poster

Cimrman v říši hudby (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • sonnak
  ***

  Já prostě na opery nejsem. Chvílemi příliš protahované až nudné, uvidíme jak dopadnou moje ostatní střety s Járou. Tuším i doufám, že lépe.(31.12.2006)

 • Blofeld
  ****

  Seminář byl skvělý, ale přiznám se, že nápad druhé poloviny se vyčerpal ještě předtím, než začala... To ovšem neplatí o Svěrákově tanečku!(13.1.2007)

 • Satan
  ****

  Nejnatahovanější Cimrman. [Přesná stopáž: 92 min](9.3.2008)

 • Damiel
  *****

  90 % - Dávám opět za pět, ale pravda je, že "aktové" kousky sedí Járovi o kousíček víc.(29.4.2007)

 • Dadel
  ****

  "Rozmysli si, Jíro, rozmysli. Na své štěstí dobře pomysli. Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít." Musím říct že jsem rád, že konečně vychází na DVD, protože operu Úspěchy českého inženýra v Indii jsem donedávna nikdy neviděl . Přestože patří spíš mezi ty slabší hry, na moc vtipnějších věcí stejně v půjčovně nenarazíte. "V chaloupky stínu dobře... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... NÁÁÁMM!"(10.12.2006)

 • - Herecký soubor během zkoušek dával Svěrákovi a Smoljakovi najevo, že v úspěch hry příliš nevěří. (Kulmon)

 • - Když autor hudby Jan Klusák odešel z divadla, nedal do roku 2007 souhlas s publikováním na zvukové nosiče. Údajně na tom byl za komunismu materiálně špatně a doufal, že ho opera uživí. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace