• EdaS
  ****

  Muž z oceli je sice studený jako psí čumák, ale je svůj a skutečně epický. Už jen proto ho musím mít rád. Nemluvě o respektu ke Cavillově muskulatuře. :)(21.6.2013)

 • B!shop
  *****

  Bomba, Snyder to rozjel ve velkym. Zacatek je naprosto kulervouci, je desna skoda, ze se na Kryptonu neodehrava treba pulka filmu, co zaber, to vizualni nadhera. Nastesti ani po presunu deje na Zem se moc nepolevi v tempu a udernosti. Jedna se sice o klasickej prvni dil - zrod superhrdiny, takze tu mame hledani vlastniho mista ve svete, ziskani oblecku i jmena atd., ale nastesti ne v ty stokrat provareny forme blbecka v brejlich, co se mota v redakci novin. Samozrejme dojde na vsechno, co clovek u Supermana ceka, ale takovou prijemne originalni-neoriginalni formou, kdy tomu neni naprosto co vytknout. Co se tyce triku, ty jsou naprosto bezchybny a akce je skvela, i kdyz misty lehce neprehledna. Cavill mi sice na Supermana moc nesed, ale sympatak to je, to zas jo. Jedinej problem mam trochu v tom, ze spousta scen pusobi dojmem, ze to uz clovek nekde videl. Coz ale na druhou stranu v dnesni zaplave komiksovejch filmu musi clovek filmu odpustit. Celkove sice slabsich, ale jasnejch 5*.(29.10.2013)

 • Jossie
  ****

  Co na to říct - monumentální, monstrózní, ohromující efekty, ke kladům určitě patří, že to bylo dost temné a vážné a Lois nebyla ošklivá a hlavně nebyla hloupá, jako ve starých filmech (takže bych i dokázala pochopit, co na ní superman vidí) a také obleček nevypadal trapně. K záporům bych připočítala přestřelenou stopáž v úvodu na Kryptonu.(21.6.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Při první bitvě v malém městečku je možné na uvítací ceduli vidět jméno města Smallville, čímž film odkazuje na původní seriál a město, v němž se příběh seriálu odehrává. (Guilemot)

 • - Pôvodne sa uvažovalo o pokračovaní filmu Superman sa vracia (2006), avšak plány sa zmenili a vytvoril sa reštart celej série. (Richyla)

 • - Názov filmu sa po prvýkrát objaví až pred záverečnými titulkami. (marciano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace