poster

Vikingové II

 • USA

  Outlander

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2008, 110 min

Režie:

Howard McCain

Kamera:

Pierre Gill

Hudba:

Geoff Zanelli

Producenti:

Karen Loop
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Ron Perlman si zrejme z placu Hellboya 2 odbehol na Outlandera pričom so sebou vzal i kamoša z natáčania Johna Hurta a strihol si priam fantastický nástup na scénu s dvomi kladivami urážajúcimi hlavy nepriateľov. Kombinácia fantasy/sci-fi to zrovna nie je veľká ale ako béčko je to až prekvapivo dobré.(31.1.2009)

 • Arkos
  ****

  Mix historie, scifi a akce, který mně vyloženě sedl. K tomu slušné triky, mimozemské příšery, občas trochu romantiky - co si víc přát. Já jsem se hodně bavil.(26.10.2009)

 • Xmilden
  ***

  Outlander je příjemné sci-fi. Filmík s podobným námětem tady přece jen už zase nějakou dobu chyběl a tak jen dobře, že můj zrak opět mohl spatřit nějakou tu vesmírnou potvůrku. Možná je trošičku škoda zbytečně doslovného konce. PS: Nevěřil jsem vlastním uším když Ježíš Kristus James Caviezel na začátku filmu utrousil slůvko "FUCK". Tohle bylo opravdu nečekané:) 50%(9.2.2009)

 • klerik
  **

  Nemám rád takéto cestovanie v čase. Príbehom je to daľší BEOWULF (tak ako pôvodní VIKINGOVIA), ale má to skôr bližšie k béčkvej verzii s Christopherom Lambertom. Vikingovia nemajú charizmu ani nepôsobia dostatočne drsne, Caviezel sa tam len potuluje, vzťahy medzi postavami nulové... Vôbec ma to nevtiahlo do deja, aj keď atmosféra občas ušla...(1.4.2012)

 • Gilmour93
  **

  Nazgúlovo zubaté rogalo z Pána prstenů ověšené světýlkama z vánočního stromečku a proti němu vesmířan tupého výrazu, ke kterému mám jen jediné: „Ježiši Kriste, Caviezele, hrej..!“ Pokud by film takového slibného námětu chtěl u mě zabodovat, musel by nabídnout mnohem temnější atmosféru, inteligentněji natočené flashbacky, jinou hudbu než jak z rakouského seriálu o pážatech na dvoře Habsburků a hlavně by si musel střihač za pomoci normanské sečné zbraně více pohrát s natočeným materiálem. Vrcholem zhovadilosti je ovšem český distribuční název, z něhož lze v nadsázce odvodit, že třeba takový skinheadský Romper Stomper s R.Crowem by mohl být uveden do našich DVD půjčoven jako Kojak II..(11.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace