USA / Nizozemsko / Kanada, 2007, 84 min

Na jednu stranu svižně ubíhající a dobře zahrané drama, na straně druhé příliš silný dojem vykonstruovanosti (postavy jsou velmi modelové), nepravděpodobnosti (nebudu uvádět příklady, abych nespoiloval) a ve výsledku vlastně i vyprázdněnosti. Duo Buscemi-Miller by si zasloužilo lepší scénář.(3.9.2007)

Alkohol s prášky jsou na hovno, koks a cigárka rulez. Bz bz bz(30.11.2007)

Everything you say can and will be used against you......Sienna jako siréna, jejímuž volání nedokáže válečnými zónami pr/ostřílený, ale v porovnání s hvězdičkou bulvárního nebe neskonale naivní reportér, odolat. Steve Buscemi se v žánru nezávislé konverzačky pustil do kalnějších vod než Linklater. Minimalismus kruté interiérové hry pobaví, ale s každou další scénou začne děsit, jak se dva neznámí lidé, kteří kromě netajeného pohrdání pociťují i zvláštní napětí, v průběhu jediného večera plavně přehoupnou za závory rozumu, morálky a společenských konvencí. Vědění znamená moc, otevírání hlubokých hrdel mělkého žurnalismu je hraní si s ohněm a svléknout se z šatů je mnohem jednodušší než svléknout se z kůže, kterou okázale nosíme na trh. 70%(29.8.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $416,951Tržby Celosvetovo $1,442,135(16.8.2009)

Nebudu chodit kolem horké kaše - miluju konverzačky a tenhle film mě jednoduše dostal. Ale kdo by (podle obsazení) předpokládal, že tohle bude one man show Stevea Buscemiho (který podal zatraceně dobrý výkon, to bez debat) by byl na omylu - tohle je one woman show Sienny Miller. Na prostoru 84 minut vám dokáže, že je to parádní herečka, které když se do ruky dostane něco velkého (myslím scénář, vy prasata! :-)) tak se chopí šance a prostě vynikne. Nad všechno a nad všechny. Jinak to, že tento film je remake, jsem se v podstatě dozvěděl až tady, protože o tomhle filmu jsem před zhlédnutím nevěděl nic - ani že tu hraje Steve či Sienna, natož že by to měl být remake. Originál si seženu a zatím tady nechám plný počet. Už se mi dlouho nestalo, abych se v jedné chvíli smál a v druhé mě napadlo, že tohle je neskutečné drama. Navíc ten závěr… Opravdu, tento film stojí za to zhlédnout. 100 %.(26.8.2011)

• - Bratra Pierra (postava Steva Buscemi) hraje Michael Buscemi, který je skutečným bratrem Steva. (don corleone)

• - Hlas Katjina přítele, jenž můžeme několikrát slyšet, patří Jamesi Francovi. (Tristaver)

• - Jde o první část trilogie amerických remake filmů holandského režiséra Theo van Gogha. (don corleone)