Komedie / Romantický

USA, 2007, 102 min

• Fiftis

Ľuďom, ktorí hľadajú inteligentný, citlivý humor odporúčam nechodiť. Naopak tí, čo preferujú cirkusové vystúpenia viac, ako kvalitný film na zamyslenie, by si tento kúsok nemali nechať ujsť. Typická Murphyovská komédia je nenáročným spestrením všedného večera.(11.12.2012)

• Chrustyn

Eddie Murphy se opět vrací ve víceroli v nové nepovedené komedii. Všude jsem četl, že film je s*ačka ale i tak jsem si řekl, že to zkusím. No, čekal jsem peklo ale párkrát jsem se pousmál. Největší zásluhu na tom má právě Eddie Murphy, který se sice neuvěřitelně pitvoří ale především v roli obtloustlé manželky hl. hrdiny je občas opravdu vtipný. Pokud považujete "Zamilovaného profesora" za geniální komedii bude se vám líbit i tohle.(2.9.2008)

• MIG29

WTF !!!!!Nevkusné,nezábavné a hlavne veľmi trápne.Komédia ? Mne išlo skôr do plaču ako do smiechu a je mi až zle keď vidím v akých sračkách hrá Eddie Murphy ktorý patril kedysi medzi najlepších amerických komikov, žiaľ to sa stáva, to tá komercia.(20.2.2012)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Masky(22.1.2008)

• Xmilden

Titulek na obalu DVD "Třeskutě zábavné" se nezakládá na pravdě. Prdelatá komedie, kterou si může, po právě prodělané lobotomii, vychutnat nejeden divák. V případě že máte funkční mozek tak jej hlavně při sledování Norbita nepoužívejte.(7.2.2010)

• - Eddie Murphy je pověstný svým vícenásobným účinkováním ve filmech, v Norbitovi si zahrál celkem tři postavy – pana Wonga, Rasputiu a Norbita. (imro)

• - Norbit je už druhou spoluprácí Eddieho Muprhyho a Cuby Goodinga Jr,. předtím se spolu objevili v Cestě do Ameriky. (imro)

• - První verze Rasputiných kostýmů vážily 27 až 35 kilogramů. (EMMY)