Ping pongoví majstři v utkání na život a na smrt, prodící se vtipnými situacemi, které fungují tak na půl. Někomu se toto podání nemusí líbit, i já bych zvolil poněkud jiný styl, ale v konečném důsledku to celkem šlo a plnilo to svůj účel.(24.5.2014)

Taký Krvavý šport len s ping-pongovou tématikou. Film mal veľmi dobre našliapnuté na plno výborných vtipov, ktoré však zostali nevyužité a svoj potenciál nedotiahli kam až mohli. Ale svojou atmosférou a tým, že je to taká poklona akčným peckám z rokov 80-tych si u mňa dokázali vypingpongovať 3*.(15.5.2010)

Keby to natocili v HK, mali by sme dych berucejsie akcne ping-pong-fu sceny. Keby to natocil v Japonsku, mali by sme uveritelensjie, prepracovanejsi film. Kedze to natocili v US, mame le implicitne primitivny humor s cinskym nadychom.(13.12.2007)

Konečne lepšia paródia ako tie od tých nemenovaných pánov...Dan Fogler síce nie je môj vkus...ale Maggie Q a Christopher Walken vália v tomto filme..dá sa aj slušne pobaviť...občas je to aj trápne...ale zápasy ping-pongu nemajú proste chybu..solídna zábava, silné 3(25.10.2009)

• Gilmour93

Ping-pongová výměna, v níž trapnost trpělivě tlačila vtip do defenzívy, aby tvrdou smečí (final deathmatch pod proudem) vše rázně ukončila. Jakžtakž ještě pobavily výstupy slepého mistra, ovšem třeba Walkenova role - ta vzbuzovala maximálně údiv smíšený se soucitem. Chápu, že musí každý měsíc platit vodu, elektřinu, plyn a služku z Tijuany, ale s takovým výběrem rolí už nemá daleko k tomu, aby účinkoval v předvolebním spotu strany Jany Bobošíkové..(26.5.2014)