poster

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

 • USA

  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

 • Slovensko

  Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street

 • Slovensko

  Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street

Horor / Muzikál / Thriller / Drama

USA / Velká Británie, 2007, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Po druhom zhliadnutí musím predsalen ostať při 3*. SWEENEY TODD proste nemá srdce a duchaplný záver ho v tomto smere nezachráni. Násilie je tu chladné a nenávistné, postráda burtonovskú rozprávkovú poetiku (viz. SLEEPY HOLLOW). Toddove rozhodnutie vraždiť masovo je neopodstatnené a nezmyselné. A ani spievajúci Johnny Depp mi nepripadá byť ideálnou voľbou. Ostatní herci ale výborne obsadení, výprava a hudba vynikajúca.(30.1.2008)

 • Jossie
  ***

  Je mi to moc líto, na nového Burtona jsem se tak těšila, ale přiznám se, že tahle muzikálová forma mi těžce nesedla a vlastně dokud nezačaly ty vraždy, tak mě to opravdu nudilo. Konec to výrazně vylepšil, ale bohužel to byla jen třetina filmu. Jinak vizuální stránka, Alan Rickman a Helena Bonham Carter byli velkými klady filmu.(17.2.2008)

 • kleopatra
  ***

  Pokud bych byla placený recenzent, musela bych se řídit jinými měřítky než pocity. Fakt je, že by to bylo bez násilí o hvězdu víc. Onou šajbou ale nejsem, takže dojmologie: burtonovskou formou už začínám být krapítek přejedená - je to pěkný, ale čim dál víc stejný, zpěv mě tahal za uši a nakonec ....v "burtonovském deppovi" chci vidět Edwarda a zas Edwarda a pořád Edwarda - srdce ryzí, ať je kýmkoli. Holič mi ten pocit amputoval a to se mi vůbec nelíbí.(2.2.2008)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::. Jeden z mých nejoblíbenějších "Burtonů" ..... ::::::::::::::::::::::::::::::(7.6.2008)

 • Houdini
  **

  Oscar 1 : Výprava + 2 nominace: Herec HR - Johnny Depp, Kostýmy(22.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace