poster

Pitva mimozemšťana

 • Velká Británie

  Alien Autopsy

 • Německo

  Alien Autopsy - Das All zu Gast bei Freunden

 • Slovensko

  Pitva mimozemšťana

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie / Německo, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Dávat Pitvu mimozemšťana po půlnoci je opravdu blbý nápad. Autorům neberu snahu nejen příběh odlehčit, ale já se vůbec nebavil, právě naopak. Nejtěžší bylo neusnout, což se na konec ukázalo jako úkol hodný hrdinů... Příště to zkusím odpoledne:-) Jinak film působí moc dobře a jako film ve stylu "jak se točilo slavné fake video" zvládá svou úlohu dobře. Jen já se nebavil, nezasmál a spíš usínal.(22.3.2010)

 • Violeta
  ****

  Jo, bavilo mě to a zajímalo. Takový to "nahlídnutí do zákulisí", to mě vždycky baví. Vidět finální produkt a vědět, jak to vzniklo. Před kamerou pitva nebohého mimozemšťánka na operačním sále prostoru 51, za kamerou britský obýváček let devadesátých plný dobrot. Jo, tak to se mi fakt líbilo.(24.4.2008)

 • Hellboy
  ***

  Alien Autopsy je veeelmi nenáročnej snímek, kterej vás sobotní odpoledne pobaví, ale nejedná se o nic závažného či světoborného. Zábavnej nápad, ale to je asi vše. Doporučuji ke shlédnutí, ale nic než průměr to není. Herci mi nepřišli tak pohodoví, jak to je napsané v některých komentářích, hlavně Ray je fakt nepříjemnej. Co se týče reálné stránky, tak ta mě zaujala, ale když se film snaží být komedie tak to vyznívá poněkud křečovitě. Jako by tvůrci nevěděli, co chtějí. Některé komediální pasáže jsou tak absurdní, že jsem se fakt smál - pokažené záběry na začátku natáčení, chůva se sladkostma atak, ale ke zbytku filmu se to nehodilo a naopak.. Oceňuju myšlenku znevážení "pravdy" v tom smyslu, že dnes se dá o máločem říct, že je to pravé...kdo ví, kde je ukrytá pravá Mona Lisa nebo korunovační klenoty:)(19.4.2008)

 • Petoss1
  ****

  To video som videl na nete a bol som v rozpakoch je to skutočnosť či nie, teraz už viem že nieje ale film je dobrý možno keby tam bolo viac vtipu tak by bol ešte lepší. 75%(2.10.2008)

 • freddy
  ****

  Dost originální komedie, která se věnuje tématu mimozemských civilizací. Svým zaměřením se jedná rozhodně o originální nápad. Navíc je zde krásně ukázáno, jak se nechají lidé zblbnout zfalšovanými záběry. Prostě dvěma kamarádům se naskytne možnost získat originální film z roku 1947, kdy americká vláda pitvá mimozemšťana. Ale aby film získali, potřebují 30 000 dolarů. Půjčí si je od tak trochu šíleného mafiána původem z Maďarska. Jenže onen filmový pás je v rozkladu a maďarský investor chce za své peníze vidět to, co si zaplatil, a ne jen prázdný filmový pás. Tak oba kamarády napadne celou pitvu za pomocí přátel a známých zinscenovat. Pak to pustí onomu investorovi a ten je nadšený. Tak je napadne, že by tomu mohlo uvěřit i více lidí, tak to promítnou i jiným lidem a spouští se celosvětová mánie a naši hrdinové bohatnou. Prostě velice originální komedie, která má velkou řadu vtipných momentů a u které se dá spolehlivě pobavit. Navíc téma je natolik originální, že jen těžko předvídat, co se bude dít dál a jak to celé dopadne. Takže dějově je to dobře zvládnutý film. To samé platí o hercích, zvláště představitelé hlavních rolí tento film spolehlivě táhnou dopředu a hrají opravdu uvěřitelně. Takže já jsem s celkovým výsledkem spokojený a určitě se na tuhle komedii ještě někdy podívám, protože spolehlivě pobaví. Je to za čtyři hvězdičky.(4.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace