poster

Veselé Velikonoce

 • Francie

  Joyeuses Pâques

 • slovenský

  Veselá Veľká noc

 • anglický

  Happy Easter

Komedie

Francie, 1984, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Bláznivá francouzská komedie o jedné velké lži, která vede ke spoustě omylů a absurdních situací. Belmonda mám radši jako drsňáka s kvérem skákajícího po střechách než jako zbrklého "strejčka", který se snaží zachránit manželství.(18.12.2011)

 • Blofeld
  ***

  Pro mě tento film představuje především skvostný komediální výkon skvělé zpěvačky Marie Laforêtové. Sophie Marceauová se teprve rozjížděla k o mnoho lepším výkonům a Belmondovi tenhle žánr (konverzační fraška) nijak zvlášť nesedí...(16.6.2009)

 • aniiicka
  *****

  Meloun a ústřice? :)...Další z mých oblíbených Belmondovek, kterou už sice znám nazpaměť, ale vždycky se ráda podívám a zasměju. Oceňuji zejména dialogy, které jsou prostě geniální (skvělý je i český dabing) a samozřejmě herce. Jean Paul je pro mě prostě mistr, jak se zoufale, ale neodolatelně zamotává do jedné lži za druhou, aby nějak zachránil situaci s vymyšlenou dcerou. Vlastně se prakticky celý film nezastaví. Proto je taky film zdrojem kupy hlášek. Sophie Marceau i Marie Laforet jsou rovněž výborné, krásné a okouzlující. Hudba - Philippe Sarde:). Julie, upozorňuji tě, upozorňuji tě, Julie!....Důrazně tě upozorňuji!....Myslím, že je upozorněná až dost.--Pořád ji slyším jak říká papa, papa...padá mi vanilka...Víš jak pálí slunce v Limoges.--Pořád mi zpívá, o mein papa, o mein papa.--Její rodina je no...samí námořníci. Tam v Limoges? Noo, na Kanárech....a tak dále :).(25.4.2011)

 • Orlau32
  ****

  Opět jedna dobrá komedie s J.P.BELMONDEM. Jsou tam dobré gagy, některým scénám jsem se i srdečně zasmála, něco bylo přehnané ( ale to si komedie tohoto typu může dovolit ), ale v jednom bodu s kolegou Rentonem plně souhlasím, že ten závěrečný kaskadérský binec byl úplně zbytečný a nemohl nijak pozdvihnout jalový závěr filmu.(21.9.2007)

 • D.Moore
  ****

  Povedená komedie. Ne Belmondova nejlepší (Zvíře a Muže z Acapulca nepřekonala, následující rok ji navíc trumfla Bezva finta), ale přesto velmi, velmi dobrá. A i když se humor spoléhá hlavně na konverzační přestřelky (už v dabingu jsou vtipné, leč v originále a s titulky jsou mnohdy úplně jiné a ještě vtipnější), já jsem se nejvíce smál od nárazu do (plexi)skla až do společné večeře. Závěrečná úlitba fanouškům akčního kaskadéra Belmonda mi vůbec nevadila.(17.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace