Cimrman v říši hudby (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 92 min

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Jan Klusák

"Rozmysli si, Jíro, rozmysli. Na své štěstí dobře pomysli. Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít." Musím říct že jsem rád, že konečně vychází na DVD, protože operu Úspěchy českého inženýra v Indii jsem donedávna nikdy neviděl . Přestože patří spíš mezi ty slabší hry, na moc vtipnějších věcí stejně v půjčovně nenarazíte. "V chaloupky stínu dobře... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... dobře.... NÁÁÁMM!"(10.12.2006)

Plukovník Colonel, v bílých šótrkách, řekne good řekne well... a vše je alright.(19.9.2013)

Skvělé, parádní, fungující!!(4.12.2011)

Divadlo je neuvěřitelná věc. Skvěle zorganizováno, ikdyž se mi více líbila 2/2 z představení, kde jsme se ponořili do inženýrské opery (plukovník Coolonel v bílých šoortkách, řekne...... ) no prostě paráda. v tomto díle Cimrmana byl nejlepší Pavel Vondruška, když představoval tlumící kabinu, to sem se zasmál zvlášť u čísla 13.. Můj obdiv všem učinkujícím.(31.12.2006)

• Terva

Cimrman v říši hudby: Malé velké hudební dílo. Zlaté ručičky? Úvodní seminář: Hudební tvorba Járy Cimrmana. Stránky vyrvané osudu.(17.2.2009)