poster

Bláznivá holka

 • USA

  My Sassy Girl

 • Slovensko

  Moje bláznivé dievča

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

Režie:

Yann Samuell

Předloha:

Ho-sik Kim (kniha)

Scénář:

Jae-yong Kwak (původní scénář), Victor Levin

Kamera:

Eric Schmidt

Hudba:

David Kitay
(další profese)
 • O´Neill
  **

  Dost zbytečná hodina a půl. Jediným plusem jsou herci, konkrétně Jesse Bradford hraje naprosto v klidu, a Elisha ne jen, že hraje dobře, ale zároveň se na ní moc dobře dívá. Námět byl takový jaký byl, provedení bylo ještě horší, jelikož scénaristi více sázejí na kombinaci drama/romantika než komedie/romantika. Ve výsledku je pak film s divnou atmosférou, a téměř žádnými klady.(23.9.2011)

 • Politik
  ***

  Drama se šťastným koncem .-) Na můj vkus moc romantické, ale líbilo se mi to, Elisha Cuthbert umí film podat a svou roli velmi dobře zahrát. Myslím, že ženám by se to líbilo více, já na tento typ filmů moc nejsem, ale tohle příjemně potěšilo :-) Jesse Bradford také nehrál vůbec špatně :-)(19.11.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,479,544▐ Elisha Cuthbert ako bláznivá nevyspitateľná, nuž vypadalo to s príbehom všelijak ale nakoniec sa z toho vyvynula celkom milá dojemná romantika, ktorá neotrávila ale potešila /60%/(18.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace