poster

Hlas smrti 2: Světlo

 • USA

  White Noise 2: The Light

 • Slovensko

  Hlas smrti 2

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *

  Špatné a velmi zbytečné.(18.5.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Normand Corbeil : 1. Goodnight Sweetheart, Goodnight 2. If Save Must Kill (Remix) 3. Inner Journey 4. Kiddie Tune 5. Kurt's Piano Madness 6. Red Goes with the Wine 7.The Spirit of Radio(27.5.2011)

 • Kordus
  ***

  Tenhle film se od urcite realnosti jednicky obraci vice do beckovych vod, pribyly pletky se satanem a je to jednoznacne ke skode. Vsechny ty mysticke blaboly delaji z atmosfericke podivane rozblemcanou kasi. Na druhou stranu sympatak Fillon film dokaze utahnout a Lussier umi predlozit hromadu sice zcela ocekavatelnych, ale presto vyborne fungujicich lekacek. I kdyz mi bylo jasne, ze na hlavniho hrdinu ted neco vyskoci, ve vysledku jsem to vzdy odnesl silnym trhnutim (a jednou dokonce kratkodobou zastavou srdce). Ale s lekackami se vaze jedno minus - ktereho sibala (od vyrazu "sibat nekomu") napadlo pouzivat je jako vyplneni strihu (scena - zcela zbytecna lekacka - jina scena)?! Byl takovy exces skutecne nutny? Odpovim si sam - nebyl. Kdyby se vychytaly podobne chyby, mozna bych dal za ty infarktove momenty o hvezdicku navic.(28.7.2008)

 • Chrustyn
  **

  Nezáživný a nudný thriller s minimem atmosféry a slabými lekačkami.(10.5.2008)

 • iamek
  ****

  Povedený hororový thriller. Druhý díl se mi líbí o něco víc než první část. Konečně se v hororu objevilo zajimavé a poměrně neokoukatelné téma.(26.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace