Není to vůbec zlé, ale poměr dobrý/slabý fór mohl být o něco lepší (už jen kvůli tomu originálnímu ústřednímu nápadu). Dana Foglera mám rád už od Good Luck Chuck a potěší samozřejmě i ďábelský Christopher Walken. Každopádně jsem se ale zamiloval do Maggie Q - když masila Bruce Willise ve čtvrté Smrtonosné pasti, docela mi uniklo, jak moc je roztomilá...(17.11.2007)

Vyloženě jsem se zasmál asi jen dvakrát, ale že bych nevýslovně trpěl? To také ne... Foglera vyměnit za Jacka Blacka, Walkena ponechat, vyvarovat se trapných pádů a "přesdržek", a je to pěkná, neurážející sedmička... Takto je to za 5/10 a body k dobru přidává jen neskutečně sexy Maggie Q. :)(3.12.2007)

"Čas k tobě nebyl milosrdnej. Ani já nebudu!" Východoněmecký ping-pongový šamión Karl Wolfschtag má ze všech kouzelníků s míčkem nejbrutálnější grimasy, ale Freddyho machrování s prsním svalstvem taky nemělo chybu a Maggiino vyřizování objednávek při hromadné simultánce se čtyřmi soupeři si budu navždy pamatovat. Je škoda, že tolik skvělých plajerů našlo rychlou smrt u zeleného stolu, ale já se u této hovadiny vždy skvěle pobavím.(22.2.2016)

Keby to natocili v HK, mali by sme dych berucejsie akcne ping-pong-fu sceny. Keby to natocil v Japonsku, mali by sme uveritelensjie, prepracovanejsi film. Kedze to natocili v US, mame le implicitne primitivny humor s cinskym nadychom.(13.12.2007)

No tak je som bol spokojný. Je síce pravda že tie záverečné zápasy sú predsa len narýchlo odbité ale tak je to tu zo všetkým. Dlho sa to proste nenaťahuje, čo je len dobre. No predsa len ma sklamal Christopher Walken, ktorý tu nezažiaril tak ako by mal, pretože aj on si svoje vstupy odbije kratučkými vetami a ide sa do akcie. Na druhej strane mi sadla kopa skvelích postáv hlavne Jason Scott Lee ma potešil a samozrejme neuveriteľne sympatická Maggie Q.(7.1.2008)

• - Scenárista a herec Thomas Lennon písal postavu Fenga s tým, že ju bude hrať on sám. Produkcia nakoniec do tejto úlohy obsadila Christophera Walkena. (m.a.t.o.)