Hlas smrti 2: Světlo

Hlas smrti 2

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 95 min

• AngelAngie

Špatné a velmi zbytečné.(18.5.2007)

Soundtrack Normand Corbeil : 1. Goodnight Sweetheart, Goodnight 2. If Save Must Kill (Remix) 3. Inner Journey 4. Kiddie Tune 5. Kurt's Piano Madness 6. Red Goes with the Wine 7.The Spirit of Radio(27.5.2011)

Tenhle film se od urcite realnosti jednicky obraci vice do beckovych vod, pribyly pletky se satanem a je to jednoznacne ke skode. Vsechny ty mysticke blaboly delaji z atmosfericke podivane rozblemcanou kasi. Na druhou stranu sympatak Fillon film dokaze utahnout a Lussier umi predlozit hromadu sice zcela ocekavatelnych, ale presto vyborne fungujicich lekacek. I kdyz mi bylo jasne, ze na hlavniho hrdinu ted neco vyskoci, ve vysledku jsem to vzdy odnesl silnym trhnutim (a jednou dokonce kratkodobou zastavou srdce). Ale s lekackami se vaze jedno minus - ktereho sibala (od vyrazu "sibat nekomu") napadlo pouzivat je jako vyplneni strihu (scena - zcela zbytecna lekacka - jina scena)?! Byl takovy exces skutecne nutny? Odpovim si sam - nebyl. Kdyby se vychytaly podobne chyby, mozna bych dal za ty infarktove momenty o hvezdicku navic.(28.7.2008)

• Chrustyn

Nezáživný a nudný thriller s minimem atmosféry a slabými lekačkami.(10.5.2008)

Povedený hororový thriller. Druhý díl se mi líbí o něco víc než první část. Konečně se v hororu objevilo zajimavé a poměrně neokoukatelné téma.(26.1.2009)