poster

Po hlavě... do prdele

 • anglický

  Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

 • Pepinec
  odpad!

  Teď budu chvilku sprostej a hrubej. Nic jinýho si totiž film, kterej na mě už pouhým názvem útočí sprostotou a jednoduchostí, nezaslouží. Po hlavě byste zasloužili vzít všichni do jednoho (nejlíp něčím fakt velkým a fakt těžkým) a do prdele byste potom zasloužili všichni do jednoho nakopat (nejlíp nějakou fakt velkou a fakt těžkou botou). Tohle je absolutně to nejhorší, opakuji; absolutně to nejhorší, co jsem viděl od té doby, co rozeznám hovno od bonbonu. Důkazem jsou, mimo jinýho, čtyři hvězdy verbala.(19.12.2012)

 • salahadin
  odpad!

  ...a do prdele...zachraň nás, kdo můžeš...plácni nás po hlavě něčím, ať už se na takový filmy nedíváme.(14.10.2008)

 • YURAyura
  odpad!

  0/10 shit, shit, shit. 3x shit. Kdo za neco stal byla Zilkova s Madlem jinak...(20.5.2008)

 • Brouk
  *

  Was Ist Das???? Dast Ist.. (tady následuje autocenzura)... Po shlédnutí nevím jak koho, ale já měl neskutečnou touhu se napít... Ó blažený stave otupělosti... Hlavně nepřemýšlet... A hlavně ne nad tímto dílem...(21.5.2008)

 • Kryton
  **

  Pro začátek: Stímto filmem jdete ...... do! Neskonale trapné , ubohé , nijak vtipné a ani akční. Proč to má být komedie? Nic komického se tam neděje a jediny vtip co jsem postrehl, byla jaklova prazdna nabojnice(je-li toto vtipné?).** Dávám za poslednich cca 10 minut a za Petra Jákla. Sice jemu moc kecaní neni nikdy souzeno , ale světe div se on jediný mi vcelku do příběhu zapadal a věřil jsem mu. Zbytek? Opravdu si někdo myslí , že Vetchý je nějaký náš Belmondo či co? Drsnáka bych mu neveril ani kdyby mi pred oblicejem miril pistolí. A co ten Vohnout , to je nějaka ceska verze Jasona Stathama? Civilní role mu sedne , ale jakmile má hrát vraha tak je spíse komickou postavickou. Hlasky , ktere cedí jsou umělé a charisma nulové. Btw. Proč u nás jakoby pusobí angličan , když v naší zemi spíše operuji rusko jazyčné mafie? Holt angličtina je cool... Sečteno podtrženo: Nevadí mi , když u nás někdo natočí něco do čeho se nechce nikdo pouštět. Ba ani pokud jde o akční filmy anebo horrory. Akorat tady se to nepovedlo. Moc zamotané, málo vtipné a ten konec trapně akční . V USA by toto bylo nic moc béčko(nebo céčko) , kde by vohnouta hral třeba Lambert a Hranu Lundgren. U nás se tu placají po zádech jak sou cool?!(30.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace