poster

Nula od Nuly pojde

 • Velká Británie

  Big Nothing

 • Slovensko

  Z ničoho len nič

 • Slovensko

  Veľké h...

Komedie / Thriller / Krimi

Velká Británie / Kanada, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $8miliónovTržby Celosvetovo $661,000║ Podarená čierna komédia, kde to frčí ako po masle a trojica Simon Pegg, David Schwimmer a Alice Eve sa krásne dopĺňajú. /70%/(17.11.2010)

 • misterz
  ****

  Čierna, bláznivá krimi komédia s rýchlym tempom a výborným S. Peggom, pri ktorom nie je čas na nudu. O tom, čo všetko sa môže stať, keď pôvodný plán na krádež nevyjde podľa predstáv. Labyrint náhod a šialených "kotrmelcov" tak môže začať. Bavil som sa celkom slušne, o nič iné tu ani nešlo, len o zábavu. 70/100(12.7.2015)

 • Rex Mundi
  ***

  Milo šialené, uletené, bláznivé a nepredvídateľné... ale vnútorný boj o 4 hviezdičky Big nothing zatiaľ prehráva. Možno preto, že ani jedna postava ma nedokázala prinútiť, aby mi na nej záležalo...(6.4.2010)

 • Boogeyman
  *****

  Než ďábel zjistí že jseš mrtvej, Fargo, Kiss Kiss Bang Bang, Sbal prachy a vypadni a mnoho dalších filmů, kde základ je stejný, tedy partička loserů vymyslí jednoduchý, mírně ilegální plán na získání většího množství peněz, který však vzápětí při realizaci naprosto poserou a dostanou se do velmi vážných problémů. Nula od nuly pojde je jedním z těch opravdu černohumorných zástupců tohoto mého oblíbeného schématu. David Schwimmer a Simon Pegg jsou vskutku výborně sehraná dvojice hňupů a navíc je skvěle doplňuje krásná Alice Eve (nechápu proč není uvedena v záhlaví, mnozí si jí pak v komentářích pletou s Nataschou McElhone, která tu sice také září, ale v miniaturní roli policistky-manželky). Film je velice svižný, ani na chvilku vás nenechá vydechnout a každá promarněná minuta je na celkové orientaci znát (86 min včetně dlouhých úvodních a zavěrečných titulků je nic), vtipná scéna střídá bizarní a tvůrci se mi ještě ke všemu silně trefili do vkusu velmi dobrým výběrem písní.(25.11.2008)

 • Sarkastic
  ****

  Spoléhal jsem na Simona a Davida, že mě pobaví a docela se jim to dařilo. Jako "buddy" komedie to funguje dobře, škoda jen, že nádech krimi (popř. thrilleru) ubírá na zábavnosti (je tu několik vtipných scének a hlášek, ta nejlepší je však vyčerpaná hned ze začátku). Postupně film přechází do vážna, což jsem nečekal, nemluvě o konci, který mi dost vyrazil dech. Přestože logických renonců zde nebylo zrovna pomálu, trochu nadhodnotím a dám 4*, protože Big Nothing je v mých očích opravdu svěžím a rozhodně nenudícím počinem (a Alice Eve by z fleku mohla hrát dvojnici Reese Witherspoon).(21.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace