poster

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

 • USA

  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

 • Slovensko

  Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street

 • Slovensko

  Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street

Horor / Muzikál / Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2007, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Depp není bezchybný zpěvák, téměř neustávající příval písniček je trochu na škodu a věčná deprese je možná až příliš chtěná, ale přesto mi spadnul kámen ze srdce. Burton si totiž vzal obrovské sousto, které mu mohlo mnohokrát zaskočit. Naštěstí se přes něj dostal s obrovskou bravurou. A to i přestože pracuje s charakterově velmi jednoznačnými figurkami typu pomstychtivý holič nebo vilný soudce. Mr. Bizzaro se totiž rozhodl zahodit problémy s přístupností a nechává krev cákat, břitvy létat a postavy umírat v tratolištích. A ta čím dál osudověji chutnající tragika nechává pocity tak příjemné a rozechvívající, že bych Tima k nějakému dalšímu umění hned postrčil. Takhle srdcem to totiž zvládne málokdo. 85%(24.2.2008)

 • Superpero
  ****

  Temná stylizace je opět perfektní a Johnny Depp vypadá opravdu hrozivě. Zahrál to dobře, ale to zpívání mi u něj tak docela nesedlo. Líbily se mi od něj asi jen dvě písničky. Taktéž Helena Bonham Carter je perfektní. Začátek filmu byl pro mne dost rozpačitý, musel jsem si prostě zvykat na tu neobvyklou formu. Chvílemi to bylo i trochu nudné, ale ke konci se vše spojilo ve skvělém, morbidním, drastickém finále.(7.2.2008)

 • pan Hnědý
  ****

  Prostředí, masky, kulisy - stále Burtonovské a jedinečné. SWEENEY TODD: THE DEMON BARBER OF FLEET STREET je temně pohádkový a krvelačný muzikál, který má své kouzlo a nesrovnatelného Johnny Deppa. Skalpel prosím!(17.2.2013)

 • Tetsuo
  *****

  Pod extrémně nechutnou, úchylnou, hudebně a obrazově komplikovanou slupkou se ukrývá velmi křehký romantický příběh.(9.1.2008)

 • EdaS
  *****

  Nejtemnější (a není už to taková ta "příjemná" temnota) Burton a geniální Sondheimova hudba. Není to pro každého, ale já mám Sweeneyho Todda čím dál radši. Nic proti místním odborníkům na zpěv, ale Depp je v pohodě a co neuzpívá, to dohraje. A miluju Helenu Bonham Carter. Už dlouho.(16.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace