poster

10 položek a méně

 • USA

  10 Items or Less

 • USA

  10 Artículos o Menos

 • Slovensko

  10 položiek a menej

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2006, 82 min

Režie:

Brad Silberling

Hudba:

Antonio Pinto

Producenti:

Julie Lynn

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Denise Pizzini

Kostýmy:

Isis Mussenden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  *****

  Bez nejakych pochybnosti plny zasah...Uz dlho ma nic tak nepotesilo, ako tento filmik. Uzasne uvolnene, spontanne, vtipne, jednoducho skvele.(18.9.2007)

 • Jenda
  **

  U sledování filmu mi bylo jako někdo nafilmoval rozhovor dvou lidí na dvousedačce v autobuse cestou z Prahy do Brna. Ta je sice delší, ale stejně nudná...(18.7.2008)

 • dobytek
  ***

  Moc nevim, jak tohle ohodnotit. Je to taková one-man show Morgana Freemana ve filmu, kterej je bohužel úplně o ničem. Úvodní část ze supermarketu vypadala docela slibně a přinesla pár vtipnejch situací, ale potom se tam akorát kecá o kravinách a jezdí autem. Na druhou stranu to má takovou pohodovou atmosféru, celkem hezky se na to kouká a Morgan Freeman tenhle nicneříkající film prostě dokázal utáhnout. Navíc je film hodně krátkej, takže jsem se u toho ani nestačil vyloženě nudit. Jinak jsem se těšil na Dannyho DeVita, ale ten se tam ukáže asi na 10 vteřin. 60%(22.6.2015)

 • Chrustyn
  ****

  Velice příjemný a nenáročný filmeček s extrémně sympatickým a neskutečně optimisticky naladěným Morganem Freemanem, kterému jsem uvěřil, že je takový i ve skutečnosti a stále sexy Paz Vegou, která se moc nevyjádří, ale tím lépe hraje. Krátká délka navíc umocňuje celkovou nenáročnost a lehkost celého snímku, který od diváka vůbec nic nechce. Takový ten pravý "malý" film.(13.1.2011)

 • korbitch22
  *****

  AMERICKÉ NEZÁVISLÉ LÉTO...I am LOVIN IT!:-) milý filmek o tom,jak se brutálně nudící se herec vezme do palice,že jednu z nuděnou pokladní ke štěstí přivede,freeman si roli vyloženě užívá a vy si to všechno mile užíváte sním,super!(4.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace