poster

Po hlavě... do prdele

 • anglický

  Born Into Shit

Komedie

Česko, 2006, 90 min

 • kingik
  odpad!

  Za tohle bych tvůrce mučil tak 5 hodin jak v Hostelu. Ne moment mučil bych je 24 hodin. Ne ještě to není ono. Mučil bych je 7 dní a to by myslím mohlo stačit....snad.....0%(20.2.2009)

 • janajane
  ****

  Když si tady čtu ty komentáře, musím se usmívat. Tolik vytočených "kritiků" a tolik nadšených konzumentů. Samozřejmě název svádí k tomu být vtipným a pohrát si se slovem prdel... Ale to jen potvrzuje, že film odhaluje, jaká jsme prasata. Prostě tady se nesmí točit filmy, které by někoho urazily, naštvaly nebo provokovaly. Takže pozor, panové režiséři, točte dál své české, nehořlavé inscenace, jinak si vás podáme a zadupeme. Mimochodem - opravdu mě baví připomínky o nereálnosti postav a děje. To, že něco neznáte, neznamená, že to neexistuje. Takže jsem zvědavá na další české filmy - plné laskavého humoru a normalizačních námětů a režisér Bystroň by si měl rychle zabalit kufry a odsud co nejdříve vypadnout. Čtyři hvězdičky za vzpouru.(17.10.2007)

 • Enšpígl
  *

  Hvězdička za náznaky černého humoru a Petra Jákla . Taky jsem pochopil význam názvu filmu. Na film jdete do slova po hlavě a po skončení filmu máte chuť režiséra a scénaristu poslat i s jejich "filmovým skvostem" do prdele. Samotný film je takový slepenec, slepený lepidlem kanagon , to lepidlo bylo pověstný tím, že moc nelepilo. Ještě si nemůžu odpustit poznámku na adresu čekých novinářů , který tento film nazvali českým Pulp Fiction . Mám ten dojem, že čeští novináři a čeští politici mají mezi sebou tajnou soutěž o největší kretény.(13.12.2006)

 • WANDRWALL
  odpad!

  Zbytečně cokoli komentovat. Jen snad, že Ondřej Vetchý se objevuje stále více v hrozných věcech, a už je mu to taky jedno, zda hraje v tom či onom, kdo mu zaplatí, tam jde. Asi aby měl dost peněz na charitu.(10.4.2011)

 • sonnak
  *

  Uražte Ježíše, dělejte si legraci z homosexuality, a už jen tak pro jistotu přihoďte hodně mrtvol...a teď všechno protřepat, hodně moc protřepat - tak, aby se v tom nikdo nevyznal...ták, bezva, to bude stačit....a nyní vězte, že celý kinosál se bude za břicho popadat....hold Češi =/(19.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace