Závan smrti

Gregory Jacobs

Joe Gangemi, Steven Katz

Dan Laustsen

Clint Mansell

...prumerna prehlidka duchu na zasnezene ceste kdesi v lesich!Neurazi,nenadchne!(1.12.2007)

Možné lehké spoilery : Film se od začátku do konce neuvěřitelně vlekl, přetrpěl jsem ho ale kvůli těm dvěma - Emily Blunt a Ashton Holmes mi byli od první chvíle až prapodivně sympatičtí a po pravdě jsem čekal že zápletka bude taká že druhý jmenovaný bude šílenec který tu prvou bude chtít zamordovat (nebo alespoň unést a znásilnit). Chyba lávky. Když auto sjíždí z dálnice a mine tři hroby, v podstatě už víme která bije - kolem nabořeného auta začne kumulovat množství duchů ale očekávané finále vlastně nepřinese vůbec nic - a v podstatě se v něm také vůbec nic nestane. Každopádně osud dvou hlavních aktérů mi lhostejný nebyl, a v závěru jsem nad koncem jejich setkání cítil notnou dávku lítosti. Zvláštní ...(8.10.2012)

Film celkem blbost, ale Emily to jak jinak, zase zahrála báječně.(17.1.2009)

• - Žiadna postava vo filme nemá meno. Aj v záverečných titulkoch sú pomenované iba ako "chlapec", "dievča", "cudzinec" a podobne. (U_S_O)

• - Natáčení probíhalo ve městech Peachland, v okolí Manning Park a ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. (Cheeker)

• - Ve scéně, která se má odehrávat v 17:15, je venku stále světlo, přestože je období okolo Vánoc. (..Lucas..)