Závan smrti

Gregory Jacobs

Joe Gangemi, Steven Katz

Dan Laustsen

Clint Mansell

Slabšie 3*. Je to taký netypický nízkorozpočtový film. Nízkorozpočtáky majú väčšinou jednoduchý dej, čo tento film má, ale ku koncu sa hrozne zamotáva a ani samotný režisér netuší čo vlastne chcel povedať a film ukončil len tak, bez akéhokoľvek vysvetlenia. Škoda toho konca mohol to byt slušný priemerný hororík. O atmosféru nebolo núdzi a počas celého filmu sme boli v napätí čo a keby sa niečo stane. Ja som o filme nevedel ani prd pred pozeraním a bol som zvedaví kto sa vykluje ako záporák, či divný šofér, alebo niečo z vonku. Z filmu mám dobrá pocit a nie som sklamaný z toho čo som pozeral i keď nijak extra nadšený nie som. Určite film na jedno pozretie. Hodnotenie cca 4,5-5/10=3*(slabšie).(22.11.2007)

Atmosféra výborná,mrazivá s nádychom mysteriozna ...krásna príroda zaobalená v snehovej nádielke,dvojica uviaznutá v lese,záhadní ľudia/duchovia či ako ich nazvať... proste všetko čo v horore obľubujem. Keby sa tvorcovia viac pohrali so scenárom mohlo to byť ešte lepšie.(7.1.2014)

Rozhodne slubučký film,ktorý nestíhala zachraňovať ani Emily Blunt,s ktorou by chcel uviaznuť v aute hádam každý:D. Pointa nulová, napätie ako na hojdačke...Slabé 3*, aj to iba vďaka Emily, a pesničke Rockin Around Christmas Tree...(24.9.2009)

• - Natáčení probíhalo ve městech Peachland, v okolí Manning Park a ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. (Cheeker)

• - Ve scéně, která se má odehrávat v 17:15, je venku stále světlo, přestože je období okolo Vánoc. (..Lucas..)

• - V Pensylvánii Route 606 neexistuje. (..Lucas..)