• salahadin

Nudná "agitka" na registrované partnerství, aneb "je to normální přece". Velmi podprůměrná komedie.(15.11.2008)

Tohle vůbec nebylo špatné. Tato komedie totiž dokázala něco, o čemž si řada jí podobných může jenom nechat zdát. A to, i přes zvolené téma, zachovat si určitou úroveň a vtipy celkem obstojně zabalit do smysluplné a ucelené formy. Až na pár slabších míst jsem se celkem dobře bavil. Taková oddechovka jednou za čas nemůže uškodit.(16.8.2008)

Průměrná komedie od které jsem čekal víc zábavných dialogů a scének. Sice jsem jich pár podařených dostal, ale přece jenom jich bylo poněkud málo. Ještě, že tam byla Jessica. Těch chlapů by bylo už moc. Hodnocení: 60%(22.2.2008)

Opravdu dobře jsem se pobavil a opět se přesvědčil, že Adam Sandler je skvělý komik. Pokud nemáte při nedělním večeru co na prácí, mohu jen a jen doporučit.....(24.7.2010)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $120,059,556Tržby Celosvetovo $186,072,214Tržby za predaj DVD v USA $68,895,118 //počet predaných kusov 4,103,327║ Celkom zábavné, nájde sa tu niekoľko humusárskych vtipov ale našťastie nejak zvlášť to neznechutia, ústredné trio Adam Sandler, Kevin James a Jessica Biel dobre zapasovalo. Zatiaľ asi najznesiteľnejší teplošský film, teda film o dvoch bukviciach, ktoré aj tak nie su bukvice. /60%/(11.11.2008)

• - Adam Sandler sám o sobě tvrdí, že před natáčením strávil s Kevinem Jamesem noc, a dokonce měli pohlavní styk, aby byl v roli homosexuála přesvědčivý. (jonyyy)

• - Postava Kevina Jamese se jmenuje Larry Valentine, jeho reálný bratr se jmenuje Gary Valentine. (don corleone)

• - Steve Buscemi, který ve filmu hraje, byl ve skutečnosti hasičem v New Yorku, než se stal hercem. (don corleone)