poster

Okamžik zlomu

 • USA

  Fracture

 • Německo

  Das perfekte Verbrechen

 • Slovensko

  Fraktúra

 • Slovensko

  Okamih zlomu

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Německo, 2007, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Příjemně hravá krimi s upřímně se přiznávajícím vrahem a zprvu nepozorným zástupcem státu. Ač mi provokativní panáčkování vinných milionářů před muškou slepé spravedlnosti obvykle leze krkem, tak v tomto případě mi to nevadí, neboť pan Crawford využívá výhradně svůj mozek a nečerpá výhodu ze svých bezedných kont. Jako fanda právních kliček jsem velmi spokojen a drobné trhlinky v příběhu velkoryse přehlédnu.(14.7.2011)

 • Dudek
  *

  Namachrovaný snímek sepsaný dvojicí schizofrenních pisálků, jejichž kvalitativní sinusoida je mnohem zajímavější než vlastní dílo. Prvních dvacet minut, začátek dramatického oblouku, nestojí vůbec za nic. Sice si nelze povšimnou krásného vizuálního pozlátka, ale příběhově je to o ničem. Nabubřelá nuda, která se snaží šokovat značně uhozenou zápletkou. Pak ovšem přichází probuzení. První scéna s Beachumem je všechno možné, jen ne nuda. Je humorná, sice drobně neoriginální, ale funguje a dokáže udržet divákovu pozornost. Informace jsou podávány velmi chytře a jejich kouskování napomáhá rychlému pochopení (nepříliš složitého) charakteru. Následuje první setkání Beachuma s Crawford a jedná se o bezmála perfektní hru dvou za svým cílem si jdoucích mužů… Ve vyšetřování vraždy a nečekaných Crawfordových hrátek snímek příliš nechybuje. Krokem vedle byla otřesná vedlejší linie. Jakmile se příběh jen drobně odkloní od souboje těchto dvou charakterů není se na co dívat. Ultrahloupá vata zbytečně natahující stopáž táhne snímek ke dnu.(27.10.2008)

 • genetique
  ****

  Veľmi pekné, decentné a vzorové vyplnenie thrillerovej šablóny. Prvú hodinku sa už zdá, že pôjde o niečo viac, než len štandardný a rutinný thriller, záverečná polhodinka mi však dala facku a usadila aj percentná smerom dole, čo je škoda najmä kvôli sľubnému nápadu, snažiacich sa hercov aj slušne odvedenej práce zo strany réžie. 75%.(18.1.2009)

 • choze
  ***

  Ucházející, ale zbytečně roztahaný thriller.(2.3.2008)

 • Jamal
  ****

  Dokonalá vražda v podání Hopkinse jako záporáka je výborná a nahání husí kůži. Scény s Goslingem jsou opravdovou lahůdkou.(17.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace