poster

Cirque du Soleil: Corteo (divadelní záznam)

 • Kanada

  Cirque du Soleil: Corteo

Dokumentární / Hudební / Rodinný

Kanada / USA, 2006, 101 min

Střih:

Sylvain Lebel
(další profese)
 • FFilipCZ
  ***

  Hodně slabé oproti jiným Cirque, ale samozřejmě i tak plné skvělých představení. I když prvních 40 minut je to totální nuda a nic se tam neděje, respektive nic zajímavého. Celou dobu se to táhne v takové smutné melancholické melodii + se tam navíc šíleně moc mluví a zpívá místo aby se předvedla nějaká čísla, a to mi prostě do Cirkusu nesedí a kazilo mi to dojem.(25.4.2013)

 • ilemas
  *

  Absolutně nejslabší Cirque du Soleil, který jsem dosud viděl. Hned od začátku děsná nuda, artistické výkony mě tentokrát také nějak nenadchly. Více trapných scén s klauny než uměleckého vystoupení.(1.1.2014)

 • Yardie
  ****

  Lepších 80%. Po tom, co jsem viděl Varekai jsem se trošku obával, ten se mi zatím líbil nejméně, ale i přesto dobrý. Tohle se mi ze začátku tedy nelíbil vůbec. Bylo tam strašně mnoho "omáčky", chápejme jako spíše divadla. A docela dlouho trvalo, než se objevilo nějaké první lepší cirkusové číslo. Jakmile se ovšem čísla rozjela, bylo to výborné. Oproti Varekai se mi čísla mnohem více líbila a bylo také víc "větších" čísel. Co se týká tohoto, tak na výbornou. Skvělá byla také hudba, která se mi snad líbila zatím ze všech nejvíce, nebo bylo v TOP 2. Výtečná! Co mi trošku vadilo byly dlouhé a celkem i nudné mezihry mezi jednotlivými čísly. To mě moc nebralo. Celkově tedy cirkusově na výbornou, stejně tak jako hudba, mezihry a divadlo bylo slabší. Howgh!(5.1.2014)

 • Mylouch
  ***

  Výborná artistická, občas slabší klaunská čísla, mimoevropská hudební inspirace. Průměrné hodnocení jen ve srovnání s jinými vystoupeními souboru.(4.1.2014)

 • Vishnar
  *****

  Ve svém dalším představení vás pozve Cirque du Soleil do fantazie umírajícího klauna. Výborná čísla, která si někdy vystačí s nejjednoduššími pomůckami jako dřevěná houpačka či žebřík. Hudba je veselá, účinkující jakbysmet, ovšem celým představením se jakoby táhne smutná pochmurná atmosféra, vzhledem k tomu, že hlavní hrdina pomalu umírá a loučí se se vším kolem něj.(15.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace