Podobně jako v případě jeho komediálních kolegů Bena Stillera a Jima Carreyho, tak i u Adama Sandlera platí rovnice, že jejich poslední komedie jaksi pokulhávají za svými staršími sestřičkami, zkrátka už se u nich zdaleka tak nebavím a znovu a znovu raději sáhnu po starších věcech. Platí to i o tomto filmu, byť se to ještě dá skousnout. Ale Kevin James mi je prostě krajně nesympatický a když se na něj "musíte" dívat značnou stopáž snímku, je to pak docela problém... Ale čínskej Schneider byl masakroidní :-)(8.7.2012)

Rozosmeje, neublíži... len to mohlo byť aj o 20 minút kratšie.(2.5.2008)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $120,059,556Tržby Celosvetovo $186,072,214Tržby za predaj DVD v USA $68,895,118 //počet predaných kusov 4,103,327║ Celkom zábavné, nájde sa tu niekoľko humusárskych vtipov ale našťastie nejak zvlášť to neznechutia, ústredné trio Adam Sandler, Kevin James a Jessica Biel dobre zapasovalo. Zatiaľ asi najznesiteľnejší teplošský film, teda film o dvoch bukviciach, ktoré aj tak nie su bukvice. /60%/(11.11.2008)

Nevím, co k tomu napsat tak, abych nebyl v podezření, že jsem tajný gay, ale kašlu na to. Já si tenhle film užil. Adam Sandler s Kevinem James se pro mě začínají stávat jména skvělé zábavy a Steve Buscemi králem vedlejších rolí. Navíc Jessica v kostýmu Catwoman… já holt vím, proč ji mám v TOPce… :-) A ne, vůbec mi nevadilo to vlezlé moralizování, protože… to je jedno, to by bylo na delší povídání. Řeknu jen, že jsem tenhle film viděl s dabingem a určitě si jej seženu v originále, do té doby tu nechám 90 %.(24.10.2010)

Tak Sandler opet nezklamal, dalsi paradni komedie. Pribeh vcelku originalni, na to ze ma film 110 minut docela slusne odsejpa a nejaky vaznejsi kecy jsou jen ke konci a v prubehu filmu jen sem tam vykoukne myslenka, jako ze teplousi jsou vlastne fajn a lidi nemaj pravo je prudit a podobne. Navic tu jsou porad nejaky paradni vtipy a sem tam nakej naprosto brutalni. No a krome perfektni hlavni dvojky Sandler - James, ktery k sobe fakt sednou, tu je spousta vedlejsich zabavnejch postav. Za vsechny zminim naprosto giganticky teplyho Vinga Rhamese a ultra brutalni spomalovacku ve sprse s dvema mejdlama, pak tu je Schneider v roli cinskyho oddavajiciho a ani ne tak vtipna, jako sexy Jessica Biel, obzvlast ve scene s testovanim silikonu. Naopak treba takovej Aykroyd nebo Buscemi nejsou dvakrat vyuzity, minimalne Buscemi by zaslouzil vic prostoru. Celkove jsem se proste perfektne bavil, ale na uplnejch 5* bych to zas nevidel, tak jen lepsi 4*.(7.10.2008)

• - Postava Kevina Jamese se jmenuje Larry Valentine, jeho reálný bratr se jmenuje Gary Valentine. (don corleone)

• - Adam Sandler sám o sobě tvrdí, že před natáčením strávil s Kevinem Jamesem noc, a dokonce měli pohlavní styk, aby byl v roli homosexuála přesvědčivý. (jonyyy)

• - Během pochodu, když si Chuck a Larry vyměňují informace z osobního života, udají Sandler i James své opravdové datumy narození (don corleone)