Po hlavě... do prdele

Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

• Faidra

Bravo, Marceli Bystroni. Natočit film, jehož samotný název v kostce vyjadřuje úroveň snímku i divákovy pocity poté, to se jen tak někomu nepodaří. Jen doufám, že příměr "české Pulp Fiction" byl myšlen jen v legraci. V opačném případě má milý tvůrce docela problém. Problém v podobě vytočeného Tarantina s motorovou pilou, kterou se nebude bát použít. Víte, pane režisére a scénáristo, film Pulp Fiction je vtipný, smysluplný, zajímavých postav plný a dobře zahraný. Tudíž jakékoli přirovnávání vašeho bizarního, naprosto nelegračního a za vlastním ohonem se honícího dílka, kde herci často očividně nevědí, co mají hrát, kulhá i na pátou nohu.(31.7.2007)

Cením si každého českého filmaře, který se pokusí natočit něco trochu jiného, "než je v kraji zvykem". "Po hlavě..." je sice opravdu jenom ten pokus, ale s několika celkem sympatickými místy. Vyloženě mi vadily jenom písně Petra Bendeho. Víc uncool hudbu už si tvůrci asi vybrat nemohli.(17.2.2007)

• Enšpígl

Hvězdička za náznaky černého humoru a Petra Jákla . Taky jsem pochopil význam názvu filmu. Na film jdete do slova po hlavě a po skončení filmu máte chuť režiséra a scénaristu poslat i s jejich "filmovým skvostem" do prdele. Samotný film je takový slepenec, slepený lepidlem kanagon , to lepidlo bylo pověstný tím, že moc nelepilo. Ještě si nemůžu odpustit poznámku na adresu čekých novinářů , který tento film nazvali českým Pulp Fiction . Mám ten dojem, že čeští novináři a čeští politici mají mezi sebou tajnou soutěž o největší kretény.(13.12.2006)

• Pilda17

Naprosto idiotský scénář a děj.. 1/10 = 15%(21.6.2009)

• AngelAngie

"Očekávala" jsem fakt hodně, ale i tak to předčilo všechny mé představy a já jen nevěřícně zírala. Petr Jákl je zatraceně sexy chlap, ale .. tam, kde vítězí charisma, tam chybí veškerý talent = všude.(8.11.2008)

• - Podle názvu filmu se údajně měli zdravit čeští vojáci kdysi vyslaní hasit bratrovražedné boje v bývalé Jugoslávii. (duklak2)