Pitva mimozemšťana

Alien Autopsy - Das All zu Gast bei Freunden

Pitva mimozemšťana

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie / Německo, 2006, 91 min

možná teď trochu nadhodnocuju, stejně jako kolega sharky, ale když film zhltnu tak, jako tomu bylo u téhle britské srandy, nad pár detaily se prostě dá přimhouřit oko... stojí to za to! 90%(6.11.2008)

Jo, bavilo mě to a zajímalo. Takový to "nahlídnutí do zákulisí", to mě vždycky baví. Vidět finální produkt a vědět, jak to vzniklo. Před kamerou pitva nebohého mimozemšťánka na operačním sále prostoru 51, za kamerou britský obýváček let devadesátých plný dobrot. Jo, tak to se mi fakt líbilo.(24.4.2008)

Ďalší film, ktorý dokazuje smutný fakt, že ľudia sú buď špekulanti alebo idioti a namiesto racionálneho uvažovania radšej podľahnú bludom či honbe za peniazmi. Len sa spýtajte sami seba, koľkí z Vás by sa pri vyslovení názoru, že existuje "nejaký" Boh neváhalo pobiť sa do krvi, ale pri zmienke o mimozemšťanoch a kruhoch v obilí si poviete "prečo nie" ? :-) Apropo skvelá komédia s perfektným slovenským dabingom. (22.11.2010)(22.11.2010)

• Baxt

Ani mě to IMDb hodnocení moc nepřekvapuje. I když Alien Autopsy nepochybně obsahuje vtipné momenty, spíše jde ale o takové mrknutí na diváka, než o pokus o smích. A tak je to se vším ve filmu - je to nedotažené. Scénárista si se zajímavým námětem zahrává příliš decentně, zkrátka nepřekračuje očekávání, takže nakonec nezanechá ani pach, ani chuť a celé to z mysli zmizí rychleji, než /zde si dosaďte cokoliv, co dokáže rychle zmizet, jak je to v ČSFD komentářích odvyklé/. Vážně by to chtělo okořenit, vypustit to klidně i s Rkovým raitingem a přidat nějaký spád.(4.3.2009)

70%(18.9.2009)