• Gilmour93

Ping-pongová výměna, v níž trapnost trpělivě tlačila vtip do defenzívy, aby tvrdou smečí (final deathmatch pod proudem) vše rázně ukončila. Jakžtakž ještě pobavily výstupy slepého mistra, ovšem třeba Walkenova role - ta vzbuzovala maximálně údiv smíšený se soucitem. Chápu, že musí každý měsíc platit vodu, elektřinu, plyn a služku z Tijuany, ale s takovým výběrem rolí už nemá daleko k tomu, aby účinkoval v předvolebním spotu strany Jany Bobošíkové..(26.5.2014)

• Radek99

Tenhle film byl o ping-pongu asi stejně, jako je dřevní rock 'n' roll o dřevě. Také vtipy byly většinou poněkud ... dřevní. Teenage komedie spíše toho nižšího ranku...(23.11.2011)

Taký Krvavý šport len s ping-pongovou tématikou. Film mal veľmi dobre našliapnuté na plno výborných vtipov, ktoré však zostali nevyužité a svoj potenciál nedotiahli kam až mohli. Ale svojou atmosférou a tým, že je to taká poklona akčným peckám z rokov 80-tych si u mňa dokázali vypingpongovať 3*.(15.5.2010)

• Slartibarkfast

Totální blbina o ping pongu, tedy stolním tenise. Kopa velmi známých herců nedokáže vypumpovat tuhle blbinu ani do slušných otáček. Sem tam nějaký ten trapnější fekální vtip. Jediné, co mne na tom zaujalo a z čeho jsem byl opravdu hotový, byla Maggie Q. Neskutečně přitažlivá a svůdná. Bohužel taky jediný klad tohohle filmu. 40%(12.12.2013)

• Flynn

Když jsem tady viděl nizká hodnocení, říkal jsem si, přece to nemůže být až tak slabé, ne když jsem se u traileru nasmál více než u některých celých komedií. Ale bohužel je to pravda, Balls Of Fury jsou slabé až to místy zamrzí, vtípky se slepým učitelem jsou zábavné tak jednou a to už si člověk říká že už to viděl a tvůrci se nestydí to užít během filmu xkrát, nejlepší scénky jsou prostě v traileru a celý film je jen nabalená nuda na těch pár stěžejních scének. Zklamání jak hrom... docela jsem čuměl že takový film šel do kin, kde se hrabe na Blades Of Glory a to to šlo jen na DVD.(25.12.2007)