Bláznivá holka

Ho-sik Kim (kniha)

Jae-yong Kwak (původní scénář), Victor Levin

Eric Schmidt

David Kitay

Věřím, že kdyby divák netušil, že jde o remake a hlavně kdyby neviděl originál, bylo by hodnocení uplně jinačí. Bohužel i já jsem byl ovlivněn tím, že jsem shlédnul nejprve korejskou verzi. Přecejenom vždy, když se díváte na napodobeninu, přijde vám nevýrazná, nedotažená, prázdná. Jednotlivé maličkosti a scény, které dělaly My Sassy Girl tak vyjímečnou, jste už jednou vyděli a tudíž vás podruhé zákonitě nepřekvapí a neokouzlí. Ve výsledku mi pak film přišel víceméně zbytečný. // 60%(23.11.2009)

Remakeování asijských filmů ráda nemám, protože asijští herci v sobě mají tu správnou střeštěnost a nevinnost, která film vyzvihuje, co se ale týče tohodle snímku, tak jsem spokojená a rozhodně to nedopadlo tak špatně, jak jsem předpokládala. Jesse Bradford, i když patří k hercům, které spíše nemusím, tak mi tentokrát nevadil a na Elishu se krásně kouká a nejednou ukázala, že hrát taky umí.(12.10.2008)

Nebudu zastírat, koukal sem na to hlavně kvůli Elishe (btw kde se dá přihlásit do fanklubu?) a až druhořadě kvůli tomu, že to je remake podařenýho jihokorejskýho filmu. Nicméně ani film mě nezklamal, sice původní verze je nesrovnatelně lepší, to je jasný hned od úvodních záběrů a krom toho je to trošku volnější remake, ale po první rozpačitý půlhodině, kdy se příběh nějak nedokázel ustálit a neustále působil šíleně roztěkaně a někdy až trapně, se film rozjel, příběh si konečně sednul, Elisha s Jessem Bradfordem se taky rozehráli a nakonec je z toho celkem příjemná a důstojná předělávka. Jinak 1* je za Elishu, to je snad jasný, film je s odřenýma ušima za 3*(4.8.2008)

Příjemná romantická podívaná na víkendové večery s drahou polovičkou. Hlavní protagonisté hrají dobře, příběh, i když má své pro a proti, je dobře vygradován a film jako celek na vás dýchne pohodovou atmosférou. Korejský původní film jsem neviděl, nemůžu srovnávat, ale tahle verze mne uspokojila a zahřála u srdíčka.......asi jsem romantik:-D(15.5.2009)

• Mia...

Obyčejný romantický film s nepřekvapujícím příběhem. Bylo to milé, celkem pěkné a neurážlivé, ale nějak jsem u toho filmu nedokázala udržet pozornost, nepřitáhl mě, tak jak bych to od filmů ráda očekávala.(9.7.2011)