poster

Hlas smrti 2: Světlo

 • USA

  White Noise 2: The Light

 • Slovensko

  Hlas smrti 2

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  **

  Já rád mysteriózní příběhy. Tenhle má zajímavou myšlenku a důvody všeho jsou odhalovány hezky pozvolně. Nakonec se z onoho všeho sice vyklube přeplácaná biblická kravina s příšerně dementním koncem, ale viděl jsem pár docela sugestivních momentů (klavír je boží) a dvakrát sebou trochu škubl u lekaček (ačkoliv jsou hrozivě samoúčelné). Tajemný příběh se bije s moderním technickým zpracováním (videoklipovitý střih a kamera, množství digitálních triků) a rozpačitými herci. A nesnáším hrdiny, kteří si pro sebe nahlas opakují svoje domněnky, aby i divák-retard pochopil. Takže vlastně nic moc.(20.4.2008)

 • Pedestrian
  **

  Druhé pokračování už tak slabé jedničky zabíjí celková neoriginalita a nulová atmosféra. To radši desetkrát dvojku amerického Kruhu nebo jakýkoli díl Nezvratného osudu. Zbytečné pokračování.(29.4.2007)

 • DaViD´82
  **

  Pokračování již tak průměrného snímku dopadlo, tak jak asi každý očekával. Tedy béčkově až to pěkné není. Scénář má sice své světlé momenty, ale to neplatí o režisérovi a střihu. O Lussierových kvalitách nejlépe vypovídá jeho utkvělá představa, že když je nějaká scéna dražší, tak je škoda pustit ji jen jednou. Obvzláště padající piano je "zážitek". Obsazení je děsné a nic na tom nemění ani zoufale se snažící Fillion. Mohl to být solidní průměr, jenže to by tam nesměla být závěrečná čtvrthodina, která je těžce mimo.(23.7.2007)

 • moviesfan
  **

  Zajímavý napínavý film s dobrou myšlenkou. Škoda, že nedošlo k lepšímu zpracování. Takhle je to ,,jen obyčejný" vcelku napínavý film s dobrým dějem. Hodnocení: 50%(30.4.2008)

 • Smok
  ***

  Aspoň že si dvojka drží štandard nasadený prvým dielom, aj keď treba povedať, že moc vysoký nebol. Film som pozeral nadránom a pri tých podľa mňa nasilu vložených ľakacích scénach som si skoro odbehol sa posrať. Námet je pre mňa celkovo zaujímavý, tak ako v jednotke ale mám poct, že tvorcovia mohli z námetu vytlačiť aj viac.(10.9.2008)

 • - V čase 21:12 je vidět na zdi plakát k filmu Věc (1982).  (Korbitch)

 • - Film soutěžil o cenu Saturn v kategorii nejlepší DVD vydání. (Terva)

 • - Z rozpočtu 10 000 000 amerických dolarů se do roku 2008 tvůrcům podařilo vydělat jen 8 milionů. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace