Krokodýl: Návrat do krvavé laguny

Will Gibson

Kostýmy:

Nicola Dunn
  • Botič

Kdo to kdy viděl, aby nejsympatičtější postava filmu zařvala hned mezi prvními. Druhá jí na onen svět skoro následovala a zbyla nám zde jen banda šíleně otravných turistů, kteří si o smrt v čelistech přímo koledovali, ale kde nic tu nic. Asi budu muset napsat Ježíškovi o jinou verzi, kde Sam Worthington pobije všechny krokodýly v řece, provede turistickou expedici napříč džunglí a mačetou rozseká všechno živé i neživé, co se kde pohne. Greg McLean takhle prokaučoval velkou příležitost. Škoda.(21.11.2009)

dávam veľmi silné tri, možno by ma to nadchlo viac, keby som sa na to nebol aj vďaka vysokým hodnoteniam a skvelým kometárom tu na čsfd (i napriek tomu, že to má pod 60%, užívatelia, na ktorých radu dám, to hodnotili veľmi pozitívne a už sa mi viackrát potvrdilo, že nie vždy percentuálna úspešnosť filmu odráža jeho skutočnú kvalitu) tešil tak veľmi, že som si dokonca kúpil originál DVD. jedná sa i napriek tomu o veľmi dobre spracovaný thriller s krokodílou tematikou (pozor: nejedná sa o horor, i keď to má pár ľakačiek a trochu gore) s realistickou výpravou a hereckými výkonmi, pekno radhou, úžasnou prírodou a na to, že je digitálny, tak celkom slušným croc-om. film v slovenskom distribučnom názve odkazuje na iný austrálsky krokodíli snímok "Krvavá lagúna", aj keď s ním nemá nič spoločné, iba ak to, že oboje majú podobnú premisu a veľkého krokodýla v hlavnej úlohe.osobme sa mi však trochu komornejšia, no viac nervy drásajúca "Krvavá lagúna" páčila viac.(25.3.2012)

Krásná příroda, skvělé barvy a zvuk. Taky na výběr herců si nemohu stěžovat.A po obsahové ztránce? Dobrý příběh, napětí, .... žádná nuda! A horrory s maxi zvířaty prostě miluji.(8.6.2008)

• Enšpígl

Mám rád tvůrce co se 8hodin v kuse opalujou na sluníčku, pak vstanou a jdou napsat horor.(12.9.2010)

• Hrabka

Zpočátku to mělo náběh na celkem slušnej zvířecí horor, pěkný prostředí, slušná skupinka na odstřel, krokodýli kam se podíváš... Ale hodně rychle se začaly kupit nesmysly, druhou polovinu jsem už jen kroutil hlavou nad konáním hlavních "hrdinů", přestalo mě to bavit a ten konec to totálně zabil. Očekávaná klišoidní akce "možná není mrtvá" se samozřejmě odehrála a i to závěrečný dění byla hrůza děs. Dvě hvězdičky jsou pro tenhle kousek odpovídající. 40%(25.7.2012)

• - Radha Mitchell byla první volbou režiséra Grega Mcleana do role Kate. (Cheeker)

• - Mia Wasikowska si během jednoho dne natáčení přivodila úpal. (Cheeker)

• - Film získal v roce 2007 cenu Australian Film Institute za nejlepší vizuální efekty. (Pod)