poster

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

 • USA

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Německo

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Slovensko

  Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  odpad!

  Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $415,100Tržby za predaj DVD v USA $4,820,583 //počet predaných kusov 287,472║ Tak toto som fakt nečakal rana pod pás, tak tupé vrcholové béčko ako hrom, fakt výsmech...a ešte za aké peniaze. /0%/(18.4.2009)

 • J*A*S*M
  ***

  Starship Troopers prodělali návrat ke kořenům a po hororovém druhém díle (který sice nebyl zrovna povedený, ale na rozdíl od ostatních jsem se na něj vydržel celkem v pohodě dívat) jsme dostali satirickou akční sci-fi. Nevěřil bych, že se tak stane, ale film mě bavil víc tehdy, když hrál na tu ironickou propagandu, než když došlo na akční řež s brouky. Pár lidí tu vytýká propagaci náboženství, ale to bych se bál říci, poněvadž když jsou záběry na modlící se dívky prokládány záběry na střílející zbraně, tak to za propagaci lze považovat jen těžko. Výprava a efekty mají sice blíž k seriálové Hvězdné bráně než filmové Hvězdné pěchotě, ale u video filmů jsem s něčím takovým smířený. Navíc ta závěrečná velká potvora byla docela pěkná. Od filmu jsem dostal asi tak to, co jsem od něj čekal - tedy průměrnou zábavu. PS: Ta písnička je docela chytlavá :D(20.7.2008)

 • sochoking
  odpad!

  Po tomto filme mám Hlbokú Vieru! Vieru, že už nebude ' štvorka' ...(20.2.2009)

 • Chupacabre
  ****

  Dokonalé - Né jako jednička 5* (dvojka hrůza !!!), ale pěkné, moc pěkné. Počítačovými triky se zde nešetřilo (u robotů a pár brouků) - ovšem na druhou stranu to chtělo nějakou změnu a toto bylo právě ONO (ikdyž to někomu připadne jako pohádka). To nejdokonalejší na tom všem je: perfektní videoklip: " IT'S A GOOD DAY TO DIE " ... naprosto fascinující.(3.10.2008)

 • dr.horrible
  ****

  Jednotka pokračovanie nepotrebovala. Verhoeven ňou povedal všetko čo chcel a prípadný sequel bol len (logickou) honbou za prachmi. No ale, vole vole, to je Hollywood a tak vzniklo tuctové hororové akčné sci-fičko, značky B-Movie. Následne asi pán scenárista pochopil, že to satira bola tým skvelým na prvom filme a rozhodol sa na to nadviazať. A je to sranda! Béčko ešte väčšie než dvojka, vcelku vlastne komediálny trash a podľa toho to aj vyzerá. Neverili by ste aká je to blbosť... SPOILER! Jediné sci-fi čo poznám, kde hrdinovia porazia hlavného záporáka skrz modlenie sa :) "Ak si ma chceš vziať, budeme to musieť urobiť v kostole! Čo?? Som veriaca a to hodne!! Nikto neni dokonalý..." Guilty Pleasure(9.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace