Po hlavě... do prdele

Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

• Smok

Pulp Fiction je skvelý a kultový film a ja chápem, že ovplyvnil veľa ľudí. Nie, nemýlim sa a moc dobre viem, ku akému filmu píšem komentár. Aleluja.(26.11.2009)

• salahadin

...a do prdele...zachraň nás, kdo můžeš...plácni nás po hlavě něčím, ať už se na takový filmy nedíváme.(14.10.2008)

• Kamca_

Tak tenhle film se vážně nedal brát moc vážně. První polovina mě celkem bavila. Do půlky to bylo na tři, ale pak ke konci mě to už moc nebavilo, takže to kleslo na 2. Ale i tak se na to koukat dalo a jako oddychovka dobrý. A ty hlášky ze začátku opravdu neměli chybu. Takže dávám 40%.(12.5.2012)

• Crocuta

Po přečtení zdejších hodnocení jsem čekal větší hrůzu... Film moc nedrží pohromadě, funkce mnohých scén a existence některých postav je mi velkou záhadou, ale přece jen se našly světlejší okamžiky, kdy jsem se nenudil a občas i pobavil. Já osobně to vydím tak kolem 40%.(30.10.2007)

• Tosim

Jsem rád, že Marcel Bystroň už v názvu filmu vyjádřil úspěch a kvality svého předchozího scénáře...tomu se říká sebereflexe. Chvíli po začátku snímku jsem se slušně bavil, ovšem když se skoro všechny postavy na plátně chovají bezmála devadesát minut jako kreténi, začne to posléze diváka téměř fyzicky bolet. Tady prostě nic nedává smysl, všechno jede volným pádem a dělá to dojem, že je každému jedno, jak to dopadne. Největší škoda je, že ta část, ve které se natáčí pornofilm, není více dlouhá. Aspoň by to mohla být trošku legrace. A nejhorší na tom všem je, že se režisér snad snažil "něco říct." Bože!!! :-((22.2.2007)