poster

Mr. Brooks

 • USA

  Mr. Brooks

 • Slovensko

  Mr. Brooks

Drama / Thriller / Krimi

USA, 2007, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Téma je sice poměrně zajímavé, s minimem klišé a velkou dávkou nepředvídatelnosti, avšak film se nikam neubírá. Nemá nosnou konstrukci, nemá pointu, nemá závěr a neví čím chce být. To vzhledem k tak neotřelému tématu a celému konceptu filmu dosti nechápu. Talent Costnera tak vyznívá relativně do ztracena. Akce je málo a nestojí za moc - přestřelka na chodbě je špatná a vnitřní hlas Williama Hurta mne také moc nezaujal. Navíc vedlejší postavy jsou velmi odfláknuté s minimální vazbou k té hlavní, tudíž je nám jaksi jedno jak to s nimi vlastně dopadne. A podobně ukradený je nám celý zbytek filmu. Absolutně bez drajvu a napětí. Ocenit lze tak jen kvalitní forma, Costner a solidní námět.(12.4.2008)

 • Gilmour93
  ****

  Distingovaný průvodce vraždou pan Brooks svou vstřícností, věcností a trpělivostí připomíná zubaře, co vysvětluje pacientovi před zákrokem, jaký bude postup. Teď už jen záleží na tom, jestli máte rádi svého zubaře.. Inspirace literárním Dexterem přiznaná, Dr.Costner a pan Hurt docela přesvědčiví a má to v sobě něco, co vás už od začátku čapne, ale chtělo to některé motivy lépe rozvést, spojit či úplně vypustit. Demi Moore se přestěhovala panenská blána na obličej?(13.11.2013)

 • Tosim
  ***

  Ne že by to nebylo působivé, herecky dost odzbrojující, stylové, napínavé nebo třeba nečekané, jen ten vývoj, ať už jakýkoli, mi byl, upřímně napsáno, docela jedno. Ale i přesto dávám 70%.(11.10.2007)

 • petero
  ***

  Je zaujímavý a dobre pozerateľný no i závažný ale s ľahkosťou podaný film a nebyť dobrej réžii a hereckého obsadenia mohlo z toho ľahko vzniknúť zabudnuteľné béčko. K lepšiemu hodnoteniu mi však chýbal uveriteľnejší scenár pretože nie je možné aby sa tak evidentne inteligentná rozdvojená osobnosť akou je Mr. Brooks, na jednej strane úspešný podnikateľ na druhej závislý vrah, dopustil takej banálnej chyby hneď na začiatku filmu.(4.3.2008)

 • ladynka
  ***

  Můj hlavní problém s panem Brooksem spočíval v tom, že většinu zápletek jsem už viděla v Dexterovi - podrobněji, hlouběji, působivěji a cyničteji.(13.2.2011)

 • Dane Cook

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace