10 položek a méně

Julie Lynn

Michael Kahn

Kostýmy:

Isis Mussenden

Film postavený výhradne na charizme Morgana Freemana, inak čistý freestyle.(18.7.2012)

Veľmi príjemný film.Tak optimistický ako Amélia z Montmatru,tak priateľský ako Smoke a tak dojemný ako Stratené v preklade.Teda skoro tak - niečo tomu chýba,ale naozaj len niečo veľmi málo,aby sa mohol porovnávať s týmito klenotmi - ja neviem,možno len dlhšia stopáž.Rozhodne je to ale najlepší Silberlingov film.A tú angličtinu Paz Vega,by som tiež vydržal počúvať celý deň(14.7.2012)

S.O.S. = Slabší odvar Sofie.(10.8.2010)

Morgan Freeman nám trošku polidštil hollywoodské hvězdy. Film uteče jako voda. Roztomilé scénky v marketu nebo na myčce střídají zamýšlení nad životem. Rozhodně film stojí za vidění.(7.10.2008)

• moviesfan

Paz Vega a Morgan Freeman. Skvělí herci (Morgan samozřejmě na jiný úrovni), ale čekal jsem něco lepšího. Je to určitě příjemný film, který ničím nezatěžuje, ale já jsem se vcelku nudil. Humorná složka na mě nijak nezapůsobila až na pár vyjímek jako je například scéna s Danny DeVito. Pokud si budete chtít pustit malý milý film, tak si pusťte tento. Třeba vás zaujme víc. Hodnocení: 40%(4.6.2008)