poster

Závan smrti

 • USA

  Wind Chill

 • Slovensko

  Závan smrti

Thriller / Mysteriózní / Horor / Drama

USA, 2007, 87 min

Režie:

Gregory Jacobs

Scénář:

Joe Gangemi, Steven Katz

Kamera:

Dan Laustsen

Hudba:

Clint Mansell

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Howard Cummings
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • baribal
  **

  Plno veci nedotazenych do konce, ale prerod nenavistne emily blunt v obetavou osobu se mi libil, opravdu to neni tak spatne jak se poďe hodnoceni muze zdat. Nejvetsi pochvala pro film asi je, ze mi pri sledovani byla opravdu zima.(17.5.2013)

 • juta
  **

  Co pohřbívá především je velmi dlouhá předehra, kde se nic neděje, dialogy jsou nudné a atmosféra je ta tam. Ani při objevování "duchů" se nic nezlepší. Ze všeho čiší amatérismus a místo toho, aby se člověk bál, tak se nudí a to je špatně. Nejdříve by se měl udělat pořádný scénář, nedělat nic ve spěchu a až poté točit film, i když ani to není v mnohých případech záruka kvality.(7.8.2013)

 • Smok
  **

  Toto že bol závan smrti? Pche, to asi Gregory nikdy nebol na chlapčenskej šatni po hodine telesnej výchovy, keď sa všetci vyzujú z tenisiek. To je závan smrti.(8.11.2009)

 • Aluska88
  ***

  Wind Chill jsem již dlouho měla na seznamu hororů, které chci zhlédnout. Nejspíš jsem se na něj ale nedívala v té správné náladě. Protože jsem byla po*raná strachy:) Takže je to vlastně asi dobře, že? Ať už se jedná o film, jehož příběh je vystavěn dle té nejobehranější šablony s tradičními postupy i klišé, či vysoce kvalitní horor s originálním nápadem, jakmile se něco odehrává v noci uprostřed opuštěných lesů, někdo sedí v noci uprostřed lesů v autě, či se sám vydává do lesa, jsem prostě po*raná strachy. Takže myslím, že tímto Wind Chill splnil svůj účel:)(1.6.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Průměrná duchařina, která se klidně mohla stát i hitem roku, nebýt nudných pasáží a chaotické práci režiséra. Herecké výkony jsou totiž na velice solidní úrovni, stejně jako efekty či hudební doprovod. Největší kámen úrazu je však nejen v nevyrovnanosti scénáře, ale i samotné atmosféře.(7.1.2011)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Peachland, v okolí Manning Park a ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. (Cheeker)

 • - Slova na zrcadle na záchodech na benzinové pumpě, kde dívka uvízla, se během chvíle různě mění. (..Lucas..)

 • - V Pensylvánii Route 606 neexistuje. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace