poster

Ron Clark Story, The (TV film)

 • Slovensko

  Triumf: Príbeh Rona Clarka

Drama / Životopisný

USA / Kanada, 2006, 90 min

Režie:

Randa Haines

Hudba:

Mark Adler

Producenti:

Craig McNeil

Střih:

Heather Persons

Kostýmy:

Christine Thomson
(další profese)
 • eLeR
  ****

  Ako povedal riaditeľ školy pred koncom filmu: Veľmi pôsobivé! .. :-) Videné v rámci Season Challenge Tour (11.12.2015)

 • Elyssea
  ****

  Abych pravdu řekla, podobných příběhů jsem viděla spousty a vždy je to stejné. Učitel a žáci, z nichž je vždy nejdrzejší dívka a pak je tam onen záhadný chlapec v pozadí, který v sobě skrývá velkou bolest. Tak to opravdu většinou je. Díky bohu alespoň za to, že Matthew své žáky neokouzlil zpěvem ani tancem (jako Antonio v té nebetyčné konině na stejné téma), ale svým způsobem výuky. Mimochodem právě Matthew je osoba, na které příběh stojí a nutno uznat, že obstál se ctí.(12.3.2011)

 • emma53
  ****

  Maximálně chytlavě zpracovaný životpisný film o učiteli, který dal nejen celé svoje srdce jedné třídě s problematickými dětmi. Matthew Perry jako Ron Clark mě moc mile překvapil a já jsem film zhltla jak malinu. Díky HollyW za tip na tento poměrně neznámý snímek. Málokdo, asi kromě učitelů samotných si dovede představit, jak náročné je být Ronem Clarkem v dnešní době a já si takových lidí nesmírně vážím.(3.12.2012)

 • cheyene
  *****

  Podobně laděné snímky, ať jsou jakkoliv předvídatelné, mám v oblibě a tudíž mi bylo tak nějak od samého začátku jasné, že i tento počin si moji pozornost získá. K tomu všemu napomáhal též fakt, že hlavní roli ztvárnil Matthew Perry, kterého bylo příjemné vidět v seriózně laděné pozici, neboť podobnou postavu bych si dosud neuměl od Chandlera Binga představit. The Ron Clark Story obsahuje řadu úsměvných, ale i poměrně působivých scén a skutečnost, že je snímek natočen na základě pravdivého příběhu, utvrzuje plný počet hvězdiček.(15.1.2017)

 • Happens
  *****

  Vidět rapovat Mathewa Perryho je prostě nezpomenutelné. Celkový příběh na mě udělal dojem, je to slaďáček ale ryze orginální.(29.6.2010)

 • - Existuje akademie Rona Clarka v Atlantě, kde se úspěšně vyučuje podle jeho unikátních osnov a pravidel. (bosan)

 • - Příběh Rona Clarka je natočen podle skutečné události, která se odehrála v roce 1998. (bosan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace