"Čas k tobě nebyl milosrdnej. Ani já nebudu!" Východoněmecký ping-pongový šamión Karl Wolfschtag má ze všech kouzelníků s míčkem nejbrutálnější grimasy, ale Freddyho machrování s prsním svalstvem taky nemělo chybu a Maggiino vyřizování objednávek při hromadné simultánce se čtyřmi soupeři si budu navždy pamatovat. Je škoda, že tolik skvělých plajerů našlo rychlou smrt u zeleného stolu, ale já se u této hovadiny vždy skvěle pobavím.(22.2.2016)

Keby to natocili v HK, mali by sme dych berucejsie akcne ping-pong-fu sceny. Keby to natocil v Japonsku, mali by sme uveritelensjie, prepracovanejsi film. Kedze to natocili v US, mame le implicitne primitivny humor s cinskym nadychom.(13.12.2007)

No tak je som bol spokojný. Je síce pravda že tie záverečné zápasy sú predsa len narýchlo odbité ale tak je to tu zo všetkým. Dlho sa to proste nenaťahuje, čo je len dobre. No predsa len ma sklamal Christopher Walken, ktorý tu nezažiaril tak ako by mal, pretože aj on si svoje vstupy odbije kratučkými vetami a ide sa do akcie. Na druhej strane mi sadla kopa skvelích postáv hlavne Jason Scott Lee ma potešil a samozrejme neuveriteľne sympatická Maggie Q.(7.1.2008)

• Toshiro

Tímto si slavnostně slibuji, že na další sportovní parodii už ani klacíkem nešáhnu :).(20.11.2007)

• Johny_fork

Ujeté komedie mam v oblibě, ke kultu je zde ovšem poměrně daleko, gagů je hodně málo a přes očividně originální nápad obsahuje Skóruj po hříchu hluchých míst, dovedu si představit geniální cover verzi s Jackem Blackem a šílenějším scénáristou, snad se někdy dočkám:)(28.7.2010)