poster

Závan smrti

 • USA

  Wind Chill

 • Slovensko

  Závan smrti

Thriller / Mysteriózní / Horor / Drama

USA, 2007, 87 min

Režie:

Gregory Jacobs

Scénář:

Joe Gangemi, Steven Katz

Kamera:

Dan Laustsen

Hudba:

Clint Mansell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Průměrná komorní videoduchařinka a la HNĚV DUŠÍ. I Jacobs se opírá o pěknou kameru pomáhající si studenými filtry a dobrou atmosféru a navíc tu má herce, na které se dobře kouká a dokonce trochu romantiky, k níž námět o dvou rozdílných uvíznuvších lidech svádí. Jenže napětí buduje samými provařenými postupy a jakmile ukáže mrtvé, jde to do háje, nemluvě o tom, že pointa nijak nepřekvapí. A těch 113 minut (nevím, kde se tu vzalo 87) je opravdu hodně.(29.11.2007)

 • Smok
  **

  Toto že bol závan smrti? Pche, to asi Gregory nikdy nebol na chlapčenskej šatni po hodine telesnej výchovy, keď sa všetci vyzujú z tenisiek. To je závan smrti.(8.11.2009)

 • Fabrinka
  ***

  Rozhodne slubučký film,ktorý nestíhala zachraňovať ani Emily Blunt,s ktorou by chcel uviaznuť v aute hádam každý:D. Pointa nulová, napätie ako na hojdačke...Slabé 3*, aj to iba vďaka Emily, a pesničke Rockin Around Christmas Tree...(24.9.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Celkem slušný film. Je sice pravda, že se ve filmu mnoho neděje a napětí je zde minimální ale oba herci předvadějí slušné výkony a zimní atmosféra filmu také dost pomáhá. Jen závěr mi přišel nějaký divoký a dost nelogický a hudby mohlo být také více, jelikož byla kvalitní (hodně připomínala Fontánu).(24.12.2007)

 • ..Lucas..
  ****

  Příběh a zápletka jsou tak na tři hvězdy, atmosféra na čtyři a Emily Blunt na pět. Takže celkově dávám čtyři hvězdy - vcelku povedený thriller/horor.(18.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace