Pach krve 2: Cesta nikam

Wrong Turn 2: Dead End

Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

O chlup lepší než jednička, ale přesto nijak výrazně nevybočuje z hororového průměru ani originalitou ani zpracováním. 60%(6.6.2010)

• jojinecko

Čo do miery gore a úchylnosti je to určite nadštandart, ale miera zaujímavosti, zábavnosti a atmosféry ostáva na úrovni totálneho priemeru...(20.9.2010)

Iný film než jednotka a pravdu povediac s prvým dielom to má spoločné iba asi názov. Ked som poču, že to bude niečo o reality show hned som si vybavil Halloween Resurection a čakal som to najhoršie. Chvalabohu som spokojný. Amatérčina z filmu kričala na míle, obzvlášt pri kamere a narábaní s krvou, ale je to slušný béčkový filmík na zabitie večera. Dej, napriek tomu, že išlo o reality show, strávitelný. Herci ušlo obzvlášt som sa tešil na Ericu Leerhsen a skvelé, skvelé a ešte raz skvelé vraždy. Bavil som sa, čistý priemer 50%=3*(12.9.2007)

• POMO

Ľahká béčková vyvražďovačka, ktorá stavia na premise prvého dielu, ale na rozdiel od neho neprichádza s vlastnými nápadmi a miesto toho si pohodlne (a neskrývane) lebedí na námete japonského Battle Royale a spopularizovaných prvkoch z Predátora (Henry Rollins čoby drsný pomaľovaný mariňák) a originálneho Texaského masakru (holčina pripútaná za stolom pri slávnostnej večeri). Aj herci boli v prvom diely zaujímavejšie obsadení a snaživejší. Títo sú tuctovejší a ľahšie zabudnuteľní.(7.1.2010)

• Momo_desu

Vraj som vravela, že táto dvojka sa mi veľmi páčila. Ak je to tak musela som byť na drogách a určite som bola aj veľmi opilá. Oproti prvému dielu to bolo slabé ale Wrong turn má aj horšie pokračovania ako Cesta nikam.(2.4.2013)