Zítra je dnes

• USA Tomorrow Is Today

Když mladá Julie Petersonová zachrání život nešťastnému ztroskotanci Gregovi, dá si předsevzetí, že mu pomůže i emocionálně. Tak ho obdaruje tím nejvzácnějším, co lze někomu dát – nadějí. Toto rozhodnutí je ale trnem v oku nečekaně velkému počtu lidí v čele s místním šerifem, který chce Grega dostat za každou cenu z města, a mladým Juliiným obdivovatelem. Díky Gregově přítomnosti vyplývají na povrch pečlivě ukrývaná tajemství, jejichž zamlčování udržovalo svět v zakonzervované podobě. Ale to vše se nyní změní. A už nikdy nic nebude jako dřív. (oficiální text distributora)

Matty

Tajemný vágus a nesympatická puberťačka, trousící moudra jak z kung-fu filmů, vedou divné řeči o osudu a okázale kašlou na diváka. Někomu to asi bude připadat "záhadný a děsně hluboký" a pozná v tom své vlastní pocity, pro mne šlo o dost tvrdou zkoušku odolnosti, která mi neumožňuje vypustit další salvu nadávek na americké nezávisláky, neboť ji režíroval Francouz. A Francouzům divnost automaticky odpouštím (mají ji v povaze). Blbé filmy nikoliv. 40% ()

misulka03

Pro mě velice rozporuplný film. Na jednu stranu zdlouhavý až nudný, na druhou stranu hrající na city, že se vám chce až brečet. pro mě film, který mě donutí k podobným emocím nemůže být z mého pohledu špatný, film, který ve mně vyvolá podobné emoce mě přeci musel nějak zaujmout. Ano, zaujal mě, ale i přes to dost zklamal. Příběh je prostě na jedničku, ale rozhodně bych uvítala trošku lepší spád, zajímavější momentky, propracovanější scénář a v první řadě naprosto jiný dabing, protože kdybych to měla hodnotit z celkového dojmu, ten by to potopil naprosto. Velice lituji, že jsem na to nekoukala v originále, mělo by to určitě větší kvality, ale pokud od dabingu odhlídnu byl to pro mě nádherný film s mnoha drobnými chybičkami. ()

legatio

Musím hodnotit vysoko i přes to, že první polovina filmu mě dost nudila. Konec ale vše zachraňuje, někomu možná ukápne i slzička. A bohužel jsem se díval na dabovanou verzi -> to byla chyba, nikomu nedoporučuju. Kvůli blbosti nějakého českého distributora ale hodnocení nesnížim. ()

kleopatra

Něco mi šeptalo, že to nebude takovej malér (60%), a skutečně ... mám dobrej pocit, i když s tenkym ledem sentimentu to chvílema bylo tak tak. Naštěstí se našlapovalo jemně a v křehkejch botkách, takže jsme se tentokrát neprobořili.Trochu neobratný 3 a půl *... ale že se držej za ruku s upřímností ... budiž 4*. ()