poster

Reportér v ringu

 • USA

  Resurrecting the Champ

 • Slovensko

  Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ***

  Po všech stránkách průměrné (občas podprůměrné) drama o sportovním novináři, který se snaží nakopnout svojí kariéru tím, že vyzpovídá bývalou boxerskou hvězdu. Díky obstojným hercům je to koukatelné (potěší obzvlášť Alan Alda a Terry Hatcher v menších rolích), ale S.L. Jackson vážně nemusel roli vylepšovat tím nesnesitelným pištivým hlasem, který ještě dlouho nevyženu z hlavy. Navíc tvůrci v druhé půlce filmu vybalí víc moralizování, než by bylo záhodno a zbytečně hrají na city s Hartnettovým synkem, takže ještě více pošramocují výsledný dojem. Za rok večer na Nově možná, do kina bych na to ale nikoho neposlal. 5/10(20.3.2008)

 • mysiak
  ***

  Primerná športová dráma kde Samuel L. Jackson zatieňuje Josha Hartnetta na plnej čiare...je to typický príklad športových príbehov ale s trošku iným koncom...dobre pozerateľné a celkom slušné(10.10.2009)

 • LiVentura
  ****

  Dobrý film o jednom falsu, které nadzvedlo ze židlí pořádnou část veřejnosti.. Moc se mi líbil lidský rozměr snímku, který zde rozhodně vyčnívá nad vším ostatním..(10.11.2011)

 • teutates
  **

  Chabé prevedenie, ktorého celkový dojem nie je zlý, avšak pomerne nie priliš podarený (pekne napísane). Film pôsobí milo, miestami dojme, ale v zápätí to vystrieda klišé, ktoré dotvára oponu. Charaktery postáv sú chaoticko zvládnuté - príbeh chaoticko podaný. Snaha o zobrazenie vážneho snímku dostáva údery z každej strany a nebyť hereckého obsadenia - ťažko sledovateľné (S.L.Jackson to ako tak zahral) Slabý priemer s podtitulom "takých už tu bolo"... 4/10(18.4.2008)

 • T2

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $3,172,573Tržby Celosvetovo $3,242,427Tržby za predaj DVD v USA $2,702,903 //počet predaných kusov 143,667(11.2.2010)

 • - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

 • - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

 • - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace