poster

O nosaté čarodějnici (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 53 min

 • duklak2
  ***

  Z mého pohledu tato pohádka patří mezi spoustu průměrných, jelikož "nad vodou" ji drží pouze herecký výkon pana Havelky. Ostatní představitelé ničím nenadchnou a to ani paní Kazderková. A o tom, že je tato pohádka "zapomenutá" svědčí i to, že ač jsem na CSFD už skoro tři roky, tak ji hodnotím až dnes a to jen díky tomu, že běží právě v televizi a to jsem jim viděl před mnoha lety. Nesdílím s Vámi Vaše nadšení a hodnotím slabými třemi hvězdami.(30.1.2011)

 • triatlet
  ***

  Jednoduchá pohádka s jasným výchovným poselstvím. Slabší jsou křepčící figurky strašidel nebo draka, ale Ondřej Havelka a hudba Ladislava Štaidla udržují koukatelnost.(1.2.2011)

 • kingik
  *

  Vždycky se můžu posrat, když odněkud z bolševickýho archivu, na mě z obrazovky vyskočí papundeklové peklo. Ve světě řádil Rambo, Terminátor, u nás Havelka. Tenkrát asi byla přemíra plastelíny, stály se fronty jenom na ovoce, tak tam ožralý maskér Havelkovi připlácl na ksicht cosi, co mělo připomínat, že ve světě je i princ Charles. Co jiného Havelka uměl, buď hrál nesympa, v tom byl dobrý, nebo ňoumu. Prosím vás, nevykládejte mně, že jste nevěděli, jak tahle zbytečnost dopadne. Ano, to bylo obrovské překvapení, že se ten egostický maník napraví. No, ty pičo, to bych nečekal. To bylo neskutečný! Ještě teď to rozdejchávám. Tahle pičovnost má vše, co od ní čekáte. Kulisy jak pro trotla, debilní herce, předvídatelný děj. A tu paní režisérku Jiřinu Makoszovou si komáři taky mohli odpustit. Na vánoce nás zase bude terorizovat podobnými výblitky. Čekám hodně Čenských, Vašinků a Navrátilů. 20%(2.12.2015)

 • WANDRWALL
  **

  Nosaté čarodějnice to nikdy neměly snadné. Ale pokud vstoupí do života prostořekému a sebevědomému mladíkovi a zapůsobí na něho výchovně, tak ať se klidně i v dnešní době objevují. Nesnáším pýchu a lidi, co si myslí, že tenhle svět je určený jen jim, a vnucují svoje já druhým lidem... Proto mám rád takové čarodějnice, která se objevila v téhle pohádce a působí tak výchovně! Díky zlepšení povahy si mladík našel i prima nevěstu. Tu pravou, kterou tolik mužů hledá! Sotva by se mu to podařilo, kdyby nepoznal nosatou Čarodějnici. jen víc nosatých čarodějnic s tak dobrým srdcem do naší reality!(29.5.2010)

 • PauloZ
  ***

  Tyhle ateliérové pohádky vysílané v nědělu odpoledne jsou dosti šílené a velmi laciné, ale beru v potaz, že jsou za tím účelem natočeny a tahle naštěstí patří k těm starým a celkem koukatelným. I když dnes jsem na to narazil na ČT1 a musím říct, že je to dosti blbučké :)(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace