poster

Závan smrti

 • USA

  Wind Chill

 • Slovensko

  Závan smrti

Thriller / Mysteriózní / Horor / Drama

USA, 2007, 87 min

Režie:

Gregory Jacobs

Scénář:

Joe Gangemi, Steven Katz

Kamera:

Dan Laustsen

Hudba:

Clint Mansell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Mám slabosť pre Emily. Preto som dokázal prejsť riadne béčkový scenár (zbytočný guláš viacerych tém) i kolísanie v atmosfére. Kde mal byť priamy ťah na bránku a gradícia napätia, bol len súbor viac či menej vydarených scénok. Dopozeral som film bez ujmy na zdraví, ale podchvíľou ma napadlo, že pri takto rozdaných kartách, to mohlo byť podstatne lepšie...(5.8.2014)

 • claudel
  ****

  Dokud jsem tento film neshlédl, vážně bych pochyboval o tom, že mě může devadesát minut udržovat v napětí horor odehrávající se v autě za hluboké tmy a v podstatě jen se dvěma hrdiny. Jsem spokojený, rozhodně tento horor řadím mezi ty lepší.(28.9.2008)

 • Shit
  **

  Slaboučká duchařina bez pointy a bez atmosféry, která dokáže horko těžko vytvořit nějakou strašidelnější scénu asi jen 2x za celej film a to ještě nic moc. Nuda(30.4.2008)

 • Padme_Anakin
  ****

  A tak v mém případě je to jasné, jak v tom hraje okouzlující Emily a je to na sněhu, ve sněhu, pod sněhem, sedne mi to jako prdelka na nočník. Navíc pro podivínský týpky já mám slabost, k tomu poldy nemusím a tenhle to opět potvrdil. Challenge Tour Horror, 2016. (12.2.2016)

 • PogoJoe
  ***

  Podepisuji se ke komentu AngelAngie; a ktomu od J*A*S*M dodávám: poslouží i těm, kteří si chtějí vychutnat opravdu hojnou a téměř neutuchající přítomnost překrásné Emily Blunt. Ta byla jediným důvodem, proč jsem shlédl tenhle film, který opravdu nebyl tak špatný, jaké je jeho hodnocení na CSFD. To na IMDB je mnohem blíže pravdě (alespoň podle mě).(29.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace