Předtucha

Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

• mandes

rozpočet : $20 million otvárací víkend : $17,558,689 tržby celosvetovo : $83,996,355(8.4.2007)

• Payushka

Ou tak tohle bylo vyzivne. Prislo mi, ze se celou dobu akorat nekdo objimal, Sandra rozpolcene zirala do kamery a ty dve detatka byly neskutecne otravny. Hvezdicka je za jediny moment, ktery me probudil z totalniho bezvedomi (sestavovani kalendare), za myho favorita Stormarea (moc se tu ale taky nepredved) a McMahona, ktery sice hrat neumi, ale zase se na nej hezky kouka. Mozna by se mi to libilo vic, kdyby mi muj premily kamarad neprozradil predem, jak to konci, ale co uz. Jo a nejak sem nepochopila takovy ty "tekavy" zabery na Sandru - treba na konci, jak bezela za autem svyho manzela. Za kamerou by nemel stat epileptik.(26.1.2008)

• choze

Námět měl potenciál, ale zpracování je extrémně nudné a Sandra tomu nijak nepomáhá.(15.11.2009)

Předtucha se mi docela dost líbila. Bullocková je sice už dávno za svou životní rolí, ale nebyla špatná a celý příběh byl celkem dost zvláštní, dobrý, poutavý. Skutečně jsem nevěděla jak to dopadne a byla to rána pod pás! Ne, že by mě to nějak hlouběji zasáhlo, ale bavila jsem se...(22.11.2007)

Časové prelínanie je zaujímavé, lenže bohužiaľ sa scénár nevyhol logickým kiksom. Napriek tomu mi film uletel ako voda a v tomto ohľade super. Odporúčam pozrieť na DVD, kde sú naozaj zaujímavé bonusy, či už o ľuďoch, ktorý naozaj majú predtuchy, alebo skvelé nevydarené zábery, pri ktorých som sa bavil viac ako napriklad pri Knocked up:), a to trvali len pár minút. Za bonusy jedna hviezda naviac, takže štyri.(14.1.2008)