poster

Veselé Velikonoce

 • Francie

  Joyeuses Pâques

 • slovenský

  Veselá Veľká noc

 • anglický

  Happy Easter

Komedie

Francie, 1984, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frenegonda
  *****

  Prosímtě Stefane jak můžeš být ve vodě tak dlouho? MĚ TO STRAŠNĚ BAVÍ! A pak se to začne tak krásně komplikovat. POZOR: DVD má nový dabing BOŽE jak může Belmonda dabovat Marcel Vašinka? a Sophie Marceau Jana Páleníčková. OTŘESNÉ!!! film naprosto ztrácí kouzlo Kde je to původní kouzlo V PRDELI. Další etapa: Objevilo se DVD s původním dabingem - levná verze za 39,-Kč díky BOHU. náhražkovej dabing byl absolutně k zblití. ZABIJU SE! DEJTE MI NĚKDO ZEĎ! ROZBIJU SI HLAVU A BUDU MÍT KLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍD!!!(18.10.2007)

 • Anthony
  *****

  Ano závěr je zbytečný. Ale hlavně první polovina je mistrovská - hlavně herecké výkony (i dabing) a především DIALOGY. To by se dalo tesat. Vedle Posledního skauta největší zdroj filmových hlášek.(7.6.2003)

 • castor
  ****

  Během prvních pěti minut vystřídá zazobaný průmyslník hned několik milenek i náhodných zastavení, aby se na půldruhou hodinu „potrápil“ s jednou neposlušnou „dcerkou“, která se jí nečekaně stane poté, co se záletníkova manželka znenadání kvůli zrušenému letu objeví ve dveřích. Belmondo v plné síle, vtipný, šarmantní, roztržitý i ukecaný, a přiznejme si, tentokrát i s velkým množství dialogových scén bez spádu. Přesto pořád dobré i na několikeré zhlédnutí.(21.7.2013)

 • Blofeld
  ***

  Pro mě tento film představuje především skvostný komediální výkon skvělé zpěvačky Marie Laforêtové. Sophie Marceauová se teprve rozjížděla k o mnoho lepším výkonům a Belmondovi tenhle žánr (konverzační fraška) nijak zvlášť nesedí...(16.6.2009)

 • Enšpígl
  *****

  Po úvodní přehlídce kaskaderských kousků značky J.P.B., přijde na řadu zábavná dialogová smršť v nejvyšší kvalitě. Pozorovat jak Bebel kličkuje ve společnosti krásných žen ve svých lžích je opravdu více než zábavné. Tuhle roli milovníka žen fakt hrát nemusel, tomu se říká "jak Belmondo ve vodě". Ostatně ať mě nikdo neříká, že ten jeho pohled na krásnou a nahou Sophie Marceau v posteli musel předstírat. Belmondo + ženský ideální kombinace pro vynikající zábavu a skvělej důvod pro pět hvězdiček.(3.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace