Holka na hlídání

Dievča na stráženie

Denník pestúnky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 106 min

Začátek filmu byl super. Překvapila mě originalita zkoumání lidí na ulici i prvotní zápletka, kdy Scarlett hledá samu sebe, což se mě osobně nyní celkem dotýká. Střed filmu byl taky celkem zajímavý.. naivně jsem doufala, že by mohlo jít nový tip komedie, kde Scarlett najde i jiné hodnoty a významnosti, než láska. Nedočkala jsem se. Asi už jsme natolik rozmazlení, že tato klišé vyžadujeme. A konec filmu mě už vyloženě nebavil. Byl to typický slaďák, který musí mít pravý happyend.(21.2.2012)

• ajuska

Film, jakých se ročně objevují desítky. Dílo je to sice bez problémů stravitelné, neunudí ani neotráví, ale silně pochybuji, že si na něj zítra vzpomenu. Vše se totiž odehrává víceméně v klasických schématech, není tu nic co by výrazněji upoutalo, žádná dojemná romantika ani povedený vtip.(9.12.2007)

Podle mě je tohle velmi podceňovaný snímek.. Nejen, že je to film, kterému nechybí plno vtipu a vážně se u něj zasmějete, ale film poukazuje opravdu i na to, co se děje dnes a denně aneb když rodiče nemají na děti čas.. Znuděný výraz na narozeninové oslavě je nezapomenutelnej :) Pro někoho možná typická komedie jako stovky dalších, pro mě docela milý překvapení..(25.8.2009)

• klerik

Blbý krok. Scarlett má na viac ako na nudné klišé, ktoré chce mať ešte aj poolstvo...(18.12.2010)

Příjemná pohodovka, ve které se Kapitán Amerika směje Černé vdově, že nosí kostým s hvězdami a pruhy. Nic převratného ani zázračného, na druhou stranu poctivě, vkusně a občas nápaditě natočená konvenční „nanny“ historka, která nenudí, občas pobaví a nabízí sympatickou Scarlett versus houf nesnesitelných manhattaských paniček, kterým s přehledem vládne Laura Linney. Ta si svou mrchu střihla bezchybně a nabízí víc emocí než všichni ostatní dohromady, když zpod všech těch negativních vlastností nechává probleskovat náznaky smutku, únavy i zoufalství.(14.1.2014)