Předtucha

Premonition

Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $47,852,604Tržby Celosvetovo $84,146,832Tržby za predaj DVD v USA $34,169,343 //počet predaných kusov 1,756,890║ Tak čo k tomuto zmetenému filmu z nehorázne predvídateľným(predtuchovým) príbehom povedať, asi len toľko že po prvej etape tápajúceho príbehu v deja vu momentkách, je každý ďalší deň trpiteľky v podobe Sandry Bullock čoraz viac neznesiteľný, až v konečnom výsledku tento film vyznie ako zlátanina tých najtuctovejších scén čo sa mohli do filmu napchať. /25%/(15.11.2008)

• tron

„Zdá sa mi to trocha zamotané.“ – „To mi hovorte.“ Pôvodne som myslel, že je to americký remake ázijského hororu PREDTUCHA (2004) o „novinách z budúcnosti“, nakoniec som sa dočkal podpriemerného polotovaru, ktorý si o sebe myslí, aký je šikovný, ale nespasí ho ani Sandra Bullocková, ktorá má čoraz menej dobrých projektov, ani hŕstka (ale naozaj iba hŕstka) scén, ktoré síce tiež nedávajú zmysel, ale aspoň nenudia (hlava, Peter Stormare). ZVIERACIA KAZAJKA verzus DOM PRI JAZERE, ale oveľa slabšie (a už spomenuté tituly neboli geniálne).(13.2.2009)

• Phobia

Sandře drasticky hrabe, zpřeházely se jí převody, kolečka se jí pod čupřinou splašily a realita si uspořádala gymnastickou exhibici plnou přemetů, salt a výkrutů. Kam mizí její manžel, proč je jeden den mrtvý a druhý den zase živý? Odskakuje si k seriálu "Plastická chirurgie", Sandro, nejspíš aby mohl opravit ksicht dcerce, které se průběžně objevují a ztrácejí řezné rány. Film jsem viděla v bedně, můžu si proto dovolit být k němu shovívavější než ti, co zacvakali těžce vydělané love v kině. Označila bych tenhle mysteriózní kousek za snesitelně průměrný a plácla sem tři hvězdice (hlavně za povedený závěr), ale to by musela chybět pasáž z kostela. Zlé věci se dějí jen ateistům a kdyby se hlavní hrdinka poctivě modlila, byla by i s rodinou v pohodě ažnavěkyamen? Stupidnější pointa by nebyla? Vskočte mi s rozběhem do prdele, kudlanky vymyté, vymaštěné! 45%(4.3.2013)

• st.ranger

Značně průměrné a ničím nepřekvapivé, pokud ovšem při nejasných a zpočátku zamotaných filmech divák opravdu přemýšlí.(15.12.2010)

• obitus

Ptákovina pro nenáročné, ve které je tou nejzábavnější věcí zcela proti svému typu obsazený Peter Stormare. Jinak nezaujme vůbec nic, i když úplně původní nápad není z rodu nejblbějších. Bohužel režisér, Sandra i scénárista jsou.(22.11.2007)