poster

Hairspray

 • USA

  Hairspray

 • Slovensko

  Hairspray

Komedie / Muzikál / Romantický

USA / Velká Británie, 2007, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Od prvni do posledni minuty energii nasaklej muzikal, kterej je v prvni pulce rozjuchana vesela jizda, ale v druhy to bohuzel trosku spadne do reseni prav cernochu a obcas to tak ztraci na zabavnosti, cemuz ani nepomaha delka skoro dvou hodin. Ale jinak choreografie je fajnova, pisnicky skvele chytlavy a herecka sestava prakticky elitni, skvele natvrdlej Walken, tlustej (tlusta) Travolta, kterej sice nez oskliva tlusta zenska furt vypada jak Travolta v tlustym oblecku, ale budiz. Pak je tu prekvapive docela fajn Efron, perfektni Marsden a dobra zaporacka Pfeiffer. Proste jednoduchej, ale chytlavej a povedenej muzikal.(20.4.2010)

 • teutates
  ****

  Atmosfericko-"barevná"vyvraždovačka,ktorá je nabušená hudbou,tancom a dokonca myšlienkou..!Muzikáli nemusím,avšak Hairspray potešil moje oko:)Skvelé herecké obsadenie na čele so snaživou réžiou...proste tento snímok má štýl!(20.3.2008)

 • Rob Roy
  *

  Snažil jsem se, fakt... a to jsem tomu věřil. Přidávám se tedy k padlému andělovi Damielovi. Na tomhle muzikálu opravdu nemůžu nic pochválit, od nevýrazné hudby a textů, přes choreografii, nechytlo mě nic, natož abych si podupával...Jeden z filmů, kde koukám jak vejr na hodnocení ostatních. Proboha kdyby to aspoň nemělo dvě hodiny!(28.8.2007)

 • dobytek
  odpad!

  Na úvod bych měl snad napsat, že se tento exkrement přihřátých hollywoodských tvůrců ke mně dostal úplně náhodou. Sám od sebe bych se na to nikdy nedíval, protože to je něco tak strašnýho, že jsem se z toho málem poblil a musel jsem to vypnout. Travolta vypadá jak buzik, ta tlustoprdka v hlavní roli byla tak strašně "smypatická", že by si zasloužila umlátit tupou stranou sekery a prostě tenhle film jako celek nestál ani za kravskou píču. Dokonce bych řek, že to snad bylo ještě horší, než Pomáda a to už je co říct. Jinak ten už v jinym komentáři zmiňovanej International Harvester Cargostar se v týhle podobě začal vyrábět až někdy v polovině 70. let. Takovýhle kiksy by si snad mohli u filmu s takovym rozpočtem odpustit. No né, že by to nějak sniživalo kvalitu filmu. Ta už je tak nízká, že horší to bejt nemůže. Nicméně to fakt vypadá blbě. No asi tam to popelářský auto proletělo černou dírou (nejspíš prdelí Queen Latifah)...(21.12.2007)

 • Rosomak
  ****

  Vlastně mě to ani tak nevzalo. Taneční scény mě začaly chytat až na konci filmu a hudba mi často přišla dost pomalá, takže o nějakém blaženém vrtění do rytmu v sedačce nemůže být řeč. Klady filmu bych ale viděl v jiné stránce. Pokud se dokážeme přenést přes přirozený divákův odstup od příliš barevných filmů, infantilní stylizace a naivních dialogů (což si myslím, že je používáno naprosto vědomě) můžeme vidět i mnoho inteligentních a originálních záměrů. To co bych chtěl především vyzdvihnout je to, jak se úspěšně film vyhýbá žánrovým schématům. Dát jako hlavní hrdinku mírně obézní děvče je výborný nápad. Není hezká, není hubená, přesný opak ideálu krásy. A aby mohla dojít ke svému cíli a šťastnému konci, NEMUSÍ se do tohoto ideálu předělat (zhubnout, nalíčit, natužit..) ba právě naopak. To je naprosto zásadní, protože většina muzikálů vychází právě ze schématu "jsem outsider a abych něčeho dosáhla, změním se na něco co se obecně pokládá jako ideál" (např. v Pomádě se hrdinka musí změnit na ideál tehdejší rebelující mládeže, oblíknout se do koženejch hadrů a zapálit si cigaretu..). Svět není jen seriál pěkných úsměvů, hubených holek a těl jak vystřižených z módních časopisů. A právě toto se mi na tom filmu tak líbí: na první pohled strašná umělost je vlastně pouhou slupkou, za kterou stojí příběh, který naopak proti umělosti bojuje...(15.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace