Reportér v ringu

Resurrecting the Champ

Reportér v ringu

Drama / Sportovní

USA, 2007, 111 min

Jedná se o docela slušný drama a to hlavně díky skvělýmu Samuelu L. Jacksonovi, jenže problém je, že to je trošku nedotažený a postrádá to nějaký opravdu skvělý scény, který by to vytáhly na víc, než jen na nadprůměrný drama s dost prvoplánovovým konecem. Je to docela škoda, protože jinak se mi to celkem líbilo(27.6.2008)

Tak nejlepší film o boxu to samozřejmě není, ale rozhodně stál za shlédnutí. Celým filmem se prolíná problematika vztahu otce a syna.(11.5.2010)

Dobrý film o jednom falsu, které nadzvedlo ze židlí pořádnou část veřejnosti.. Moc se mi líbil lidský rozměr snímku, který zde rozhodně vyčnívá nad vším ostatním..(10.11.2011)

S.L.Jackson zahrál svou roli výborně, scénář je zajímavý a celkově je film dobře natočený, jen by nebylo od věci nespadat tolik k citovému nátlaku, který se objevuje v poslední třetině filmu. Díky tomu dávám je průměrné hodnocení(7.7.2008)

Tak trochu nadprůměrné drama, které staví na dobrých hereckých výkonech. Ať už sou to hlavní dva představitelé, nebo herci známí spíše ze seriálů. První polovina filmu je oproti druhé znatelně slabší, ale na celkové vyznění filmu to vliv nemá. Takže výsledek : kdo chce vidět sportovní film, ruce pryč. Komu ale nevadí drama, mohu jen doporučit.(24.6.2008)

• - Při dialogu v čase mezi 9:17 až 11.00 je na ploše monitoru v pozadí prohlížeč Seznam. (Asmodeus.Zwe)

• - Předlohou pro postavu Erika Kerna (Josh Hartnett) byl novinář Los Angeles Times John Joseph Moehringer. Případ s falešným Bobem Satterfiledem nakonec neměl nijak závažný dopad na jeho kariéru. Moehringer se v roce 2000 stal dokonce držitelem Pulizerovy ceny. (Candice)

• - V budově společnosti Showtime je možné vidět plakáty jejich úspěšných seriálů Dexter (od r. 2006) a Tráva (od r. 2005). (Stanley619)