poster

Norbit

 • USA

  Norbit

 • Slovensko

  Norbit

Komedie / Romantický

USA, 2007, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  odpad!

  Murphy už vážně musí být v krizi. Takhle si pitvořit a to ještě v tolika rolích najednou... hnus. Norbit! Why you run like little bitch?(17.6.2010)

 • SeBig
  ****

  Nechápu hodnocení je to fakt hodně dobrá komedie srandy tam je dost Eddie Murphy zase předvádí svuj talent na hraní ve více rolí! Je to fakt prdel!(4.2.2012)

 • ajuska
  *

  Na odpudivě tlusté ženské nic vtipného neshledávám, ale odpadem bych to taky hned nekorunovala, protože to mělo snahu o příběh, docela dobře odsýpající stopáž a drželo se to žánru nenáročné komedie, sice přehnané, vesměs trapné a nevtipné, ale třeba by se to někomu mohlo i trochu líbit.(26.10.2007)

 • Skejpr
  ***

  Rozhodně lepší, než kterýkoliv z Profesorů. Herci kopou všichni první ligu, Thandie je překárásná a nechutných momentů výrazně ubylo. Stále se ale najdou a malér je také, že na komedii je tu přeci jen málo humoru. Na druhou stranu, když se objeví, je rozhodně o co stát, žádné trapné přešlapování na místě se tentokrát nekoná. Stále si ale myslím, že kdyby Murphy vynechal tuny latexu, oprostil se od humoru a točil tyhle svoje filmy jako psychologická dramata, patřil by mezi špičku. Protože jak Profesoři, tak i Norbit k tomu stejně tak nějak vždycky sklouzli a kupodivu to v takových momentech nebylo vůbec špatné.(13.8.2008)

 • Ridick
  odpad!

  tak tomu vravim uboha politika holliwoodu. murphy sa vytiahol v dreamgirls, a potom sa angazoval do tejto sracky...kedze ludia boli z jeho vystupenia v dreamgirls prekvapeny a dokonca si vysluzil aj nominaciu na oscara, tak si povedali preco sa nan nepojdeme pozriet aj na jeho novu komediu? a tak z tejto hnacky sa stal hit. najviac mi je vsak luto, ze tu hrala moja oblubenkyna thandie newton..je mi do placu..10%(2.8.2007)

 • - 60-milionová exhibice Eddieho Murphyho vynesla studiu Paramount (DreamWorks) na prvním místě amerického žebříčku návštěvnosti (9. – 11. 2. 2007) úvodních 34,1 milionu dolarů. Pro Muprhyho to byl 14. film, který debutoval na vrcholu žebříčku a celkový výdělek dělal 95,3 milionu. (imro)

 • - Eddie Murphy se stal díky snímku Norbit několikanásobným laureátem ceny "Zlatá Malina". Získal jí celkem třikrát, a to za nejhorší mužský herecký výkon v hlavní a vedlejší roli a současně i za nejhorší ženský herecký výkon ve vedlejší roli. V ostatních individuálních kategoriích kralovala Lindsay Lohan. (dukeman)

 • - Zhruba v čase 1:01:40, kdy Rasputia (Eddie Murphy) jí pizzu, si z krabice vezme jeden kus pizzy. V prostřihu chybí ale kusy dva a v dalším záběru opět jen jeden. (masekjc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace