Komedie / Romantický

USA, 2007, 102 min

Eddieho Murphyho jako herce mám docela rád ,přežiju i jeho převlekové komedie jako byly Zamilovaný profesor 1 a 2,Cesta do ameriky,Upír v Brooklynu,Trhák pana Bowfingera a nyní Norbit.Tato ulítlá komedie získala osm nominací na malinu a jednu nominaci na oscara.Ano zní to divně,ale opravdu to tak je.Je pravda že Makeup vytvořily maskéři na jedničku proto by zasloužili,Oscara.Eddie Murphy ve filmu ztvárnil tři hlavní role Norbita Alberta Rice,Rasputiu a Mr. Wonga.Toto dílo pobaví možná ty diváky,kteří mají tyto žánry komedií rádi,pro ostatní to asi nebude.Mě Norbit celkově nadchl napůl, takže za tři hvězdičky ***.(15.9.2007)

• Fiftis

Ľuďom, ktorí hľadajú inteligentný, citlivý humor odporúčam nechodiť. Naopak tí, čo preferujú cirkusové vystúpenia viac, ako kvalitný film na zamyslenie, by si tento kúsok nemali nechať ujsť. Typická Murphyovská komédia je nenáročným spestrením všedného večera.(11.12.2012)

• Cival

Viděl jsem to pár hodin po Epic Movie, takže jsem musel ocenit, že na sebe jednotlivé scény navazují, že se v nich pracuje s žánrem a že si na těch maskách někdo dává záležet. Zjevně to není samozřejmost.(14.4.2007)

• LIVINGDEAD

Dávám 2 ** za masku, protože Rasputia byla skvělá. Opravdu vypadala přirozeně a nikdy by mne nenapadlo, že ji hraje Eddie Murphy. Co se týče filmu alias komedie.... zasmál jsem se asi jen jednou a to, když Rasputia byla ve vodním centru na skluzavce. Film je na jedno podívání a to s přestávkami, jelikož se táhne a je dost nudný! Do kina bych na to rozhodně nešel!(22.5.2007)

• MIG29

WTF !!!!!Nevkusné,nezábavné a hlavne veľmi trápne.Komédia ? Mne išlo skôr do plaču ako do smiechu a je mi až zle keď vidím v akých sračkách hrá Eddie Murphy ktorý patril kedysi medzi najlepších amerických komikov, žiaľ to sa stáva, to tá komercia.(20.2.2012)