Reportér v ringu

Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

• BoPo

Zoberte Samuel L . Jacksona, zakážte mu sa mesiac umývať, čistiť zuby a nech sa tvári ako majster sveta. Tak a máte základ tohto slabého filmu.(24.9.2009)

Primerná športová dráma kde Samuel L. Jackson zatieňuje Josha Hartnetta na plnej čiare...je to typický príklad športových príbehov ale s trošku iným koncom...dobre pozerateľné a celkom slušné(10.10.2009)

Po zklamání z 10000 B.C., milá oddychovka...(3.4.2008)

Velmi povedenej dramatickej snímek. Samuel L. Jackson hraje naprosto neuvěřitelně. Takhle jsem ho viděl hrát poprvé. Josh mě nezklamal. Příběh se povedl, zvrat v něm určitě najdete. Já jsem spokojenej. Hodnocení: 70%(18.4.2008)

Po všech stránkách průměrné (občas podprůměrné) drama o sportovním novináři, který se snaží nakopnout svojí kariéru tím, že vyzpovídá bývalou boxerskou hvězdu. Díky obstojným hercům je to koukatelné (potěší obzvlášť Alan Alda a Terry Hatcher v menších rolích), ale S.L. Jackson vážně nemusel roli vylepšovat tím nesnesitelným pištivým hlasem, který ještě dlouho nevyženu z hlavy. Navíc tvůrci v druhé půlce filmu vybalí víc moralizování, než by bylo záhodno a zbytečně hrají na city s Hartnettovým synkem, takže ještě více pošramocují výsledný dojem. Za rok večer na Nově možná, do kina bych na to ale nikoho neposlal. 5/10(20.3.2008)

• - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

• - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)

• - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)