poster

Veselé Velikonoce

 • Francie

  Joyeuses Pâques

 • slovenský

  Veselá Veľká noc

 • anglický

  Happy Easter

Komedie

Francie, 1984, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Jean Poiret, Georges Lautner .. Nebýt krásné a mladé Sophie Marceau hodnotil bych ještě míň. Dobrý záměr, ale slabá zápletka, několik dialogů opravdu o ničem a navíc ten zbytečný kaskadérský konec..(30.3.2005)

 • Ainy
  ***

  Povedená taškařice a nemilé faux pas. Posadíte manželku do letadla, v prázdném bytě se těšíte na sechsuální radovánky s mladou, šikovnou Francouzkou a ona se vám nečekaně vrátí ženuška zpět. TRAPAS, řeknete si: do prd..e - rychle - co teď?! Odmyslím si, že na obrazovce vidím velkou ikonu francouzského filmu a pomyslím si jak je ten chlápek, jako načapaný nevěrník, pohotový. Vymyšlené výmluvy sype z rukávu jako barový kouzelník na poslední štaci svého turné, jen aby si zachránil záletnou kůži před přirozeně zvídavýma otázkama své ženy Sofie. Nepřestanu se mnohdy obdivovat, že možná i v reálu existují ženy, které dokáží být ženiálně rafinované, velice chytré, a veliké ve svém charakteru, aby nakonec byly ony těmi vítězi.(20.4.2014)

 • ClintEastwood
  ****

  Jedna z největších Belmondových oddychovek s nádhernou Sophie Marceau jako třešinkou na dortu. To si takhle v neděli po obědě nalít pivko, hodit nohy na stůl a pustit si v televizi Lautnerovi Veselé Velikonoce. Tomu říkám ideální relax.(25.6.2016)

 • Ištván87
  *****

  Belmondo tady hláškuje o sto šest a Sohie je krásná, mlaďoučká a neuvěřitelně zlá :) Pro takovou ženskou chlap vážně může ztratit hlavu.(12.3.2009)

 • Enšpígl
  *****

  Po úvodní přehlídce kaskaderských kousků značky J.P.B., přijde na řadu zábavná dialogová smršť v nejvyšší kvalitě. Pozorovat jak Bebel kličkuje ve společnosti krásných žen ve svých lžích je opravdu více než zábavné. Tuhle roli milovníka žen fakt hrát nemusel, tomu se říká "jak Belmondo ve vodě". Ostatně ať mě nikdo neříká, že ten jeho pohled na krásnou a nahou Sophie Marceau v posteli musel předstírat. Belmondo + ženský ideální kombinace pro vynikající zábavu a skvělej důvod pro pět hvězdiček.(3.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace