Průměrná komedie od které jsem čekal víc zábavných dialogů a scének. Sice jsem jich pár podařených dostal, ale přece jenom jich bylo poněkud málo. Ještě, že tam byla Jessica. Těch chlapů by bylo už moc. Hodnocení: 60%(22.2.2008)

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $186,054,174(6.6.2008)

Slušně vtipná komedie s medvědem Kevinem Jamesem, kterou spolehlivě zabíjí děsivý závěr.(29.8.2008)

Adam Sandler je vážne "zvrhlík". Chytil sa dosť chulostivej témy, ktorá mu však vyšla... Ide o príjemnú oddychovku, ktorá nikoho neurazí ani nepohorší. Za srdce ma to síce nechytilo, ale musím priznať - bavil som sa. Skvelý Adam Sandler a jeho tým + nezabudnuteľná Jessica Biel... 5/10(24.2.2008)

Jako ve většině Sandlerových komedií, i tady se střídají skvělé momenty s těmi trapnými aby to vše vyvrcholilo extra patetickým finále s morálním ponaučením, za potlesku celého New Yorku. Přesně takové to můžu! A Jessica Biel by přeorientovala nejednu buznu (přijatelný výraz je gay).(7.2.2009)