poster

Norbit

 • USA

  Norbit

 • Slovensko

  Norbit

Komedie / Romantický

USA, 2007, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  **

  Dávám 2 ** za masku, protože Rasputia byla skvělá. Opravdu vypadala přirozeně a nikdy by mne nenapadlo, že ji hraje Eddie Murphy. Co se týče filmu alias komedie.... zasmál jsem se asi jen jednou a to, když Rasputia byla ve vodním centru na skluzavce. Film je na jedno podívání a to s přestávkami, jelikož se táhne a je dost nudný! Do kina bych na to rozhodně nešel!(22.5.2007)

 • themic
  ***

  Hloupost, ale pobaví.(31.5.2011)

 • Malarkey
  *

  Eddieho jsem v dětství měl hrozně rád, ale co se z něj postupem času stalo, tomu jsem vůbec nerozuměl. A popravdě jsem Norbita hrozně dlouho nechtěl vidět. Nakonec jsem se ale překonal a v TV se na něj podíval a bylo to přesně tak, jak jsem si myslel. Eddie si samolibě natočil film, kde si většinu rolí zahrál on. To asi, aby překonal Zamilovanýho profesora, který ještě v prvním díle byl moc fajn. Sem tam byl nějakej ten vtip, ale většina času byla vysloveně trapná. Hvězdička je za masky. Kolikrát bych Eddieho fakt nepoznal. A jako tu hnusnou tlustou babkou už vůbec ne.(31.12.2015)

 • Tuxedo
  **

  Uznávám, že je tam pár hodně trapných momentů, ale taky se tu najde řada zábavných (musíte však být otrlým divákem) a rozhodně bych Norbita nepřirovnával k parodiím typu Velkej biják apod, navíc nepostrádá kontinuitu. Škoda, že Murphy v poslední třetině ztratí kuráž, upustí od humoru a nahradí jej písničkami a vlezlým happy endem.(16.9.2007)

 • mandes

  rozpočet : $60 million otvárací víkend : $34,195,434 tržby celosvetovo : $159,313,561(16.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace