poster

Závan smrti

 • USA

  Wind Chill

 • Slovensko

  Závan smrti

Thriller / Mysteriózní / Horor / Drama

USA, 2007, 87 min

Režie:

Gregory Jacobs

Scénář:

Joe Gangemi, Steven Katz

Kamera:

Dan Laustsen

Hudba:

Clint Mansell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  ****

  Dokud jsem tento film neshlédl, vážně bych pochyboval o tom, že mě může devadesát minut udržovat v napětí horor odehrávající se v autě za hluboké tmy a v podstatě jen se dvěma hrdiny. Jsem spokojený, rozhodně tento horor řadím mezi ty lepší.(28.9.2008)

 • jonyyy
  **

  Začátek a prostředí se mi líbily, stejně jako hlavní představitelé. Ale duch úchylného policisty mě zklamal. Nemělo to žádnou zajimavou pointu. Bohatě by mi stačilo kdyby je pronásledovala nějaká skutečná osoba, než toto nadpřirozeno. 50%(26.9.2011)

 • SOLOM.
  ***

  Průměrná duchařina, která se klidně mohla stát i hitem roku, nebýt nudných pasáží a chaotické práci režiséra. Herecké výkony jsou totiž na velice solidní úrovni, stejně jako efekty či hudební doprovod. Největší kámen úrazu je však nejen v nevyrovnanosti scénáře, ale i samotné atmosféře.(7.1.2011)

 • PogoJoe
  ***

  Podepisuji se ke komentu AngelAngie; a ktomu od J*A*S*M dodávám: poslouží i těm, kteří si chtějí vychutnat opravdu hojnou a téměř neutuchající přítomnost překrásné Emily Blunt. Ta byla jediným důvodem, proč jsem shlédl tenhle film, který opravdu nebyl tak špatný, jaké je jeho hodnocení na CSFD. To na IMDB je mnohem blíže pravdě (alespoň podle mě).(29.4.2012)

 • Padme_Anakin
  ****

  A tak v mém případě je to jasné, jak v tom hraje okouzlující Emily a je to na sněhu, ve sněhu, pod sněhem, sedne mi to jako prdelka na nočník. Navíc pro podivínský týpky já mám slabost, k tomu poldy nemusím a tenhle to opět potvrdil. Challenge Tour Horror, 2016. (12.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace