poster

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

 • USA

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Německo

  Starship Troopers 3: Marauder

 • Slovensko

  Vesmírna pechota 3

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  No dobře, pustil se do toho scénárista všech tří dílů a hraje v tom zase Casper van Dien. Fakt je, že hlášek je tady docela dost, a několikrát jsem se taky docela zasmál, ale akce je příšerná, a když řeknu příšerná, tak je to slabý slovo. Jediný co tento film drží nad vodou je právě ta nadsázka, jak se k tomu všemu tvůrci opřeli. Řek bych, že určitě dobře, ale efekty jsou příšerný, akce je příšerná a to filmu hrozně ubližuje. je to Hvězdná pěchota, a ta má akční být v každém případě. Jednička taková byla. Měla akci, měla humor a všecko dokázala snést vždy s nadsázkou. Tohle, kdyby to nebylo tak levné, možná by to bylo i lepší. Rozhodně je to teda lepší jak dvojka, určitě je to lepší jak dvojka, ale jednička je prostě jednička a když na tohle budu koukat, tak jenom kvůli pár scén, o životě vojáků, o reklamách jak správně rekrutovat další vojáky, o tom jak je to všecko absurdní, ale zábavné, ale kvůli akci? To určitě ne.(9.8.2008)

 • Terva
  ***

  Song "Dnes se bude dobře umírat" je povedený. Chcete vědět víc? Podívejte se, uvidíte Beheme coutala, jediného boha brouků. Ke konci už to bylo trochu trapné, ale povedenější než dvojka.(26.4.2009)

 • topr harley
  ****

  Ten závěrečnej song je úžasný :-)(17.7.2011)

 • Fingon
  ***

  Marauder se vrací tam, kde skončil první film - totiž k ironii a parodii na totalitní systémy, navíc jde ještě dál v tvrzení, že pro propagandistické účely se dá použít naprosto vše včetně náboženství. Je tu znát vyšší rozpočet než u Hero of the federation, přesto se mi druhý díl líbil o něco více. Zajímavostí je i odcitování několika hlášek z původní Heinleinovy knihy ("Do toho, vy vopičáci, to chcete žit věčně?") atd.(24.6.2011)

 • bestlama
  odpad!

  U tohodle se nechci zastavovat. Casper se upsal a udělal ze sebe většího vola než mohl. Sice video film, ale fakt jsem se nudil, triky šly udělat za málo peněz lépe. A to cpaní náboženství mě opravdu iritovalo. Never more.(15.9.2008)

 • - Edward Neumeier, který tímto filmem debutoval jako režisér, je zároveň scenáristou všech tří pokračování filmové série. (korbitch22)

 • - Původně měla roli Admirála Enolo Phid hrát Sarah Douglas, nakonec ji však dostala Amanda Donohoe. (Musak)

 • - V cca 83 minutě, když Lola praští Nebezkého Maršála, je vidět, že se její pěst vůbec nedotknula jeho tváře. (Musak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace