poster

Hlas smrti 2: Světlo

 • USA

  White Noise 2: The Light

 • Slovensko

  Hlas smrti 2

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *

  Špatné a velmi zbytečné.(18.5.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Normand Corbeil : 1. Goodnight Sweetheart, Goodnight 2. If Save Must Kill (Remix) 3. Inner Journey 4. Kiddie Tune 5. Kurt's Piano Madness 6. Red Goes with the Wine 7.The Spirit of Radio(27.5.2011)

 • Campbell
  ***

  Slabší než předchozí díl. Čekal jsem že se budu bát nebo se aspoň leknu, ale ne. Příběh vypadá děsně blbě, je to prostě slátanina, herci jsou dobří, a ke konci se konečně něco začlo dít.(31.1.2010)

 • HorrorVamp
  ****

  Hlas smrti 2 mě příjemně překvapil. Byla to směsice mých oblíbených horror - thrillerů Nezvratný osud a Šestý smysl, který dokáže i docela vyděsit a myslím, že i "k smrti vyděsit", zvlášť pokud jde o člověka, který na horrory nekouká jak na běžícím páse:) Inu, pokud jste na pokraji smrti, bude lepší, když vás nechají umřít a pokud přeci jen přežijete, raději nikoho nezachraňujte před smrtí, i když se vám to bude nabízet jako na stříbrném podnose. Myslím, že oproti jiným novějším horrorům, a některé opravdu záhadně "do červena" zabarvené, tudíž nad 70%, si oba díly Hlasu Smrti zaslouží vyšší hodnocení, ale asi nevidím to, co vidí jiní a naopak:)) Že by? :D(17.8.2009)

 • Smok
  ***

  Aspoň že si dvojka drží štandard nasadený prvým dielom, aj keď treba povedať, že moc vysoký nebol. Film som pozeral nadránom a pri tých podľa mňa nasilu vložených ľakacích scénach som si skoro odbehol sa posrať. Námet je pre mňa celkovo zaujímavý, tak ako v jednotke ale mám poct, že tvorcovia mohli z námetu vytlačiť aj viac.(10.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace