poster

Noc patří nám

 • USA

  We Own the Night

 • Slovensko

  Noc patrí nám

Krimi / Thriller / Drama

USA, 2007, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Gray-scenárista nic nového pod slunce nepřináší, ale jeho režírující polovička cpe do každé scény tolik nápadů, že to na slušnou zábavu bohatě stačí. A Phoenix vynikající.(11.5.2009)

 • Pumiiix
  ***

  Trošičku nadprůměrná detektivka, která má své světlé, ale i tmavé stránky. Herecké obsazení je dobré, Joaquin Phoenix si bere zaslouženě největší pozornost a trošku zastiňuje jiné herce, hlavně jeho bratr v podání Marka Wahlberga nedostal moc prostoru. Krásná Eva Mendes nerušila ani chvilku…Nejlepší scéna je bezpochyby nepovedený převoz a následná honička, jednou stačilo, znovu tento film vyhledávat nebudu…6/10*(31.3.2008)

 • Cival
  ****

  Výborná oldschoolová kriminálka, která i z nejklasičtější premisy vytahuje hodně zemitou podívanou. Skvěle zrežírovaná automobilová honička, sošné herecké výkony i teatrálně pojaté finále jsou ideálním lékem na policejní rychlokvašky, pod kterými se už prohýbá snad každý televizní program. Phoenix by měl dostávat víc takových příležitostí.(31.1.2008)

 • Hakha
  ****

  Příjemný film, hlavní byl herecký koncert Phoenixe, který se své role chopil velice dobře. Dobře mu sekunduje Robert Duvall a Mark Wahlberg a je jen škoda, že neměli větší role. Evu Mendes moc nemusím, celý film jsem ji tak tak snášel(kromě začátku na pohovce, tam byla výborná...). Jinak co se příběhu týče tak je jednoduchý, místy předvídatelný, ale James Gray tento jednoduchý příběh příjemně podal, že se nejedná o nudnou podívanou, ale o zajímavý příběh se silnými momenty s morálním rozvojem hlavních postav. Jednohubka od které jsem nic nečekal, taky od mdlého začátku jsem měl 100chutí film vypnout a jsem rád, že jsem tak neudělal. Slušná automobilová honička, syrová atmosféra a ke konci jsem měl vážně chuť chytit a pošimrat kulkami hlavní záporáky. Mé hodnocení 3,5 hvězdičky...(14.2.2008)

 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(18.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace