poster

X-Men Origins: Wolverine

 • USA

  X-Men Origins: Wolverine

 • Velká Británie

  X-Men Origins: Wolverine

 • Slovensko

  X-Men: Wolverine

 • Slovensko

  X-Men Origins: Wolverine

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ***

  Rozpočet $150miliónov Tržby Celosvetovo $363,393,468(28.9.2009)

 • Chupacabre
  *****

  No proč NE ... pro mne vcelku mnohem lepší než celá série X-Mena.(29.4.2010)

 • Arx
  *****

  Vynikající cool podívaná, které nic nechybí a kterou si nejvíce vychutnáte na filmovém plátně. Mohlo to být sice lepší ale z kina jsem odcházel naprosto spokojen a 4 hvězdičky mi přijdou málo. Navíc opět skvělý Hugh Jackman, který zamířil do mé TOP5 herců. Jeden z nejtalentovanějších herců Hollywoodu...(4.5.2009)

 • Fr
  ***

  CO JSI ZAČ??.…. Bratři, bok po boku v občanské válce, světových válkách, Vietnamu až po speciální jednotku. To vše v úvodní titulkové sekvenci, která je asi nejlepší, ale nemohu se zbavit dojmu, že na mě režisér neustále pokukuje a ptá se:,,už se bavíš?“, ,,to je, viď?“ Pak přichází ,,idylka“, která musí skončit, aby dostala prostor pomsta. Originalita žádná jen několik zbytečných scén a efektní nuda. Jediným kladem tak je, že akčních sci-fi se zase tolik netočí. DOPORUČENÍ: Vydržte celé titulky!! Proč? Proto! PŘÍBĚH *** HUMOR ***** AKCE ** NAPĚTÍ * Co uvidíme (možná) příště? To už tu napsali PDcz.(7.9.2009)

 • kOCOUR
  **

  Drsná pocta kultovnímu Rosomákovi? Ale kdepak. Spousta velkých řečiček, spousta testosteronu, ale ta pravá loganovská chemie chybí. Když jsem při jedné z akčních scén myslel na to, že Jackman má pěkný účes, vypovídá to něco o tom, že se na něj pěkně kouká, ale nic o tom, že by Hood uměl nějak zázračně točit (proboha, vážně nebyl po ruce zručnější řemeslník?). Zajímavé charaktery jsou naprosto utopené, na počítání totálních logických lapsů aby si člověk přioperoval pár prstů a obecně vzato, když tam není Schreiber, je to v podstatě velká umělá nuda, která si hraje na komiksový kult. Tím rozhodně není - spíš takovou smutnou jednohubkou lehce nad úrovní prvního Punishera. Což není extra velká pochvala. Škoda, že tohle si budeme hodně let pamatovat. Na restart dojde minimálně za dvacet let. 50%.(13.5.2009)

 • - Na začiatku filmu v scéne, keď idú všetci vo výťahu, sa Wade (Ryan Reynolds) pripravuje na nastávajúci súboj. V jednom momente má na chrbte prekrížené 2 katany. V nasledujúcej scéne tam má iba jednu. (N0X.)

 • - Liev Schreiber opísal svoju postavu Victora Creeda ako najväčšiu postavu, akú kedy hral. (harryy)

 • - Představitel Deadpoola, komik Ryan Reynolds, je velkým fanouškem komiksu (a Wadea Wilsona obzvlášť) a o roli pošahaného žoldáka vyjádřil takový zájem, že se o ni nemusel poprat s dalšími lidmi. Spolu s Wesley Snipesem (Blade (1998)) jsou tak jediní hrdinové od Marvel comics, kteří nemuseli k získání svých partů podstoupit casting. (Dino07)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace