No tak je som bol spokojný. Je síce pravda že tie záverečné zápasy sú predsa len narýchlo odbité ale tak je to tu zo všetkým. Dlho sa to proste nenaťahuje, čo je len dobre. No predsa len ma sklamal Christopher Walken, ktorý tu nezažiaril tak ako by mal, pretože aj on si svoje vstupy odbije kratučkými vetami a ide sa do akcie. Na druhej strane mi sadla kopa skvelích postáv hlavne Jason Scott Lee ma potešil a samozrejme neuveriteľne sympatická Maggie Q.(7.1.2008)

"Čas k tobě nebyl milosrdnej. Ani já nebudu!" Východoněmecký ping-pongový šamión Karl Wolfschtag má ze všech kouzelníků s míčkem nejbrutálnější grimasy, ale Freddyho machrování s prsním svalstvem taky nemělo chybu a Maggiino vyřizování objednávek při hromadné simultánce se čtyřmi soupeři si budu navždy pamatovat. Je škoda, že tolik skvělých plajerů našlo rychlou smrt u zeleného stolu, ale já se u této hovadiny vždy skvěle pobavím.(22.2.2016)

• LiVentura

Kokotina, u které ocením jen ten ping-pong.. :-)(20.11.2011)

Je to dost béčkovej film, o tom žádná, škoda že to neni udělaný čistě jako sportovní comedy film, sere to tam dost ta přiblblá akce, střílení a všechny kraviny okolo. Jinak si myslim, že kdyby takhle zbytečně necpali dva žánry dohromady, mohlo to bejt na úrovni Vybíjený. Stejně to hodnotim docela kladně, párkrát jsem se zasmál, a Fogler, Walken, Maggie a hlavně TERRY CREWS byli awesome.(20.9.2014)

• Ridick

skoda skoda...prevelika skoda....o ping pongu tu film ete nebol, a mohol byt celkom dobry, keby tam aj ten ping pong ukazali vo vacsom formate. tak je to akurat smecka blbych gagov s podobnym demetizmom ako bol v beerfeste...(24.12.2007)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)