poster

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

 • USA

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Německo

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Slovensko

  Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  **

  Co ci budeme namlouvat. Hvězdná pěchota jednička je naprostá špica daného žánru a překonat ji nejde. Trojka předvádí opravdu kvalitní scénář, Rico je opět stejnej kanonýr jako kdysi (bohužel chybí vtipy). Hlubší pohled do "parodie na USA" totality Federace je velmi působivý a celý děj také. Bohužel film padá v místě, kde byla jednička nejsilnější - souboj s brouky. Při posledních 25ti minutách jsme už s kamarádem začali nadávat na ty divné pixely co střílí a sekají. Upřímně, to co tvůrci provedli by se dalo udělat i na domácím počítači, škoda.(19.9.2008)

 • Webb
  *

  Podprůměrný film, který se od druhého dílu kvalitativně zlepšil. Má lepší část režijní i scénáristickou. Opět si zde zahrál Casper Van Dien, jako v jedničce a dějově také spíše navazuje tento třetí díl na jedničku. Akce je však bohužel hodně mizerná a společně s velkou mírou propagandy (která je už sakra neoriginální) sráží zbytečně tento film. U poslední půl hodiny mi přišlo, jako by se tvůrci vystřídali, protože jak jinak si vysvětlit ten znatelný úpadek kvality, který ho směřuje spíše k odpadu? Nejlepším dílem této trilogie i nadále zůstává Verhoevenova jednička. 30%(23.12.2008)

 • klerik
  ****

  A: Boh predsa len existuje, B: Je na našej strane, C: Chce, aby sme vyhrali.... Áno, musí existovať, pretože toto je skvelá ukážka military sci-fi. Film bravúrne skrýva slabší rozpočet (likvidovanie chrobákov je skôr na úrovní "jednoduchej" dvojky), ale scenár je nečakane skvelý. Okrem toho pribudli vysielania Federal network a sú rovnako sarkastické ako vo Verhoevenovej klasike. Fanúšikom SF svitá na lepšie zajtrajšky, kedže dnes už na poriadnu výpravnu pecku netreba toľké milióny dolárov... Chceš vedieť viac???(21.4.2009)

 • petero
  ***

  Komu sa cnie za atmosférou STARSHIP TROOPERS, tomu s kľudom odporúčam pozrieť si i Marauder. Keďže sa vrátil Johnny Rico, vrátil som sa aj ja a film ma prekvapil ešte väčšou satirickosťou ktorá sa sem náramne hodí, menšou kópiou Angeliny Jolie, na ktorú sa veľmi dobre pozerá a preberanie otázky viery sem tiež seklo. Proste na Direct to DVD je to OK.(26.7.2008)

 • swamp
  ***

  John Rico a ostatní jeho 'kamarádi' se vrátili!! A vytáhli Starship troopers z bahnitých vod zpět do béčkového nebe. :D(28.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace