Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Úvod na Kryptonu mi vyrazil dech a i dále bylo na co koukat. Superman dobrý, ale nejvíc na mě zapůsobil Russell Crowe. Vcelku komorní první půka byla fakt super a přeboostěné bitky na konci mi nevadily. Škoda že Clark nechodil na řecko-římské zápasy. Mohl dostat Zoda do kravaty mnohem dřív a ušetřit tak asi padesát mrakodrapů. Amy Adams mám jako herečku rád, ale na Lois se mi nehodila.(28.4.2015)

 • Cervenak
  ****

  Prvá hodina dokonalosť. Na moje veľké prekvapenie hlavne scenáristická. Potom sa počítače odtrhli z reťaze a začalo to byť trochu monotónne, i keď stále fajn. Cavill, ktorého som doteraz z duše neznášal, nečakane drží film na pleciach, je v každej scéne úplne presný a sympatický, zďaleka najlepší filmový Suprmen.(23.6.2013)

 • Zeck
  ***

  První komiksový film za poslední roky, který jsem dokoukal a nebyl znechucen jeho infantilní debilitou. Takhle nějak si představuju prvoplánový film pro nerdy a děti, který by mohl oslovit i širší (vyspělejší) veřejnost. Přesto můj přirozený sarkasmus vítězil a já shazoval toho naleštěnýho panáka v teplém kostýmu po celou stopáž, nedalo se to, přiznávám. Klasické minely jako: Supergay blije krev z atmosféry Krypltonu, ale na orbitě Země si lítá jak vlašťovka, jsem ignoroval, dokonce i fakt, že bezvýznamná novinářka pomalu pilotovala vojenské letadlo na nejdůležitější misi v historii lidstva. Že se ale do filmu prosadí i podprahová nota americké křesťanské ligy.... "Evoluce vždy zvítězí, my jsme evoluce!", hláška, která by za normálních okolností platila, ale co dělá ve filmu pronášena největšími zloduchy, kteří chtějí zničit Zemi, všechny lidi a kteří budou logicky na konci filmu poraženi - asi Adamem a Evou, no, snad jsem to jen špatně pochopil. Cavill se na roli hodí a rozhodně to byl nejlepší Supergay, kterého jsem viděl, přesto je ho škoda na tak infantilní role pro hrstku nerdů milující vše, co má teplý naleštěný kostým s písmenem na hrudi. Prosím bez pokračování...55%(20.11.2013)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Parádní, skvělý, perfektní, excelentní - prostě boží!(19.10.2013)

 • Douglas
  ***

  Supermanský mýtus optikou toho křesťanského, přičemž snahu o ozvláštňování hlavního hrdiny dalece přesahují ozvláštnění vedlejších postav - a naopak žel poněkud shazuje trikově opulentní dvojité finále. Více na Douglasových poznámkách.(22.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace