Pitva mimozemšťana

Alien Autopsy - Das All zu Gast bei Freunden

Pitva mimozemšťana

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie / Německo, 2006, 91 min

Moc příjemnej film. A má jednu neuvěřitelně pravdivou a vtipnou hlášku: Víš, jak je vyčerpávající mít pořád pravdu, když ti nikdo nevěří? 7/10(2.9.2009)

• Malarkey

Námět, který by mohl kdejakému filmařskému talentu vysloveně líbat nohy. Jenže to by to filmaři nesměli posrat a z originálního nápadu by nesměli udělat naprosto brutální a nezajímavou nudu, u které jsem podstatu filmu pochopil až na jejím konci. Do té doby jsem si ani pořádně neuvědomoval, že něco v televizi vlastně běží.(19.10.2015)

70%(18.9.2009)

Nepríliš ambiciózne pôsobiaca komédia,film o filme a fakt vtipná satira v jednom.Príbehy o tom,jak sa dvaja tupci dostali k peniazom ma vždy bavili,takže také slabšie štyri.V pohode film(9.9.2012)

Pitvu aliena jsem si pouštěl po nocích několikrát a když jsem pak jednou narazil i na ty záběry, kde to samý tělo fakt přemisťujou vojáci ještě s šestiprstejma artefaktama... takže za ten konec si myslim film slušný 4 zaslouží! Pokud ho tvůrci naopak sami nedotočili dodatečně, ale to asi těžko:)(4.10.2015)