poster

Předtucha

 • USA

  Premonition

 • Slovensko

  Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Nebolo to tak zlé, ako by sa na základe hodnotenia mohlo zdať. Snímok má síce chybičky, ako napr. sterilné natočenie, slabučká atmosféra, ale všetko aspoň z časti vyvažuje Sandra, ktorá hrala jednoducho vynikajúco. Škoda, že réžia nebola bohviečo, atmosféra a neurčité tajomno v príbehu je to naj čo od mysterióznej drámy čakám. Niečo by sa tu síce našlo, ale bolo toho málo, aj keď dejová linka nenudila a celkové rozpletanie záhady nebolo najhoršie. Bez Sandry by podľa mňa film dopadol horšie, má charizmu, ktorú vie použiť a aj horší film vylepšiť. Preto za pozretie tento snímok stojí. 65/100(19.7.2014)

 • Enšpígl
  *

  Pro mimina: jděte si na panánka mateřského mléka. Pro puberťáky: jděte si vymačkávat beďary. Pro pracující dělnictvo: jděte na pivo. Pro podnikající podnikatelstvo: ještě jednou si přepočítejte své zisky a ztráty. Pro důchodce: zkontrolujte si, zda Vám nedochází nějaká krabička léků. Všechny tyhle činnosti a taky všechny další, jako třeba koukání do zdi jsou mnohem užitečnější než sledování tohoto filmu o ničem. Pro poslance: koukněte se na tenhle film bude to vaše jediná užitečná činnost během vašeho čtyřletého volebního období.(4.11.2007)

 • kingik
  ***

  Na začátku tohoto mysteriozního thrilleru se Sandra Bullock dozvídá, že její manžel Julian McMahon měl autonehodu a zemřel. Jenže věc má jeden háček, Tohle se teprve má stát. Je to totiž předtucha. A milá Sandra udělá vše proto, aby toho osudného dne její muž nezemřel. A hlavně, aby jí z toho nehráblo. Film ubíhá v pomalém, místy i trochu nudném tempu a ne všechno zde spolehlivě funguje a dokonale do sebe zapadá. Film i výkon Sandry byl snesitelný, a i přesto, že disponuje poměrně citlivou režií, nebyl tento film ničím výjimečný.(28.4.2010)

 • novoten
  *

  Pointa křičela dopředu, rozuzlení se také dalo uhodnout snadno a Sandra Bullock si kariéru chtěla zničit jen chvíli předtím než přišel její vrchol. Předtucha se zkrátka potvrdila: Zápletka připomínala příběh jako vystřižený z Věřte nevěřte roztažený na několikanásobnou délku a kvalita tomu odpovídá. Pozitivní dojmy přináší jenom scenáristicky topený McMahon a dojemný soundtrack. To všechno je ale na směšném konci, který k předchozím dedukcím nesedí snad v ničem, tak trochu zbytečné.(20.9.2010)

 • Roman.Ticka
  *

  Moje skromná vize je asi taková. Americká líná panička, co stěží ráno vstane, aby odvezla bezpečným fárem děcka do školy, jinak nedělá v podstatě nic užitečného, PŘEDSTAVUje typický obrázek dnešního kapitalismu. Už to stačí k totálnímu nasrání, ale nechci tento sebedestruktivní způsob živoření dál pitvat. Co je pro mě nejvíc iritující je zřejmá zásadní myšlenka a tou je úmysl připravit rozmazlenou neschopnou paničku na nečekanou událost, jinak by se sesypala jak domeček z karet a stáhla s sebou i nevinná děcka. Protože až by se to stalo, nebyla by tak vyrovnaná, netěšila se na nový přírůstek a nemohla by si v klidu a pohodě s bohatě zajištěnou famílií užít bezstarostný zbytek dlouhého pohodlného života.(14.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace