Pitva mimozemšťana

Alien Autopsy - Das All zu Gast bei Freunden

Pitva mimozemšťana

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie / Německo, 2006, 91 min

Haha, originální komedie, která by klidně mohla být pravda. Ostatně o tom, jestli je to fikce nebo opravdu podle skutečné události, jak je uvedeno na začátku, by se mohly vést diskuze. Už jsem si i během filmu říkal, že skutečná nahrávka pitvy mimozemšťana je třeba pravá a film o tom, že není pravá, chce zakrýt, že je pravá. Ale protože většina lidí si myslí, že není pravá a obecný názor je taky takovej, tak to někdo může pokládat za pravdivé. Ale myslím si, že si z toho klidně každej může dělat srandu, jako tvůrci tohohle filmu. Po filmu doporučuju kouknout se na originální film - já se u toho musel culit úsměvem...(4.11.2007)

Svizna a vesela podivana, ktera ma spad a sobotni odpoledne na komercni televizi najde svoje misto. Britsky humor je specificky a v mem hotelu vkusu zaujima dokonce vlastni apartman a tak si tento film vychutnam nejlepe pri caji o pate . . .(6.9.2009)

Opravdu originální...a aspoň jsem zjistil jak vzniklo to velice známé video(3.7.2008)

Tohle je boží! Fakt začínám mít Brity aspoň trochu rád kvůli jejich filmařině. Pěkně propracovaná komedie s výborným námětem a vtipným zpracováním. Na zahnání nudy jak dělaný. ;) 75%(9.10.2012)

• fmash

Kdybych si to nepřečetl, sám bych asi nepoznal, že se jedná o komedii. Že bych se ne právě přesvědčivě podaným zážitkům dvou vrcholně nudných týpků zasmál, to ani náhodou, pseudodokument o pseudodokumentu mě nenadchl a celkem povedená poslední třetina, která se konečně přestala tvářit jako amatérský snímek, už to moc nezachránila.(31.7.2011)