O nosaté čarodějnici (TV film)

Pohádka

Československo, 1984, 53 min

Tyhle ateliérové pohádky vysílané v nědělu odpoledne jsou dosti šílené a velmi laciné, ale beru v potaz, že jsou za tím účelem natočeny a tahle naštěstí patří k těm starým a celkem koukatelným. I když dnes jsem na to narazil na ČT1 a musím říct, že je to dosti blbučké :)(30.1.2011)

Z mého pohledu tato pohádka patří mezi spoustu průměrných, jelikož "nad vodou" ji drží pouze herecký výkon pana Havelky. Ostatní představitelé ničím nenadchnou a to ani paní Kazderková. A o tom, že je tato pohádka "zapomenutá" svědčí i to, že ač jsem na CSFD už skoro tři roky, tak ji hodnotím až dnes a to jen díky tomu, že běží právě v televizi a to jsem jim viděl před mnoha lety. Nesdílím s Vámi Vaše nadšení a hodnotím slabými třemi hvězdami.(30.1.2011)

• WANDRWALL

Nosaté čarodějnice to nikdy neměly snadné. Ale pokud vstoupí do života prostořekému a sebevědomému mladíkovi a zapůsobí na něho výchovně, tak ať se klidně i v dnešní době objevují. Nesnáším pýchu a lidi, co si myslí, že tenhle svět je určený jen jim, a vnucují svoje já druhým lidem... Proto mám rád takové čarodějnice, která se objevila v téhle pohádce a působí tak výchovně! Díky zlepšení povahy si mladík našel i prima nevěstu. Tu pravou, kterou tolik mužů hledá! Sotva by se mu to podařilo, kdyby nepoznal nosatou Čarodějnici. jen víc nosatých čarodějnic s tak dobrým srdcem do naší reality!(29.5.2010)

• Tommassi3

"Když se z pěkné holky vyklube pěkná husa, to je docela normální, tak co se tak divíte, když se z husy vyklube holka jako lusk ??" ;)(14.11.2015)

Pohodová pohádka, kterou překvapivě táhne Ondřej Havelka. Škoda, že si více nezazpívala Laďka Kozderková.(1.2.2015)