Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ninon
  ***

  Typická ukázka toho jak Francouzi dokážou slibně rozjetý film totálně zpackat až absurdním překombinováním a několikanásobným závěrem, který vyklouzlí leda úsměšek na tváři a ťukání na čelo.(28.11.2006)

 • Tosim
  ***

  Málo informací na začátku a zbytečně moc dovysvětlovávání na konci. Zbytek by, možná až na stopáž, celkem ušel.(12.11.2007)

 • predators
  *****

  Nikomu to neříkej...?? Ale já Vám to řeknu, nezbývá mi nic jiného, než-li hodnotit velice kladně. Tento film Vás svým příběhem vtáhne přímo do děje, sžijete se s hlavním hrdinou, který působí velice věrným dojmem a myslím, že odvedl velmi pěkný herecký výkon. Navíc, vynikající příběh, jeho zápletka a postupné odhalování pravdy a postup, jakým se ji dovídáme, nutí člověka taky přemýšlet. Nejen tupě hledět, jak se vlastně všechno semlelo. 90%(19.9.2007)

 • EvilPhoEniX
  **

  Zklamání na Celé Čáře! Film kde je hlavní Hrdina filmu, který se objevil i v Tolik Opěvovaném a dosti Oblíbeném Intouchables a Hlavně film pochází z Francie.. Čekal jsem Nabušenou Akční, mrazivou Jízdu a copak jsem Dostal? Nekonečný Film! Strašně dlouhá stopáž na Béčkový Film.. Celou dobu to bylo ukecávací Drama s Krimi Prvky, čím já osobně Pohrdám! Takže příště už raději NE!!(20.7.2012)

 • Snorlax
  ***

  V první třetině se ve velmi vlažném tempu představí jednotlivé postavy filmu, aniž by divák tušil, jak spolu souvisí. Ve druhé třetině se začne něco dít a divák může být chvílemi i mírně napnut. Jenže potom odhalí pointu a napětí je to tam. Všichni zde píší o překvapivém zvratu a kotrmelcích. Já jsem viděla lineární obnažování zločinu i důvodu jeho spáchání. Lze vyzdvihnout výkon Cluzeta, Dussollier mi nepřišel zdaleka tak přesvědčivým policistou jako v Posledním zločinu. O výkonu Rocheforta by mohli hovořit pouze ultimátní znalci herecké profese, neb se před kamerou objevuje pouze v nepatrných sentencích.(30.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace