poster

Pach krve 2: Cesta nikam

 • USA

  Wrong Turn 2: Dead End

 • Slovensko

  Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

 • Arkos
  ****

  Dost velké překvapení a pro mě určitě lepší než jednička. Kdo má rád buranské horory přijde si na své, kdo ne, ať se tomu vyhne. Prostě hodně krve, střev, kanibalismu a hlavně jedna zmutovaná rodinka vrahounů.(17.10.2009)

 • Bloody13
  ****

  Při první projekci jsem měl spíš rozporuplné pocity, podruhé jsem se ale bavil kupodivu lépe. Asi jsem přistoupil na tu nečekanou komediální rovinu, která mi hnedka nesedla. Napětí z tajemných obyvatel horských lesů se vytratilo, kanibalové se ukazují už od začátku a jejich masky jsou jednodušší, levnější. Místo toho se cpe do popředí až sebeparodická příchuť a obrovská porce brutality, takové gore mixnuté poctivým splatterem. Není divu, tvůrci spotřebovali 300 litrů umělé krve. Dočkáme se nahých koziček, Ericy Leerhsen, která v hororech strašně ráda umírá (remake TCHM, BWP2) a Rollinsovy vtipné postavy připomínající samotného Ramba.(22.8.2011)

 • tron
  *

  „Oni tu nechytajú medvede.“ Prvý diel sa mi páčil (miestami som uvažoval takmer až o hodnotení 80%, ale nakoniec to bolo „len“ za 60%). Dobrí herci, krásne lesy Severnej Ameriky, fajn masky Stana Winstona, husté gore a provokatívne naznačená mytológia „Horských ľudí“. Dvojka bohužiaľ klesla až nečakane hlboko a prvú hodinu som ju nenávidel kvôli mizernej zápletke o nudnej reality šou a otrasným postavám. Gore síce bolo ešte nechutnejšie, ako minule, ale až smiešne samoúčelné. Výprava podstatne slabšia, o hereckých výkonoch a amatérskych maskách nehovoriac. Keď to ku koncu (i vďaka „Rambovi“) dostalo lepší spád, bolo už neskoro.(28.12.2010)

 • PROROK14
  **

  Oničom, úbohí muži z hor, úbohá atmosféra, všetko na hovno. Oproti prvej časti som veľmi veľmi sklamaný. Najviac zo všetkého ma sklamal vzhľad tých zdegenerovancov. Kdežto v prvej časti boli dosť reálni a už len pohľad na nich vzbudzoval strach, v tomto filme boli skôr na smiech. U mňa len 30%(1.7.2008)

 • MMR
  ***

  No tak jsem slíbil, že se na to podívám, a stalo se. Nebylo to zas tak strašně drsné jako první díl, ale přesto jsem docela značnou část filmu hleděl jinam :-D(25.9.2011)

 • - Podle režiséra Joea Lynche se ve filmu použilo přes 300 galonů umělé krve. (-bad-mad-wolf-)

 • - Jak někteří z vás možná spatřili, na konci filmu Wrong Turn přežil jeden mutant. Ten samý hraje v tomto pokračování a na konci filmu ho můžete uvidět také - čili také přežil. (Dines)

 • - Při poslední scéně, kdy kanibal krmí zmutivané dítě uříznutým prstem, se vlastně jedná o gumový prst. A dítě, které prstem krmí, je pohyblivá panenka. (Dines)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace