Opravdu dobře jsem se pobavil a opět se přesvědčil, že Adam Sandler je skvělý komik. Pokud nemáte při nedělním večeru co na prácí, mohu jen a jen doporučit.....(24.7.2010)

V Clicku Sanlerovi hra na vážnější notu vyšla, ale tady je to horší. Naštěstí zbyl alespoň nekorektní humor a sexy Jesicca. Průůůměr.(25.11.2007)

Příjemné jako komedie, příjemné jako drama. Sandler & James byli skvělou volbou.;-)(20.7.2012)

Adam Sandler je vážne "zvrhlík". Chytil sa dosť chulostivej témy, ktorá mu však vyšla... Ide o príjemnú oddychovku, ktorá nikoho neurazí ani nepohorší. Za srdce ma to síce nechytilo, ale musím priznať - bavil som sa. Skvelý Adam Sandler a jeho tým + nezabudnuteľná Jessica Biel... 5/10(24.2.2008)

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $186,054,174(6.6.2008)

• - Postava Kevina Jamese se jmenuje Larry Valentine, jeho reálný bratr se jmenuje Gary Valentine. (don corleone)

• - Adam Sandler sám o sobě tvrdí, že před natáčením strávil s Kevinem Jamesem noc, a dokonce měli pohlavní styk, aby byl v roli homosexuála přesvědčivý. (jonyyy)

• - Knížka, ze které čte Chuck dětem před spaním se jmenuje "The Puppy Who Lost His Way". Ze stejné knihy čte učitel Billa ve filmu Billy Madison (1995). V obou filmech hraje v hlavní roli Adam Sandler. (don corleone)