poster

Reportér v ringu

 • USA

  Resurrecting the Champ

 • Slovensko

  Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  ****

  Velmi povedenej dramatickej snímek. Samuel L. Jackson hraje naprosto neuvěřitelně. Takhle jsem ho viděl hrát poprvé. Josh mě nezklamal. Příběh se povedl, zvrat v něm určitě najdete. Já jsem spokojenej. Hodnocení: 70%(18.4.2008)

 • ladko
  ***

  Pekný príbeh s výbornými hercami, medzi ktorými jasne vyčnieval Samuel L. Jackson, Hartnett nevadil a seriálové hviezdičky Morris( Cold case) a Hatcher( Desperate housewives) potešili. Postavu Polly( Rachel Nichols) však mohli vyškrtnúť - tá tam bola úplne zbytočná(aj keď je pekná) a stopáž by bola znesiteľnejšia. Aj toho moralizovania bolo trochu veľa...Možno keby sa okresala línia okolo Kernanovej rodiny a film sa sústredil viac na Champov vzťah s Kernanom, dopadlo by to lepšie. Aj keď sa mi teda film nepáčil "Mucho grande"(ako by Champ povedal), určite nie je zlý a má svoje veľmi dobré momenty a má Samuela.(26.4.2008)

 • Tomasso001
  ***

  S.L.Jackson zahrál svou roli výborně, scénář je zajímavý a celkově je film dobře natočený, jen by nebylo od věci nespadat tolik k citovému nátlaku, který se objevuje v poslední třetině filmu. Díky tomu dávám je průměrné hodnocení(7.7.2008)

 • BoPo
  **

  Zoberte Samuel L . Jacksona, zakážte mu sa mesiac umývať, čistiť zuby a nech sa tvári ako majster sveta. Tak a máte základ tohto slabého filmu.(24.9.2009)

 • Gary
  ****

  Sam Jackson skvěle zahrál a Rod Lurie po Kandidátech potvrdil, že je velice dobrý režisér. Scénář mohl vymáčknout víc, ale i tak lehký nadprůměr.(10.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace