poster

Po hlavě... do prdele

 • anglický

  Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

 • Tuxedo
  *

  Bystroň se opět pokusil napsat a natočit něco, na co prostě nemá. U citace Ghost Doga sem se pobavil nemálo, leč jiným způsobem než Bystroň zamýšlel. 1,5/10(28.8.2007)

 • Pepinec
  odpad!

  Teď budu chvilku sprostej a hrubej. Nic jinýho si totiž film, kterej na mě už pouhým názvem útočí sprostotou a jednoduchostí, nezaslouží. Po hlavě byste zasloužili vzít všichni do jednoho (nejlíp něčím fakt velkým a fakt těžkým) a do prdele byste potom zasloužili všichni do jednoho nakopat (nejlíp nějakou fakt velkou a fakt těžkou botou). Tohle je absolutně to nejhorší, opakuji; absolutně to nejhorší, co jsem viděl od té doby, co rozeznám hovno od bonbonu. Důkazem jsou, mimo jinýho, čtyři hvězdy verbala.(19.12.2012)

 • salahadin
  odpad!

  ...a do prdele...zachraň nás, kdo můžeš...plácni nás po hlavě něčím, ať už se na takový filmy nedíváme.(14.10.2008)

 • MMR
  *

  No takhle, film jsem pochopil až půlhodinku před koncem. Do té doby to byla jen jakási slátanina. Ale jakmile jsem to pochopil, tak jsem si řekl, že to není až tak špatné, jak se může zdát, a to také způsobilo odklon z odpadu na jednu hvězdu. Myslím, že filmy, kde se prolíná děj, mě vždycky baví, ale zde to bohužel vážně nefunguje. To bych musel ten film pustit znova od začátku, ale k tomu mě nikdo nedokope. Rozhodně z tohoto nápadu šlo vytřískat mnohem, ale mnohem více...(4.4.2011)

 • H34D
  ***

  Tak to pozor, první polovina tohoto žánrově zkříženého filmu byla velice dobrá! Černý humor, absurdní postavy a hlavně byla zábavná jakási břitkost a rychlost, s kterou byly jednotlivé scény sázeny na obrazovku. K velkému překvapení od dobře načrtnutých (pod)příběhů a osudů jednotlivých postav je záhy upuštěno, zůstávají nedotaženy a potenciál krutě nevytěžen. Namísto toho se film pokouší o jakousi gangsterskou střílečku á la Pulp Fiction, jenže to se příliš nedaří... 6/10(17.11.2016)

 • - Podle názvu filmu se údajně měli zdravit čeští vojáci kdysi vyslaní hasit bratrovražedné boje v bývalé Jugoslávii. (duklak2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace