poster

Holka na hlídání

 • USA

  Nanny Diaries, The

 • Slovensko

  Dievča na stráženie

 • Slovensko

  Denník pestúnky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ***

  Docela koukatelná komedie na ohrané téma, která jede podle klasické šablony a ani jednou z ní nevybočí. Prostě od prvních minut víte co čekat a jak to celé skončí a ono to tak přesně bude a ani o mák víc. Na téhle komedii je nejvíc příjemné herecké obsazení, které je tu komplet vypsané na prvním řádku, a je to vlastně ten největší klad celého filmu. Možná je to i ten jediný důvod proč se na film někdy podívat znovu, mě osobně však víc sedí bezradná Brittany a namyšlená Dakota v podobně raženém kousku Uptown girls.(26.5.2011)

 • Arx
  **

  Trochu mě mrzí, že právě taková filmová hvězda jakou je Scarlett Johansson hraje v takovémto filmu. Ohraný příběh o chůvě, která začne pracovat v rodině, kde znají jen peníze. I přesto, že je Scarlett opravdu kost a jsem její velký fanoušek tak ani ona nedokáže tenhle film zachránit od totální nudy a propadáku. Film jsem sice nakonec dokoukal ale s opravdu velkým přemáháním. Pokud jste věrný fanoušek Scarlett a máte skoro dvě hodiny času, tak na to do kina jděte. V opačném případě se filmu obloukem vyhněte.(16.12.2007)

 • SexyAjinka
  ***

  Začátek filmu byl super. Překvapila mě originalita zkoumání lidí na ulici i prvotní zápletka, kdy Scarlett hledá samu sebe, což se mě osobně nyní celkem dotýká. Střed filmu byl taky celkem zajímavý.. naivně jsem doufala, že by mohlo jít nový tip komedie, kde Scarlett najde i jiné hodnoty a významnosti, než láska. Nedočkala jsem se. Asi už jsme natolik rozmazlení, že tato klišé vyžadujeme. A konec filmu mě už vyloženě nebavil. Byl to typický slaďák, který musí mít pravý happyend.(21.2.2012)

 • nash.
  ***

  Příjemná pohodovka, ve které se Kapitán Amerika směje Černé vdově, že nosí kostým s hvězdami a pruhy. Nic převratného ani zázračného, na druhou stranu poctivě, vkusně a občas nápaditě natočená konvenční „nanny“ historka, která nenudí, občas pobaví a nabízí sympatickou Scarlett versus houf nesnesitelných manhattaských paniček, kterým s přehledem vládne Laura Linney. Ta si svou mrchu střihla bezchybně a nabízí víc emocí než všichni ostatní dohromady, když zpod všech těch negativních vlastností nechává probleskovat náznaky smutku, únavy i zoufalství.(14.1.2014)

 • Mononoke.
  **

  Jen kvůli Scarlett, protože to je děsně tupoučký film.(9.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace