Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

Starship Troopers 3: Marauder

Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Dokonalé - Né jako jednička 5* (dvojka hrůza !!!), ale pěkné, moc pěkné. Počítačovými triky se zde nešetřilo (u robotů a pár brouků) - ovšem na druhou stranu to chtělo nějakou změnu a toto bylo právě ONO (ikdyž to někomu připadne jako pohádka). To nejdokonalejší na tom všem je: perfektní videoklip: " IT'S A GOOD DAY TO DIE " ... naprosto fascinující.(3.10.2008)

• LiVentura

Bolestná blbost, ale o stupínke lepší, než-li dvojka.!(12.11.2013)

• InJo

O tři odhalené dámské hrudníky a jeden parádně zvrhlý náborový song (A Good Day to Die) lepší než absolutně mimózní dvojka, ale i tak pořád jen stupidní, nesmyslný a mizerně natočený direct-to-dvd blivajz. Minimum akce (ke všemu dost špatné), slabé triky a kulisy, dementní dialogy a postavy, dramaturgicky prapodivně vystavěný děj atd. Snad už žádné další díly nebudou, takové prznění si Verhoevenův kult vážně nezaslouží. 30 - 40 %(30.6.2011)

už dlouho jsem nebyl tak spokojený po tom, co jsem ohodnotil film 3 hvězdičkami.. ze subjektivního hlediska bych dal možná i 4*, ale musím být trochu objektivní, tak zůstanu u silných 3*:) ... po bombasticky béčkové jedničce (dvojku jsem přeskočil, při hodnocení 21% jsem si na ni vážně netroufl) je tohle přesně to pokračování, které jsem čekal - tzn. opět silně béčkové, parodické a tak trochu úchylné.. jasně, je tam hodně nesmyslů, nelogičností, stupidit a blbostí (proto taky ty 3*), ale já jsem to všechno čekal a dostalo se mi toho ještě spoustu navíc, takže jsem vážně spokojen :)(22.6.2009)

• bestlama

U tohodle se nechci zastavovat. Casper se upsal a udělal ze sebe většího vola než mohl. Sice video film, ale fakt jsem se nudil, triky šly udělat za málo peněz lépe. A to cpaní náboženství mě opravdu iritovalo. Never more.(15.9.2008)

• - V čase cca 62:30 je vidět 6 přeživších, kteří jdou po hřebenu duny. Doktor je stále v záběru, přestože zemřel o několik minut předtím. Při prolínání s další scénou je v jeden okamžik vidět 6 lidí v jedné scéně a 5 v druhé. (Musak)

• - V cca 83 minutě, když Lola praští Nebezkého Maršála, je vidět, že se její pěst vůbec nedotknula jeho tváře. (Musak)

• - Edward Neumeier, který tímto filmem debutoval jako režisér, je zároveň scenáristou všech tří pokračování filmové série. (korbitch22)