poster

Cimrman v říši hudby (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • WANDRWALL
  ****

  O stáří, obzvlášť, když tihle správní výtečníci mě tolikrát poučili i pobavili, se má mluvit dobře...(24.7.2011)

 • Rocky88
  ****

  Je to určitě jeden z těch slabších výtvorů našich cimrmanologů, ale to je tím, že ostatní hry mají laťku velice vysoko. I tak se zde ale objevuje klasický cimrmanovský inteligentí humor, s perfektní operou-parodií, kde exceluje pan Svěrák a operní dirigent Vondruška :-) . . . . . . To jseš ale chodec, když ti chybí bodec :)))))))(1.1.2007)

 • Adam Bernau
  *****

  Jak rafinovaně pranýřuje Cimrman ve své geniální opeře českou velkohubost! Inženýr Vaněk (můj nejmilejší Smoljak) je indickým plantážníkem i britským guvernérem oslavován, ačkoli se dosud nedostal dál než ke slibům budoucího úspěchu, podobně jako zatracovaný ing. Wagner. Zlaté české řečičky.(6.8.2011)

 • NinadeL
  *****

  "Stop Your Talking! Rávalpindí! Hindukuš!" Zpěvohra Úspěch českého inženýra v Indii s pivním poselstvím "Radujte se Indové, nastávají dny nové. Pivo dodá síly, Plzeň zdraví Dilí!" jest nadoblačná. "Nechte mi tam aspoň na dně!" A vy všichni, kteří tuto hru nedoceňuje, vraťte laskavě školné byť jen za dálkové posluchačství hudební fakulty Cimrmanologie! Nebo vám to Jára vrátí na dětech.(23.2.2011)

 • boshke
  *****

  Jako zanícený cimrmanolog, schopný hodiny a hodiny vyprávět repliky ze všech her krom Českého nebe, se kterým jsem ještě žel neměl tu čest, snad ani nemohu jinak. Mohl bych pár her vyzdvihnout, avšak žádnou bych nedokázal označit za slabší či méně oblíbenou. Stejně ode mne každá dostane "kilo", tak co... 100%(9.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace