Rozpočet €11,7miliónaTržby USA $6,177,192Tržby Celosvetovo $33,385,185║ Zo začiatku to nevypadalo nejak moc zvláštne, pútavo ale ako sa človek čoraz viac ponára do tohto tajomne rozohraného deju začína to mať väčšiu a väčšiu šťavu a dokonca miestami až zbesilý dej. Ďalší prim projekt od Francúzov, v poslednej dobe im to pekne ide. /70%/(2.11.2008)

Zajímavá napínavá podívaná, ale jen to. Za pár týdnů si už (asi) ani nevzpomenu... - 2. 6. 2012 - 50%(3.6.2012)

Málo informací na začátku a zbytečně moc dovysvětlovávání na konci. Zbytek by, možná až na stopáž, celkem ušel.(12.11.2007)

žánrově dost nevyhraněné, trochu šroubované scény a příšerně kýčovitý závěr...ale především herci a použitá hudba jsou skvělí, takže suma sumárum 3*(22.11.2006)

Tenhle thriller má blíž k psychologické detektivce či dramatu, než k nějakému pobíhání s pistolí v ruce. Jeho zápletka je tak neuvěřitelně zašmodrchaná, že se divím, že se to puzzle podařilo poskládat za dvě hodiny. Ale je to velice dobře natočené a přesvědčivě zahrané, takže tomu odpustím i nepříliš podařený scénář, který nám na závěr ústy jedné z postav odvypráví, co se tady vlastně stalo.(12.8.2007)

• - Okrem metropoly Paríž prebiehalo filmovanie snímky aj v departemente Yvelines. (MikaelSVK)