Po hlavě... do prdele

Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

• pevico

Do prdele, to sedí..dokonce i na herce, kteří jinak umí celkem hrát se nedá koukat..(23.11.2011)

• Smok

Pulp Fiction je skvelý a kultový film a ja chápem, že ovplyvnil veľa ľudí. Nie, nemýlim sa a moc dobre viem, ku akému filmu píšem komentár. Aleluja.(26.11.2009)

• Caelos

Ve všech směrech nudná a nezajímavá slátanina u které mne ale dosti překvapilo technické zpracování. Jako pokus je to zajímavé, ale jako film? Všechny postavy byly buďto protivné, nebo úplně blbé, například paní Žilková, na tu se snad nedalo ani dívat. Dětské postavy mne zase notně pohoršovaly.(20.11.2009)

• castor

Zlobivé dítko českého filmu mě po ostudném scénáři rádoby snímku Post Coitum tak úplně nenasralo.. a to je docela úspěch!!(1.5.2010)

• Vitason

Z místa, kam odkazuje název filmu, vytáhl režisér scénář a to se při tom ještě pěkně nadřel. Scénář je vysloveně šílený, všechny postavy se chovají jako po lobotomii a nenajdete tu jedinou normální postavu. Na druhou stranu tady naleznete snad všechny prototypy různých postaviček od nájemného vraha, který nemá na tlumič až po silně nábožensky založenou lesbičku. Scénář nabízí tři pohledy na stejný příběh, kdy se režisér rozplývá nad tím, jak mu krásně nesmyslné dějové linie zapadají do sebe. Bystroň se snaží debilní scénář zachránit vizuálními hrátky, ale ten rádoby cool vybledlý filtr mě pěkně štval a skládání několika obrazů vedle sebe mě taky nenadchlo a ruku na srdce, tu závěrečnou přestřelku bych s kamarády dokázal natočit úplně stejně. K tomu všichni herci hrají naprosto příšerně a hudba s filmem neladí snad jedinou vteřinu a k tomu trhá uši. Jednu hvězdičku dávám za odvahu zkusit tento žánr. Jinak tento film posílám po hlavě do prdele.(7.10.2007)