poster

10 položek a méně

 • USA

  10 Items or Less

 • USA

  10 Artículos o Menos

 • Slovensko

  10 položiek a menej

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2006, 82 min

Režie:

Brad Silberling

Scénář:

Brad Silberling

Hudba:

Antonio Pinto

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Denise Pizzini

Kostýmy:

Isis Mussenden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flakotaso
  ****

  Pět hvězd se možná někomu může zdát přestřelených, ale tohle je tak příjemný a pozitivní film, že jsem nemohl jinak. Dobrá hudba, skvělé duo Freeman a Paz :)(29.6.2009)

 • dr.horrible
  *****

  Veľmi príjemný film.Tak optimistický ako Amélia z Montmatru,tak priateľský ako Smoke a tak dojemný ako Stratené v preklade.Teda skoro tak - niečo tomu chýba,ale naozaj len niečo veľmi málo,aby sa mohol porovnávať s týmito klenotmi - ja neviem,možno len dlhšia stopáž.Rozhodne je to ale najlepší Silberlingov film.A tú angličtinu Paz Vega,by som tiež vydržal počúvať celý deň(14.7.2012)

 • EdaS
  ****

  Strašně příjemný malý film natočený zjevně pro radost všech zůčastněných a snad i pro odpočinek od studiových zakázek. Příběh stárnoucího hollywoodského herce, který si chce kvůli roli nastudovat prostředí zapadlého supermarketu, a potkává se tu se svéráznou a sympatickou prodavačkou, kterou odpoledne čeká pracovní pohovor, je lehký, milý a trošku dojemný. Charisma obou hlavních představitelů tu prýští plným proudem a je potěšení je sledovat. Ideální film pro Americké nezávislé léto na ČT2.(5.4.2007)

 • BoPo
  **

  Paz Vega a jej telo zrejme urobia kariéru. No vďaka tomuto filmu to nebude.(7.11.2010)

 • sochoking
  *

  Tento film má definitívne jedno pozitívum a to to, že ten neherec Jonah Hill sa tam ukázal na začiatku a potom už nebol! Morgan 3man vypadal ako totálny pasák a mal otravné kecy, ktoré boli navyše trápne, ako Colombo! Muzika v tomto filme bola skôr pohrebná, ale aj to by sa nebohí v truhle obracali. Je ale dosť možné, že iba ja som sa zle vyspal a teda súdim inak.(31.1.2011)

 • - Morgan Freeman ve filmu zmiňuje, že svou první roli dostal až ve svých třiceti letech, což je i ve skutečnosti pravda. V roce 1966, když bylo Freemanovi 30 let, jej Leo Penn obsadil do filmu Man Called Adam. (PeterNet)

 • - Tento film je prvním, který byl legálně k dispozici na internetu, zatímco se ještě promítal v kinech. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace