10 položek a méně

Scénografie:

Denise Pizzini

Kostýmy:

Isis Mussenden

Líně plynoucí film o nádherném přátelství dvou nesourodých lidí.(7.5.2011)

Film postavený výhradne na charizme Morgana Freemana, inak čistý freestyle.(18.7.2012)

Strašně příjemný malý film natočený zjevně pro radost všech zůčastněných a snad i pro odpočinek od studiových zakázek. Příběh stárnoucího hollywoodského herce, který si chce kvůli roli nastudovat prostředí zapadlého supermarketu, a potkává se tu se svéráznou a sympatickou prodavačkou, kterou odpoledne čeká pracovní pohovor, je lehký, milý a trošku dojemný. Charisma obou hlavních představitelů tu prýští plným proudem a je potěšení je sledovat. Ideální film pro Americké nezávislé léto na ČT2.(5.4.2007)

Stačili mi dvě položky: Freeman a Vega. Kdyby ta druhá byla o něco spořeji oděná stačila by mi jen jedna(28.11.2008)

Byl jsem zvědav čím dokáže tenhle film s tak krátkou stopáží a solidním hodnocením nadchnout, no a čím mě nadchnul? vůbec ničím, Morganova role mi připadala jako taková ,,bokovka'' a děj založený na jednoduchosti a lehkém útoku na city, mě spíše nudil než povzbuzoval, od hodnocení 2* to zachránila přitažlivá Paz Vega... taky by to na kvalitách filmu neubralo, kdyby více ukázala své partie a že má hodně co ukazovat, myslim, že nejsem sám, komu se splašila kobyla. ZAJÍMAVÉ KOMENTÁŘE: Rob Roy, Matty(13.12.2009)

• - Morgan Freeman ve filmu zmiňuje, že svou první roli dostal až ve svých třiceti letech, což je i ve skutečnosti pravda. V roce 1966, když bylo Freemanovi 30 let, jej Leo Penn obsadil do filmu Man Called Adam. (PeterNet)

• - Tento film je prvním, který byl legálně k dispozici na internetu, zatímco se ještě promítal v kinech. (Taninaca)