Čerte, drž se svého kopyta! (TV film)

Pohádka

Česko, 1998, 69 min

• ABLABLABLA

Tak až taková katastrofa to zase nebyla. Ano herecké výkony byly otřesné, ale jinak se to dalo. A vůbec jakékoliv pohádky natáčené v rožnovském skanzenu u nás se musím trochu zastat... to víte rodný kraj je rodný kraj:D Mimojiné jsem viděla řadu mnohem ale mnohem horších pohádek a to teda i zahraničních, nejen českých, které si zasloužily odpad a tahle to teda rozhodně není. 1,5* - ta půlka je za čerta, který se rozplývá nad krásou krajiny.(6.1.2014)

• WANDRWALL

Snaha je cítit z každé scény. Jen snaha ale bohužel nestačí. Ale něco se mi i líbilo, takže dvě hvězdičky dám. (7.3.2011)(7.3.2011)

• Tommassi3

"Sakra, jak se říká čertovi, kterej je kůň ??" ;) Škoda, že klokan Zdeněk Havlíček raději nezůstal u toho fotbalu, protože dík jeho režijním sebevraždám tuzemský oblíbený žánr pohádky schytal hned několik brutálních faulů na červenou, za které by se měla zastavovat činnost.. Pokud by vám nestačil tenhle hnůj, pak mohu nabídnout třeba snad ještě divácky bolestivější Šmankote, babičko čaruj! Havlíček, byť sám vypadá jako starej čert, vykrádá Bočanovy pekelníky a další motivisticky spřízněné kousky jako o život a právě v těchto momentech působí jeho vyprázdněná marnost nechtěně nejsměšněji.. Obludně zahraná cypovina !!(27.12.2015)

• Skrk

Extrémní amatérská hovadina. Někdo se pokusil natočit pohádku, která ovšem měla příšerný scénář a ještě horší triky s příšernými herci. Nic lepšího než "ODPAD!" si nezaslouží.....(3.5.2009)

• MartinezZ

Pokud se ochotničtí amatéři dostali k tomu, natočit TV pohádku, tak gratuluji. Nic to ale nemění na tom, že jde o čirou amatéřinu s bolavou hlavou a mnoha achylovými patami.(28.9.2012)

• - Natáčení probíhalo ve Štramberku v jeskyni Šipce a v arboretu a dále ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. (aiv)