Hlas smrti 2: Světlo

Hlas smrti 2

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 95 min

• Larrysbride

Uznávám, že první půlhodina vypadá zajímavě a originálně, ovšem poté se film zvrhne v kýčovitý nesmysl plný stupidních výmyslů, který se marně snaží živit na vcelku zajímavé jedničce. S přihlédnutím oka 35%. P. S.: Hledali byste ve filmu zde zmíněného Coryho Monteitha, věřte, že se ve filmu mihne asi tak na jednu/dvě vteřiny...(10.8.2013)

První díl měl atmosféru jako řemen. Tady toho mrazení zase tolik není a spíše se jedná temnější thriller ve stylu Cronenbergovy Dead Zone. Nathan Fillion se nehodí do podoného typu filmu ani náhodou. Ten smutek ze ztráty blízkých nejde věřit. 50%(16.2.2015)

• AngelAngie

Špatné a velmi zbytečné.(18.5.2007)

Povedený hororový thriller. Druhý díl se mi líbí o něco víc než první část. Konečně se v hororu objevilo zajimavé a poměrně neokoukatelné téma.(26.1.2009)

70% Hlas smrti mě příjemně překvapil a přesvědčil o tom, že Patrick Lussier dokáže při správné konstelaci hvězd (scénáře, kameramana) natočit i docela dobrý film - tenhle mi přišel z jeho dosavadní režisérské tvorby (do Krvavého Valentýna 3D včetně) rozhodně nejlepší.(6.9.2009)

• - V čase 21:12 je vidět na zdi plakát k filmu Věc (1982).  (Korbitch)

• - Z rozpočtu 10 000 000 amerických dolarů se do roku 2008 tvůrcům podařilo vydělat jen 8 milionů. (Terva)

• - Film soutěžil o cenu Saturn v kategorii nejlepší DVD vydání. (Terva)