Bláznivá holka

Ho-sik Kim (kniha)

Jae-yong Kwak (původní scénář), Victor Levin

Eric Schmidt

David Kitay

Z počátku to vypadalo na velmi zajímavou a originální romantickou komedii. Styl "vyprávění příběhu" se mi líbí. Pak to nabralo takový zvláštní pojetí, kdy Elisha hrála naprostou crazy holku, což už mě tolik nebralo. Ovšem poslední třetina filmu její chování vysvětlila a člověk se navíc dočkal velmi překvapivého závěru. Sice se vloudila chybička, kterou nejspíš každý na poprvé postřehl (je uvedena v zajímavostech), ale to se promíjí. Protože závěrečný dopis a vůbec finální rozuzlení bylo prostě skvělé. 75% (with J.)(6.9.2012)

Napodiv, aj ked ide o US remake Korejskej romantiky, je to mile a ma to svoj styl.(24.10.2008)

"And as for the question of destiny, all I know is that even when destiny really wants to accomplish something, it can't do it alone. You still have to build a bridge to the one you love." Tak podle komentářů koukam, že tady to 4ma nebo 5ti hvězdičkama hodnotili pouze ti uživatelé, kteří před tím neviděli originál. Já tohle viděl první a fakt se mi to líbylo. Když sem si pak stáhnul originál, kterej byl mimochodem opravdu dobrej, a pak znova zkouknul tohle, stejně to bylo pořád dobrý. Tak nějak nechápu ty 2 a míň *. Dyť Tohle neni zas tak přesnej remake jak by moch bejt. Samozřejmně to hlavní zůstalo, ale hodněkrtát se tvůci vydali úplně jiným směrem a některé "absurdní" scény přímo vynechali (škoda jen, že zůstala ta s tim vojákem, ale nadruhou stranu byla podána víc uvěřitelněji). Neni to sice tak hodně vtipný, ale zase je to daleko víc romantičtější. Navíc jsou tu, teda alespoň pro mě, daleko sympatičtější herci a o hodně lepší soundtrack - i když Pachelbel Canon mohla zůstat, stejně jako v originálu, v závěru filmu. Podle mě to prostě lidi hodnotěj tak málo hvězičkama už jen proto, že se jedná o remake. A navíc ještě napíšou do komentáře, že to bylo fakt parádní a daj tomu 2* ?! WTF?(3.12.2008)

Drama se šťastným koncem .-) Na můj vkus moc romantické, ale líbilo se mi to, Elisha Cuthbert umí film podat a svou roli velmi dobře zahrát. Myslím, že ženám by se to líbilo více, já na tento typ filmů moc nejsem, ale tohle příjemně potěšilo :-) Jesse Bradford také nehrál vůbec špatně :-)(19.11.2008)

Remakeování asijských filmů ráda nemám, protože asijští herci v sobě mají tu správnou střeštěnost a nevinnost, která film vyzvihuje, co se ale týče tohodle snímku, tak jsem spokojená a rozhodně to nedopadlo tak špatně, jak jsem předpokládala. Jesse Bradford, i když patří k hercům, které spíše nemusím, tak mi tentokrát nevadil a na Elishu se krásně kouká a nejednou ukázala, že hrát taky umí.(12.10.2008)