Nula od Nuly pojde

Z ničoho len nič

Veľké h...

Komedie / Thriller / Krimi

Velká Británie / Kanada, 2006, 86 min

Rozpočet $8miliónovTržby Celosvetovo $661,000║ Podarená čierna komédia, kde to frčí ako po masle a trojica Simon Pegg, David Schwimmer a Alice Eve sa krásne dopĺňajú. /70%/(17.11.2010)

Milo šialené, uletené, bláznivé a nepredvídateľné... ale vnútorný boj o 4 hviezdičky Big nothing zatiaľ prehráva. Možno preto, že ani jedna postava ma nedokázala prinútiť, aby mi na nej záležalo...(6.4.2010)

Ničím výnimočný, ba skôr dosť neoriginálny thriller, využívajúci mnohé moderné filmové postupy. Zložený obraz, zrýchlené zábery, rockový soundtrack, prekombinovaný dej, humorné vsuvky... veci, ktoré môžme dnes tak často vidieť u podobných snímkov. Zo začiatku ma trocha rozptyľovala prítomnosť Davida Schwimmera, herca ktorý spojil svoju karieru so seriálom "Priatelia". Ale ukázalo sa, že svoju úlohu tu zvládol obstojne. Viacej sa mi však páčil výkon Simona Pegga. Celkovo vidím tento film na slabučké tri hviezdičky. ***(31.5.2008)

v tomhle šílenství z překvapení nevyjdete... příjemný film na odreagování a žádné velké přemýšlení s perfektní ústřední dvojkou, kamerou a scénářem. celkem neznámý rejža rozhodně překvapil. 70%(19.4.2009)

Velmi velmi černá komedie s velkým množstvím nečekaných zvratů a s perfektní závěrečnou scénou, která jen podtrhává výborný dojem z filmu.(29.6.2008)