010)

 • PROROK14
  **

  Oničom, úbohí muži z hor, úbohá atmosféra, všetko na hovno. Oproti prvej časti som veľmi veľmi sklamaný. Najviac zo všetkého ma sklamal vzhľad tých zdegenerovancov. Kdežto v prvej časti boli dosť reálni a už len pohľad na nich vzbudzoval strach, v tomto filme boli skôr na smiech. U mňa len 30%(1.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace