poster

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny

 • Česko

  Krokodýl

 • Austrálie

  Rogue

 • Slovensko

  Krokodíl: Návrat do krvavej lagúny

Thriller / Horor / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi

Austrálie / USA, 2007, 88 min

Režie:

Greg McLean

Scénář:

Greg McLean

Kamera:

Will Gibson

Kostýmy:

Nicola Dunn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chupacabre
  *****

  Ale jo ... opět pěkně hladový film, který si rád pochutná na hercích.(3.2.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 9/10/// +Sam Worthington na sebe strhne pozornost (i když jen krátce:D), hraje tady nenápadně Mia Wasikowska (jednou až se proslaví, tak toho člověk ještě víc docení), nádherné prostředí, kamera, první třetina -potom to jde do kytek, postavy se chovají tupě, překážky jsou směšné, ta poslední třetina je, jak to jen říct, jakoby nevěděli co dál vymyslet a jak to zakončit, jo a taky si myslím, že to mohla být daleko větší jatka/// Tak si to řekněme na rovinu. Na tohle jsem se těšil jako krokodýl na klokana. Ať už to mělo být kvůli hercům, poutavému plakátu nebo béčkovému příběhu. Někdy prostě takové békoviny žeru. Hlavní predátor na tom je podobně, taky to žere. Navíc je to film Made In "protinožci", takže konečně nějaká změna od těch amerických "hele zmutovaný komár útočí" Takže docela dobrý a příště to možná bude ještě lepší./// Celkem 68%///(23.11.2009)

 • Tomco
  ***

  Teší ma už len fakt, že som čakal úplne podpriemernú záležitosť a dostal som toho o dosť viac. Príbehová premisa síce neponúka nič nové (turistika, výlet, sranda, prvé náznaky problémov, veľké problémy, prvá mŕtvola..), no budovanie atmosféry a následná gradácia ma usadili pevne do sedačky. Hlavne efektné riešenie v prvých 2/3 filmu - v štýle ala Čeľuste, keď prakticky nevidíme to, čoho sa tak bojíme, len občas sa na hladine mihne nejaký ten chvost, prípadne vyprsknutie vody. Vlastne celý film to u mňa balansovalo na hrane medzi 3-4, až posledné tri minúty ma naplno presvedčili, že tie tri sú tak akurát. Rozhodne neľutujem strávený čas s týmto dielkom. Vlažných 70%.(19.12.2008)

 • ClintEastwood
  **

  Tak tohle má být podle České televize a jejich obsahu žánrová lahůdka? No nevím, spíš bych řekl, že se jedná o docela zábavnou, nenapínavou blbůstku s dalším namalovaným krokodýlem. Jediné plus je Sam Worthington, který se však na scéně příliš neohřeje. Chramst.(8.8.2014)

 • gogo76
  ****

  Aj keď distribútor zvolil preklad, podľa ktorého by som si to nikdy ani nepožičal, našťastie má film slušné recenzie a aj svoje kvality, takže som sa nedal odradiť. Hneď po spustení menu má zaskočila melódia ako z večerníčka, z ktorej sa po pár sekundách vykľula milá pesnička, ktorú som si pospevoval ešte tri dni po zhliadnutí. Pekné prostredie a napätie je to, čo vás drží v strehu. Režisérovi slušného Wolf Creeku to celkom ide, celý film bol opäť ukážkou slušne zvládnutého remesla. Mrzí ma iba samotný, ťažko uveriteľný záver. Čo sa týka filmov o krokodíloch, patrí asi k tomu najlepšiemu spolu s Krvavou lagúnou, ktoré vznikli tesne po sebe. Opäť veľa muziky za málo peňazí. Film 7/10.(1.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace