Opět jsem čekala víc, než je tohle nijaké zpracování. Na druhou stranu je tam pár kvalit, které jsem ocenila. 3,5*(4.9.2012)

Popravdě jsem se na tento film těšila nejvíce. První půlhodina filmu nabízí zajímavý pohled na lidi pronásledované vzpomínkami na nehodu a výčitkami. Poté se však příběh přesouvá do zmatečné směsice. Dívka (excelentně zahraná Annou Paquin) obviňující muže ze zavinění nehody (ačkoli mi celou dobu v hlavě běželo, že je to vlastně její vina), dějová linie s matkou, která mi v příběhu přišla naprosto zbytečná a zcela nepochopitelná aférka s profesorem bez jakéhokoli poučení či zakončení. Kdyby pan režisér prostříhal dvouhodinový film na solidní hodinku a půl, byla by z toho pětihvězdičková podívaná.(8.7.2012)

Anna Paquin ma v tomto filme totálne uhranula. Sledovať jej postupnú vnútornú premenu, k tomu ešte urýchlenú vďaka jednej nešťastnej tragédii a teraz s ňou prežívať ako na ňu dolieha ta nekompromisnosť a reálnosť vonkajšieho sveta, ako sa rúcajú jej detské ideály, tak to bol naozaj zážitok. Na dôvažok k tomu vyhrávala aj parádna hudba. Z tohto pohľadu teda veľká spokojnosť. Jediné čo mi trochu vadilo bolo miestami zbytočne až príliš pomalé tempo. V kratšej stopáži by mi to tak nevadilo, ale vzhľadom na to, že ide o pomerne dlhý film, tak ku koncu ma to už začalo trochu umárať. 75/100(16.12.2016)

všechny hlavní postavy ( vyjímkou Jeana Rena) mi byly krajně nesympatické. histerická Anna paquin se dala dohromady s nejlepší přitelkyní oběti a vytvořili tak možná nejprtivnější filmove duo v historii filmu. teď ale k filmu. ten se podle mého názoru povedl. kamera byla naprosto úžasá . děj kvalitní a celkové zpracování taktéž. vedlejší postavy byly pro mě snadněji uvěřitelnými narozdil od podlemě zbytečně zanícené hlavní hrdinky. kdyby bylo jiné obsazení rozhodně byl šel s hodnocením výše.(2.7.2012)

• lopata555

ako ten film dobre začal tak sa postupne zhoršoval a zhoršoval... nechápem takéto dlhé filmy ak režisér nevie využiť potenciál filmu ... a ešte hlavná predstaviteľka ma tak v tej školnej debate iritovala že dávam hviezdu dole ....(8.4.2013)

• - V závěrečných titulcích je uveden rok výroby 2008. Margaret se však dočkala premiéry až 30. září 2011, což bylo způsobeno sporem o konečnou délku filmu. Studio Fox Searchlight Pictures preferovalo nakonec uvedenou 150minutovou verzi, což posvětil i sám režisér Kenneth Lonergan, producent Gary Gilbert však trval na původní tříhodinové verzi. Rozhodnout musel až soud. (peetriss)