Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Indiana
  ****

  Adam Sandler si i touhle komedií dokázal udržet poměrně vysoko nastavenej standart, ba možná svý předchozí kousky timhle i o chlup překonal. S Kevinem Jamesem vytvořil parádně sehranou dvojku, který to fakt šlapalo a do toho jim občas přihrál Dan Akroyd nebo Ving Rhames. Fakt jsem se u toho často řezal, třeba na začátku jak zachraňovali z baráku toho tlusťocha nebo ten přiteplenej syn byl taky hustej. Prostě hodně vtipná komedie, pokud máte rádi Sandlerovky, budete u tohodle fakt řvát....(6.4.2008)

 • viperblade
  *****

  Nevím, co k tomu napsat tak, abych nebyl v podezření, že jsem tajný gay, ale kašlu na to. Já si tenhle film užil. Adam Sandler s Kevinem James se pro mě začínají stávat jména skvělé zábavy a Steve Buscemi králem vedlejších rolí. Navíc Jessica v kostýmu Catwoman… já holt vím, proč ji mám v TOPce… :-) A ne, vůbec mi nevadilo to vlezlé moralizování, protože… to je jedno, to by bylo na delší povídání. Řeknu jen, že jsem tenhle film viděl s dabingem a určitě si jej seženu v originále, do té doby tu nechám 90 %.(24.10.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Překrásná Jessica!(23.5.2008)

 • sarkas21
  *****

  Bez komentáře.............(9.7.2011)

 • Rex Mundi
  ***

  Rozosmeje, neublíži... len to mohlo byť aj o 20 minút kratšie.(2.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace