Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Tak tohle jsem nějak nepobral, nevím jestli to bylo mým náročným víkendem a nebo tím, že to je sračka. Největší prdel je, že zápletku filmu rozjel anonymní mejl. To mě choděj několikrát denně spamy na prodloužení penisu a kdybych reagoval na každej, tak mám penis dlouhej jak Amazonku. Nevyžádáný mejly se mají totiž mazat a vyžádany filmy zase hodnotit. Takže jedna hvězda za slušné akční scény /bouračka na dálnici / . No a jelikož jsem z filmu byl jelen velmi jsem ocenil, když se na konci filmu jelen skutečně ukázal, za to ta druhá hvězda.(26.8.2007)

 • bassator
  ***

  Zajímavá napínavá podívaná, ale jen to. Za pár týdnů si už (asi) ani nevzpomenu... - 2. 6. 2012 - 50%(3.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Proč musela zemřít doktorova žena? Je na pedofilii bohatého spratka něco špatného? Může mrtvola mailovat? Poměrně vychytrale nám tvůrci této povedené kriminálky rozdali karty, takže divák má pořád nad čím dumat, ale ten závěr se pak samovolně překombinoval tak, že si hodlám v paměti udržet jen to, co mu předcházelo.(16.7.2011)

 • EvilPhoEniX
  **

  Zklamání na Celé Čáře! Film kde je hlavní Hrdina filmu, který se objevil i v Tolik Opěvovaném a dosti Oblíbeném Intouchables a Hlavně film pochází z Francie.. Čekal jsem Nabušenou Akční, mrazivou Jízdu a copak jsem Dostal? Nekonečný Film! Strašně dlouhá stopáž na Béčkový Film.. Celou dobu to bylo ukecávací Drama s Krimi Prvky, čím já osobně Pohrdám! Takže příště už raději NE!!(20.7.2012)

 • sta
  ***

  žánrově dost nevyhraněné, trochu šroubované scény a příšerně kýčovitý závěr...ale především herci a použitá hudba jsou skvělí, takže suma sumárum 3*(22.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace