poster

Cimrman v říši hudby (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 92 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Hudba:

Jan Klusák
 • Blofeld
  ****

  Seminář byl skvělý, ale přiznám se, že nápad druhé poloviny se vyčerpal ještě předtím, než začala... To ovšem neplatí o Svěrákově tanečku!(13.1.2007)

 • Tom_Lachtan
  ****

  nikdy nepochopím vyškrtnutí "paní nadlesní.."(2.1.2013)

 • K.B.L.
  *****

  Naštěstí/bohužel jsem si před navštívením tohoto divadelního představení přečetla zdejší komentáře a tudíž se tolik na hru netěšila. To zřejmě způsobilo, že jsem byla ze hry velmi mile překvapená a domů jsem odcházela absolutně spokojená. Hra je jiná, o tom žádná, ale hravost slov, hrdost na to, že je člověk Čech, chytrý humor a hudební zážitek - to vše dohromady fungovalo úžasně.(20.10.2011)

 • Matty
  ***

  Ač to činím nerad, musím konstatovat, že Úspěch českého inženýra v Indii je nejslabší cimrmanovskou operou. Ani přednáška nepatří k nejvtipnějším, snaha natáhnout ji na celou hodinu je násilná, navíc mnohé hudební vtipy nefungují tak, jak bylo nejspíš zamýšleno. Mluvené slovo zkrátka Cimrmanovi svědčí lépe. 60%(10.1.2007)

 • Cafú
  ***

  bohužel je to jedna z těch slabších cimrmanovských her, ale jana klusáka mam přesto velmi rád(24.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace