poster

Veselé Velikonoce

 • Francie

  Joyeuses Pâques

 • slovenský

  Veselá Veľká noc

 • anglický

  Happy Easter

Komedie

Francie, 1984, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Po úvodní přehlídce kaskaderských kousků značky J.P.B., přijde na řadu zábavná dialogová smršť v nejvyšší kvalitě. Pozorovat jak Bebel kličkuje ve společnosti krásných žen ve svých lžích je opravdu více než zábavné. Tuhle roli milovníka žen fakt hrát nemusel, tomu se říká "jak Belmondo ve vodě". Ostatně ať mě nikdo neříká, že ten jeho pohled na krásnou a nahou Sophie Marceau v posteli musel předstírat. Belmondo + ženský ideální kombinace pro vynikající zábavu a skvělej důvod pro pět hvězdiček.(3.10.2007)

 • Chrustyn
  ***

  Bláznivá francouzská komedie o jedné velké lži, která vede ke spoustě omylů a absurdních situací. Belmonda mám radši jako drsňáka s kvérem skákajícího po střechách než jako zbrklého "strejčka", který se snaží zachránit manželství.(18.12.2011)

 • Šakal
  ****

  Babel na začátku v autě k S. Marceau pronáší: „tichá noc, hvězdy, v dálce Šakal".... Což o to, já bych (kdyby bylo po mém) přišel klidně i blíž. Proč pozorovat Sophii zdálky, to je ostatně proti přírodě. Tak takhle to dopadá, když pořád někdo stávkuje. Doktoři, učitelé, zemědělci, (zde) letecký personál. Jeden už si ani nemůže vklidu domů přivést milenku, aby si užil trochu toho zdraví prospěšnému tělocviku. Na druhou stranu nebýt toho, přišli by jsme o tuhle povedenou hříčku: otec-milenka(dcera)-manželka. Miluju ten okamžik, když Babel stojí před svlíkající se svou „dcerou“ S. Marceau, ten pohled! To bude dlouhá bezesná noc, že Babele. Zcela s tebou soucítím :-) Veselé Velikonoce, to je Belmondova one man show, navíc s bonusem v podobě pálivého koření či sladkého dezertu (jak je komu libo) mladičké S. Marceau. Žádné velké umění (zejména scénarista si dal dovolenou), nicméně v těchto případech to zase až tak nevadí. Člověk by snad i Babelovi věřil, když zaníceně vypráví, jak v dětství svou dceru „rozmazloval“ roztátou zmzlinou :-) Jak říkám, žádné velké umění, ale jako relax a oddechovka, která (mě) vždy zaručeně pobaví, je to ideální! Btw, je to pech. Barák plný ženských a nikdo (žádná) nemá čas (chuť). Jj, jsou takové večery v životě nás chlapů.... p.s. to uživ. Faidra: proč to hned lámat přes koleno a měnit pohlaví. Nahý Babel by nestačil? P.p.s. to uživ. Jeanne: bajku o štírovi a žábě znám. Tu o vlkovi a psovi, popř. vlkovi a beranovi taky, ale bajku o ústřici a melounu (navíc v neodolatelném podání S. Marceau) jsem (zde) slyšel poprvé. Tady už snad pouze scházelo, aby byla dotyčná nahá :-)(5.1.2012)

 • ClintEastwood
  ****

  Jedna z největších Belmondových oddychovek s nádhernou Sophie Marceau jako třešinkou na dortu. To si takhle v neděli po obědě nalít pivko, hodit nohy na stůl a pustit si v televizi Lautnerovi Veselé Velikonoce. Tomu říkám ideální relax.(25.6.2016)

 • Jeanne
  *****

  "Ústřice a meloun“ jakožto nová bajka od La Fontaina. Pokud ji ještě neznáte, tak Sophie Marceu vás o ní ve Veselých Velikonocích jistě přesvědčí! Hrdina Stephane tu má velice originální nápad, jak si přivést domů milenku manželka mu to však šikovně vrací Dialogy nemají chybu, ačkoli závěr skutečně mohl být rozumnější.(24.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace