poster

10 položek a méně

 • USA

  10 Items or Less

 • USA

  10 Artículos o Menos

 • Slovensko

  10 položiek a menej

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2006, 82 min

Režie:

Brad Silberling

Scénář:

Brad Silberling

Hudba:

Antonio Pinto

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Denise Pizzini

Kostýmy:

Isis Mussenden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bebacek
  ****

  Morgana bych chtěla potkat vždy, když je den na hovno - šli bychom nakupovat oblečení, on mi řekl, jak mi to sluší a pak bychom si dali proteiny a společně si zazpívali!(29.12.2007)

 • dopitak
  *

  **Vždycky můžete zastavit a zeptat se na cestu.** Tenhle film se mi nelíbil. Hloupé dialogy, hloupý děj, hrozné prostředí. Nic mi nepřipadalo k smíchu, zápletka byla nelogická. Komedie/drama?- K smíchu.(7.6.2008)

 • Kordus
  *****

  Morgan Freeman je cool. Ať sedí, stojí, mluví, napodobuje rozličné lidi nebo se uculuje, vždy je cool. A tenhle film je převážně o tom, že Morgan Freeman je cool. Cool cool coooooool! A taky je tu Paz Vega, která je hezká a mluví blbě anglicky, ale Morgan Freeman je prostě Morgan Freeman... čili cool. Foneticky "kůl". Je tak strašně cool, že těch 80 minut uteče neuvěřitelně rychle a možná si přes jeho coolovost ani nevšimnete, že tenhle pozitivní film s Morganem "I'am black and cool guy" Freemanem vlastně pojednává o docela smutných věcech - problémech přistěhovalců, chudobě, nezdravé výživě... p.s.: Slovo cool normálně nepoužívám, ale když on ten MF prostě takovej fakt je!(6.5.2008)

 • claudel
  **

  Jsem docela zklamaný. Sliboval jsem si od atraktivního spojení Freeman/Vega něco velkého a výsledkem je pro mě nudný snímek bez šťávy s občasnými záchvěvy optimismu, dobré nálady či vtipu. Hláška o dalajlámovi a vepřovém masu mě rozesmála, to musím přiznat. Paz Vega pro mě zůstává nepřekonatelná v Sex a Lucía.(21.8.2008)

 • choze
  ***

  Poslední dobou už jsem začínal být na ten Freemanův moudrý dobrácký xicht alergický a tahle skromná a milá, byť místy až příliš podbízivá nezávislárna mě z toho zázračně vyléčila, ačkoli sama o sobě žádným zázrakem není.(23.7.2008)

 • - Morgan Freeman ve filmu zmiňuje, že svou první roli dostal až ve svých třiceti letech, což je i ve skutečnosti pravda. V roce 1966, když bylo Freemanovi 30 let, jej Leo Penn obsadil do filmu Man Called Adam. (PeterNet)

 • - Tento film je prvním, který byl legálně k dispozici na internetu, zatímco se ještě promítal v kinech. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace