poster

Agent 117

 • Francie

  OSS 117: Le Caire nid d'espions

Komedie

Francie, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  ***

  Dalsi z rady parodii na bondovky. Sedělo mi hlavně obsazení hlavní role Jeanem Dujardinem, kdy agent není pitomec, kterému padají talíře z rukou, ale přesto je to takový týpek, že kdybyste ho potkali, museli byste mu dát pár facek, aby se probudil z tý diskotéky :) Nejvíc se mi líbilo obočí a zuby J. Dujardina, pak scény na pláži, slepice a příhoda v pyramidě. Vtipných momentů bylo samozřejmě víc, ale kvůli hodně slabému ději, nemůžu dát víc jak tři hvězdičky. A PS: Doukoukala jsem to až napotřetí.(23.3.2012)

 • Terva
  *

  CITÁT - Barbarům neustupuju............ Po patnácti minutách začínám mít pocit, že to bude pěkná trapárna. Po půl hodině můžu říci - je to pěkná trapárna. Po skončení si říkám, že je to pěkná trapárna, nestravitelná, naivní a ...trapná, že bych se opakoval ?(8.5.2012)

 • D.Moore
  **

  Za to, že film opravdu vypadá, jako by vznikl před čtyřiceti lety, za dvě pohledné ženské postavy, za pár pousmání, které byste spočítali na prstech jedné ruky, za finální konfrontaci v přístavu... Za to všechno si tenhle "Špion, který mě nepobavil", zaslouží akorát ty dvě hvězdy. Chtělo by to více vtipu, přátelé.(19.7.2010)

 • Ampi
  ***

  Potom co jsem tento film během dvou jízd se Student Agency na monitoru viděl musel si to hodit. Ne provaz, ale mincí. Protože jsem byl na vážkách. Tato frankovka ( parodie kombinace bondovky a Francie) je velmi zdařilé retrostylem natočená, jako by vypadla z nějaké filmového trezoru. 117girls neboli dámy od Huberta Bonisseura de La Bath měly temperament a půvab. I některým scénám nechyběl humor a některým naopak ano. Úplatek ve formě fotografie prezidenta Cotyho zábavný. Agent 117 je někdy tak hloupý až je geniální a naopak, ale na čtyři hvězdy to není(mince rozhodla). Dobře jsem se u něj bavil.(3.1.2015)

 • ScarPoul
  ****

  Veľmi podarená komédia, na ktorej humor si treba zvyknúť. Dujardina v hlavnej úlohy sa jednoducho nedá neobľúbiť. Vo svojej podstate je agent 117 strašne hlúpy človek, ktorý má častokrát šťastie. Nechýba mu šarm, zmysel pre taktnosť a hláškovanie v tých najnevhodnejších okamihoch. Sekunduje mu nádherná Bejo - s ktorou sa stretol pri tohtoročnom Artistovi. Inak je to ukážka neuveriteľne bláznivých nápadov - ohadzovanie sliepkami, hranie na hudobnom nástroji, alebo vyslobodenie sa z podvodného zajatia. Keď sa na to pozrieme pozornejšie môžme sledovať dokonalú paródiu amerického špionážneho filmu. K dobru filmu prispieva fakt, že vtipné situácie nevychádzajú z absurdít, ale jednoducho z nadšenia pre niečo, čo by normálneho človeka nenadchlo - neustále zapínanie a zhasínanie svetla, čo má vplyv na kotkodákanie sliepok. Bavil som sa. Dokonca si myslím, že je to jedna s tých komédií, ktorú si človek užije keď nemá žiadne očakávania, niekoľko dobrých priateľov v kruhu a nejakú tu fľašu vína pri sebe. Podarená vec, ktorá dokazuje že Francúzi to s humorom vedia. Aj keď po svojom.(5.2.2012)

 • - Agent 117 (Jean Dujardin) nosí rovnaké šaty ako postava Lew Harpera, ktorú Paul Newman stvárnil vo filme Harper (1966). (m.a.t.o.)

 • - Film je pokračováním řady 117 OSS špionážních filmů z let 1950 a 1960, natočených podle série románů Jeana Bruce. (Terva)

 • - Film měl soutěžní premiéru na filmovém festivalu v Seattlu 2006, odkud si režisér Michel Hazanavicius navíc odnesl cenu za nejlepší film. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace