10 položek a méně

Scénografie:

Denise Pizzini

Kostýmy:

Isis Mussenden

Velice příjemný a nenáročný filmeček s extrémně sympatickým a neskutečně optimisticky naladěným Morganem Freemanem, kterému jsem uvěřil, že je takový i ve skutečnosti a stále sexy Paz Vegou, která se moc nevyjádří, ale tím lépe hraje. Krátká délka navíc umocňuje celkovou nenáročnost a lehkost celého snímku, který od diváka vůbec nic nechce. Takový ten pravý "malý" film.(13.1.2011)

S.O.S. = Slabší odvar Sofie.(10.8.2010)

* krásná paz vega a pohodový, uvoľnený, sympatický morgan freeman v koženke a náušničke + * krásna, silná pesnička od Paula Simona na záver ("silný konec") + * optimizmus a pozitivizmus až na kosť, miestami až hraničiaci s naivizmom;(12.10.2011)

• Jenda

U sledování filmu mi bylo jako někdo nafilmoval rozhovor dvou lidí na dvousedačce v autobuse cestou z Prahy do Brna. Ta je sice delší, ale stejně nudná...(18.7.2008)

Komornější a nezávislejší verze Ztraceno v překladu. Ale o nic horší. Freeman si svou roli očividně strašně užívá, Paz Vega je stejně talentovaná, jako krásná a díky krátké stopáži to celé příjemně odsýpá. Pro někoho ale té pozitivní nálady může být přeci jenom moc.(14.6.2007)