poster

Pitva mimozemšťana

 • Velká Británie

  Alien Autopsy

 • Německo

  Alien Autopsy - Das All zu Gast bei Freunden

 • Slovensko

  Pitva mimozemšťana

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie / Německo, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baxt
  **

  Ani mě to IMDb hodnocení moc nepřekvapuje. I když Alien Autopsy nepochybně obsahuje vtipné momenty, spíše jde ale o takové mrknutí na diváka, než o pokus o smích. A tak je to se vším ve filmu - je to nedotažené. Scénárista si se zajímavým námětem zahrává příliš decentně, zkrátka nepřekračuje očekávání, takže nakonec nezanechá ani pach, ani chuť a celé to z mysli zmizí rychleji, než /zde si dosaďte cokoliv, co dokáže rychle zmizet, jak je to v ČSFD komentářích odvyklé/. Vážně by to chtělo okořenit, vypustit to klidně i s Rkovým raitingem a přidat nějaký spád.(4.3.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Poměrně dost sympatická komedie, jejíž ústřední dvojicí je duo britských moderátorů, viděla jsem s nimi nějaké MTV přenosy a nečekala bych, že si střihnou i takové hl. role ve filmu - i když, když už ve filmu, tak tohle je opravdu role pro ně. Nevím, prvně mě to moc nebralo, ale cca po půl hodině jsem se už opravdu chytala a musím říct, že se to vážně povedlo, viděla jsem ten původní dokument kdysi dávno a před pár dny ho pouštěla kamarádce a hned, když se v téhle komedii začalo parodovat, bylo to to pravé ořechové...(29.10.2008)

 • hippyman
  *****

  možná teď trochu nadhodnocuju, stejně jako kolega sharky, ale když film zhltnu tak, jako tomu bylo u téhle britské srandy, nad pár detaily se prostě dá přimhouřit oko... stojí to za to! 90%(6.11.2008)

 • honajz
  **

  Dva kluci zkusili natočit něco jako Český sen, tedy angažují Billa Pullmana jako režiséra, který by natočil největší fake v dějinách filmu i mimozemšťanů. Trošku zdlouhavé a časem se zcela vypaří z hlavy.(16.3.2012)

 • Radek99
  ***

  Celovečerní debut Jonnyho Campbella je ze všeho nejvíc jen takovou nenáročnou zábavou a vlastně i celkem průměrnou komedií, ke které ani nesedí přídomek britská, jelikož má sice britské, konkrétně londýnské reálie, ale charakter je spíš takový univerzální. Coby rekonstrukce skutečné události je ve snímku až příliš velký poměr autorské licence, jako crazy komedie také příliš nefunguje, je to spíš takový celkem stravitelný filmový sendvič, který vás jednorázově dobře zasytí, pokud tedy nemáte raději hamburgery...(27.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace