Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,886,940Tržby Celosvetovo $40,990,563Tržby za predaj DVD v USA $20,544,229 //počet predaných kusov 1,037,994║ Traškarina z niekoľkými dobre zlepenými odfrkmi ale ako celok to je celé do prázdna bez väčšieho efektu. /40%/(3.12.2008)

Trailer je vostrej, film uz nikoliv. A pritom napad je fakt slusnej, zpracovat zapasy v ping pongu ala Mortal kombat mohla bejt neskutecna rezba. Navic ping pong taky neni zas tak provarenej sport, takze mohlo vzniknout neco ve stylu Ledove ostri, ale to by tu muselo bejt vic foru. Hlavni hrdina je sice desny hovado, ale nemuzu rict, ze by nebyl sympatickej, jen nechapu, kde ho vyhrabali a treba takovej Jack Black by to urcite rozjel vic. Co se tyce zapasu v ping pongu, tak ty jsou vostry, ale to mezi tim je vcelku nuda, akorat obcas se povede nakej dobrej vtip. Asi nejvetsi problem ale je, ze film se vzdy rozjede, nakej masakr a najednou se zas zasekne a pomalu plyne a tak furt dokola. Takze jsem se stridave bavil a nudil, celkove 3*.(30.11.2007)

• Ridick

skoda skoda...prevelika skoda....o ping pongu tu film ete nebol, a mohol byt celkom dobry, keby tam aj ten ping pong ukazali vo vacsom formate. tak je to akurat smecka blbych gagov s podobnym demetizmom ako bol v beerfeste...(24.12.2007)

Keby to natocili v HK, mali by sme dych berucejsie akcne ping-pong-fu sceny. Keby to natocil v Japonsku, mali by sme uveritelensjie, prepracovanejsi film. Kedze to natocili v US, mame le implicitne primitivny humor s cinskym nadychom.(13.12.2007)

• milka

Mělo to potenciál na to,aby to byla taková pohodová ulítlá komedie. Místo toho jsme ale dostali trapárnu, při které jsem skoro až trpěl. Vtipy jsou většinou trapný, Dan Fogler je zoufalec a Walken by si měl uvědomit, že hrát pořád dokola stejné typy blbců není moc dobré. Pochvalu si zaslouží jenom Maggie Q, která je vážně super. To je ale fakt všechno, protože jinak je to jedna velká zoufalost.(6.1.2008)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)