Pach krve 2: Cesta nikam

Wrong Turn 2: Dead End

Pach krvi 2

Horor / Thriller / Akční

USA, 2007, 92 min

O chlup lepší než jednička, ale přesto nijak výrazně nevybočuje z hororového průměru ani originalitou ani zpracováním. 60%(6.6.2010)

Skoro stejně zábavné jako jednička a přeci hodně jiné. Tvůrci správně pochopili, že s jejich možnostmi na vážný horror nemají a za podpory několika správně tvarovaných ňader se vydali hodně odlehčenou cestou, plnou krve a střev. Funguje to dobře, jako ostatně už tisíckrát předtím. Pokud bude další pokračování, tak doufám, že ve stejně (záměrně) přitroublém duchu. Skoro celá jedna hvězdička jen pro Henryho Rollinse, který se po Feastu ukazuje v další skvěle ulítlé roli.(3.9.2007)

No tak jsem slíbil, že se na to podívám, a stalo se. Nebylo to zas tak strašně drsné jako první díl, ale přesto jsem docela značnou část filmu hleděl jinam :-D(25.9.2011)

Sakra, tak u tohohle jsem se bavil víc než u prvního dílu! Hlavně Henry Rollins který rasil ty postižence tomu dodával koule a štávu! Pecka!(23.10.2012)

• paascha

Jedna hvězda Henrymu Rollinsovi, druhá červenému mustangu. Jinak sračka bez ducha. Nejstrašnější byl ten masomlejn:-)))(30.9.2007)