poster

Bláznivá holka

 • USA

  My Sassy Girl

 • Slovensko

  Moje bláznivé dievča

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

Režie:

Yann Samuell

Předloha:

Ho-sik Kim (kniha)

Scénář:

Jae-yong Kwak (původní scénář), Victor Levin

Kamera:

Eric Schmidt

Hudba:

David Kitay
(další profese)
 • Dadel
  **

  Dosti vydezinfikovaný remake. Asi kdybych neviděl předlohu, hodnotil bych pozitivněji, ale tohle je i přes zjevnou snahu (občasné hrátky s kulisami a kamerou) jen špatná napodobenina. Příběh je zkrácený, tvůrci vzali jen základní linii a několik populárních scén z předlohy, pár zbytečných scén přidali, poslepovali to a mysleli si, že to bude fungovat. Nepovedlo se ani obsazení, Elisha Cuthbert tu není moc sympatická a působí dojmem, že ji to nebaví, a představitel hlavní role je nevýrazný až běda. Samozřejmě tentokrát nechybí polibek. A to bych ještě mohl zmínit zneftipněnou scénu s fackováním, zneftipněnou scénu se squashem, zneftipněnou scénu s botami, zneftipněnou scénu s...(9.9.2008)

 • JohnCZ
  ***

  Zkouknuto hlavně kvůli Elishe. První polovina filmu mě skoro odradila, druhá naopak hodně věcí napravila a nakonec se z filmu vyklubala dojímavá oddechovka s hodně happy závěrem a neskutečně příjemným soundtrackem.(9.2.2014)

 • novoten
  *****

  Když jsem před pár lety viděl jako svou první asijskou romantiku My Sassy Girl, říkal jsem si, že z tak příjemného filmu by se při potlačení některých nepochopitelných motivů stal film nezapomenutelný. Přání splněno, dojetí umocněno, v hlavní roli má milovaná královna Elisha a soundtrack v melancholicky padnoucí náladě. Jako bych doteď neopustil strom a pořád četl oba dopisy. A je mi upřímně líto, že zdejší nápor adorace asijských klasik a automatického odstřelení jejich remaků zabrání Jordan a Charliemu získat zasloužená procenta navíc.(27.12.2008)

 • Sysel_CZ
  *****

  Nemám moc v lásce porovnávání filmů, ale tady se tomu asi nevyhnu. Stejně jako u Lake House je podle mě americká Sassy prostě tím, co původnímu filmu chybělo k uvěřitelnosti. Absurdní scény chybí a to opravdové zůstalo, a co je hlavní, na rozdíl od staršího snímku mi na konci tohohle opravdu vběhly do očí slzy. Myslím, že odpadem může hodnotit jen opravdový pokrytec - tady není, co mít nerad. Možná byl původní film vtipnější, tenhle je romantičtější - for romantic souls only.(28.9.2008)

 • Dale
  ***

  Celkom podarený remake, aj keď na originál samozrejme nemá. Koniec je síce rovnako silný, no vo všetkom ostatnom zaostáva.(2.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace