Bláznivá holka

Jae-yong Kwak (původní scénář), Victor Levin

Eric Schmidt

David Kitay
  • O´Neill

Dost zbytečná hodina a půl. Jediným plusem jsou herci, konkrétně Jesse Bradford hraje naprosto v klidu, a Elisha ne jen, že hraje dobře, ale zároveň se na ní moc dobře dívá. Námět byl takový jaký byl, provedení bylo ještě horší, jelikož scénaristi více sázejí na kombinaci drama/romantika než komedie/romantika. Ve výsledku je pak film s divnou atmosférou, a téměř žádnými klady.(23.9.2011)

Drama se šťastným koncem .-) Na můj vkus moc romantické, ale líbilo se mi to, Elisha Cuthbert umí film podat a svou roli velmi dobře zahrát. Myslím, že ženám by se to líbilo více, já na tento typ filmů moc nejsem, ale tohle příjemně potěšilo :-) Jesse Bradford také nehrál vůbec špatně :-)(19.11.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,479,544▐ Elisha Cuthbert ako bláznivá nevyspitateľná, nuž vypadalo to s príbehom všelijak ale nakoniec sa z toho vyvynula celkom milá dojemná romantika, ktorá neotrávila ale potešila /60%/(18.5.2013)