poster

Nula od Nuly pojde

 • Velká Británie

  Big Nothing

 • Slovensko

  Z ničoho len nič

 • Slovensko

  Veľké h...

Komedie / Thriller / Krimi

Velká Británie / Kanada, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Na tenhle film jsem se dost těšil, a nebylo to kvůli tomu že ho režíroval režisér Dead end, což jsem zjistil až několik minut po shlédnutí. Film jsem chtěl vidět spíše pro dvojici Schwimmer a Pegg. David tu hraje umaštěného smolaře a tahle role mu dokonale sedne. A Pegg mě překvapil tím jak je tlustej. Celý film je naprosto pohodovej, vraždy a suchej humor tu je naprosto dokonalý. Jen zhruba posledních 10 minut mohlo bejt jiných protože ke konci se zbytečně tlačilo na pilu. Ale jinak paráda.(4.4.2013)

 • xxmartinxx
  ****

  Stejně jako Dead End je to sice stupidní, ale ne debilní. A to je velká výhra. Jde o zábavný film, který si hraje s klišé žánru a je to dostatečná sranda, aby nevadilo, že mnoho věcí zde, ať náměrně, nebo ne, nedává smysl. Jen škoda, že Andrea neumí pracovat s jinou atmosférou, než s tou uvolněnou přepjatostí - pár vypjatějších momentů je poněkud zmařeno.(27.10.2013)

 • LiVentura
  ****

  Skvělá mortalitka, která nezná hranic, vše je zde možné a dovoleno...(28.8.2012)

 • hippyman
  ****

  v tomhle šílenství z překvapení nevyjdete... příjemný film na odreagování a žádné velké přemýšlení s perfektní ústřední dvojkou, kamerou a scénářem. celkem neznámý rejža rozhodně překvapil. 70%(19.4.2009)

 • Sarkastic
  ****

  Spoléhal jsem na Simona a Davida, že mě pobaví a docela se jim to dařilo. Jako "buddy" komedie to funguje dobře, škoda jen, že nádech krimi (popř. thrilleru) ubírá na zábavnosti (je tu několik vtipných scének a hlášek, ta nejlepší je však vyčerpaná hned ze začátku). Postupně film přechází do vážna, což jsem nečekal, nemluvě o konci, který mi dost vyrazil dech. Přestože logických renonců zde nebylo zrovna pomálu, trochu nadhodnotím a dám 4*, protože Big Nothing je v mých očích opravdu svěžím a rozhodně nenudícím počinem (a Alice Eve by z fleku mohla hrát dvojnici Reese Witherspoon).(21.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace