poster

Cirque du Soleil: Corteo (divadelní záznam)

 • Kanada

  Cirque du Soleil: Corteo

Dokumentární / Hudební / Rodinný

Kanada / USA, 2006, 101 min

Střih:

Sylvain Lebel
(další profese)
 • Vishnar
  *****

  Ve svém dalším představení vás pozve Cirque du Soleil do fantazie umírajícího klauna. Výborná čísla, která si někdy vystačí s nejjednoduššími pomůckami jako dřevěná houpačka či žebřík. Hudba je veselá, účinkující jakbysmet, ovšem celým představením se jakoby táhne smutná pochmurná atmosféra, vzhledem k tomu, že hlavní hrdina pomalu umírá a loučí se se vším kolem něj.(15.3.2008)

 • Aky
  *****

  Dokonalá harmonie cirkusových výkonů, hudby, nápadů, poetiky. Chce to mít na tento druh umění náladu, když to klapne, je to opravdu silný zážitek.(1.1.2012)

 • LiVentura
  ***

  Jeden z nejslavnějších komerčních projektů "otevřených scén" na světě...(25.12.2011)

 • FFilipCZ
  ***

  Hodně slabé oproti jiným Cirque, ale samozřejmě i tak plné skvělých představení. I když prvních 40 minut je to totální nuda a nic se tam neděje, respektive nic zajímavého. Celou dobu se to táhne v takové smutné melancholické melodii + se tam navíc šíleně moc mluví a zpívá místo aby se předvedla nějaká čísla, a to mi prostě do Cirkusu nesedí a kazilo mi to dojem.(25.4.2013)

 • Mylouch
  ***

  Výborná artistická, občas slabší klaunská čísla, mimoevropská hudební inspirace. Průměrné hodnocení jen ve srovnání s jinými vystoupeními souboru.(4.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace