Předtucha

Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

• triatlet

Linda má divoké sny, které se občas vyplní. Trochu víc nuda omílaná pořád dokola.(7.6.2009)

• Rogue

Námět není zas tak zlý, bohužel je to celé průhledné po třiceti minutách a Sandře to celé dojde o půlhodinu později, což je trochu blbé.(30.3.2008)

• gogo76

Prevažne sa takýmto podpriemerným filmom vyhýbam, ale v TV som na to náhodou natrafil. Už po 15 min. som mal tiež takú zvláštnu predtuchu, že sledovanie tejto zlátaniny bude bolieť. A nemýlil som sa, bolelo. Strašne. Herecky sa S.Bullock neposunula nikam, stále je rovnako nevýrazná.Ostatní sú na tom podobne, alebo ešte horšie, výnimkou je iba P.Stormare, ale dostal minimum priestoru. Scenáristicky zlepenec nielen že nedrží po hromade, ale v závere je logika poslaná do večných lovíšť. Na čo sú našej hlavnej hrdinke predtuchy, keď im nedokáže zabrániť? Pri tak dôležitej veci ako je záchrana milovanej osoby, by som ja osobne nedokázal spať a nie to ešte prosíkať manžela, aby ma pred odchodom do práce nezabudol zobudiť. Všetci bohovia čo existujete, hlavne ty, kinematogrfický, nedopusť, aby sa mi pod ruky a oči dostávali takéto odvary. Film 30%.(14.2.2009)

• Gilmour93

Veď si pěkně deníček, večer natoč budíček, pátek středa sobota, nebudeš za… Snaživá Sandra v Na Hromnice o den méně či více tápe, jestli se jedná o pokapaný karbid a nebo se ocitla ve středobodu rozsáhlého spiknutí, jenž má za cíl zbavit ji svéprávnosti. Pravda byla nakonec trochu jinde, ale koho to tankuje, když režisér Yapo celkem zajímavý potenciál úkladně zavraždil vlastní neschopností..(2.5.2016)

• Enšpígl

Pro mimina: jděte si na panánka mateřského mléka. Pro puberťáky: jděte si vymačkávat beďary. Pro pracující dělnictvo: jděte na pivo. Pro podnikající podnikatelstvo: ještě jednou si přepočítejte své zisky a ztráty. Pro důchodce: zkontrolujte si, zda Vám nedochází nějaká krabička léků. Všechny tyhle činnosti a taky všechny další, jako třeba koukání do zdi jsou mnohem užitečnější než sledování tohoto filmu o ničem. Pro poslance: koukněte se na tenhle film bude to vaše jediná užitečná činnost během vašeho čtyřletého volebního období.(4.11.2007)

• - Ve scéně, kdy je postava Sandry Bullock v nemocnici a brání se uklidňující injekci, nebyla použita dablérka, protože Sandra se předtím omylem pořezala a v této scéně doopravdy dostala injekci proti tetanu. (HappySmile)

• - První anglicky mluvený film Mennana Yapa, německého režíséra, producenta a scénáristy tureckého původu. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Julian McMahon hrál v seriálu Čarodějky, kde jeho postava chodila s čarodějkou, která měla předtuchy stejně tak, jako zde jeho manželka Sandra Bullock. (HappySmile)