poster

X-Men Origins: Wolverine

 • USA

  X-Men Origins: Wolverine

 • Slovensko

  X-Men: Wolverine

 • Slovensko

  X-Men Origins: Wolverine

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shushika
  **

  Ouch. Děsivé. Děj o ničem, postavy se spolu baví jen v rádoby cool hláškách, triky jak z roku raz dva. Snad to Aronofsky vylepší. P.S. A neměl být ten ostrov někde hodně daleko mimo civilizaci?(19.12.2010)

 • Chupacabre
  *****

  No proč NE ... pro mne vcelku mnohem lepší než celá série X-Mena.(29.4.2010)

 • tombac
  ***

  Skrz naskrz průměrná komiksovka s pramalým nábojem a pár směšnými scénami (po projekci diskutované Gambitovo náhlé střešní extempore, Zero a vrtulník ad.), zhruba na úrovni Ratnerovy trojky, což se dalo vzhledem k rejžovi čekat. Trochu podraz je od Hooda fakt, že v Rosomákově filmu hraje prim, minimálně co se charismatu týče, Šavlozub, a neosexuálovi Jackmanovi je málo platný i nahý zadek při skoku z vodopádu, nad kterým se tak uculovala vedle sedící kolegyně. Podruhé už asi ne, možná jen kvůli Schreiberovi a Adkinsovým vzdušným vývrtkám...(27.4.2009)

 • Fr
  ***

  CO JSI ZAČ??.…. Bratři, bok po boku v občanské válce, světových válkách, Vietnamu až po speciální jednotku. To vše v úvodní titulkové sekvenci, která je asi nejlepší, ale nemohu se zbavit dojmu, že na mě režisér neustále pokukuje a ptá se:,,už se bavíš?“, ,,to je, viď?“ Pak přichází ,,idylka“, která musí skončit, aby dostala prostor pomsta. Originalita žádná jen několik zbytečných scén a efektní nuda. Jediným kladem tak je, že akčních sci-fi se zase tolik netočí. DOPORUČENÍ: Vydržte celé titulky!! Proč? Proto! PŘÍBĚH *** HUMOR ***** AKCE ** NAPĚTÍ * Co uvidíme (možná) příště? To už tu napsali PDcz.(7.9.2009)

 • Morien
  odpad!

  Ohoho, tak tohle bylo hodně divný. A těch divných věcí tam bylo tolik, že už si na ně při dobré víře nemůžu ani na všechny vzpomenout, tak se budu věnovat těm, které mi utkvěly. Třeba dost šílené zacházení s vedlejšími postavami. Zjeví se tam nějaký maník s tyčí, rozmlátí celou ulici (úplně zbytečně), odletí letadlem, pak tam půl hodiny není a pak tam zase nakráčí a odkráčí v západu slunce. Taky mi přišlo šokantní, že jedna z nejklíčovějších scén vůbec celé série - totiž vylepšení zabijáka Wolverina na dokonalého zabijáka - byla odbyta tak rychle a lážoplážoidně - respektive, za tohle si můžou tvůrci vždycky sami, když udělají zásadní věc z něčeho, co jiný člověk před nimi zvládl obsáhnout v půlminutovém flashbacku (viz. třeba Underworld, tam je to taky k pláči).(28.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace