Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  *****

  Krasny retro film s okouzlujicim Clooneym a Zellweger.(17.8.2008)

 • AppleCore
  ***

  Tak nějak o ničem. Film o americkym fotbale, ale bez fotbalu. Převažuje jenom romantika a spousta nudnejch scén, ale neřikam, že to je špatný.(29.7.2008)

 • Ridick
  ***

  pre milovnikov 20. rokov, clooneyho, jemneho humoru a napokon futbalu....polovica mi nesedi, cize polovica hodnotenia ide dole(4.8.2008)

 • imf
  ****

  Kakraholte, Georgi! Vždyť my víme, že seš reinkarnovaný Cary Grant, nebyla potřeba nám to dávat najevo takhle okatě. Máš body za přepálené barvičky a tři trakaře charismatu, které si do sebe nacpal pod tlakem. Utáhneš i tu nejslabší scénu, ale proč si na nohu připínáš blonďatou kouli v podobě přehrávající Renée Zellweger (její imitace Katherine Hepburn působí stejně levně jako imitace dřeva v interiéru nejlevnějšího Fiatu) a zbytečně to ke konci ženeš do dramatu? Mohla to být skvělá pocta screwball žánru (scéna ve vlaku je jako podle učebnice), ale snaha o dramatický přesah film zbytečně žene do nižších otáček a i když se to nakonec brilantně "skoulí", zůstává v koutcích spokojeného úsměvu neodbytný pocit, že napodruhé by to génius Clooney zfouknul líp. Jenže to by pak k černobílým klasikám nebylo fér. Jedna cihla v mešitě musí vždycky vyčnívat... a tahle vyčnívá moc hezky. (7/10)(11.8.2008)

 • Adrian
  *****

  Yummmmyyyy.... So fancy with such a glance ... Po troch (vybornych az mnamoznych) reziserskych zarezoch je to jasne - Clooney je reinkarnaciou nielen glamour stars stareho dobreho Hollywoodu, ale cestou este stihol pochytit to tazko popsatelne kuzlo natocit film o nicom, sposobom, ktory kombinuje rozne prvky viacerych dekad min. storocia a stihne Vam usmev na tvari formovat takmer permanentne. Technicka stranka brilantna, ovsem najlakavejsie kuzlo tvori Clooneyho sarm a jeho interakcia s celym hereckym okolim. I ked pochopitelne, najvacsie dialogove perlicky prichadzaju s Renée...a navyse ta hudbicka a tanecek...a ta scena v kupe ako vystrihnuta zo Some Like It Hot...a tak...mnam. I like...I enjoy...vrrrrrn :)(19.7.2008)

 • - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

 • - Film byl nominován na ESPY jako nejlepší sportovní film. Nominaci však neproměnil. (Rodriguez)

 • - John Krasinski kvůli natáčení změnil svůj účes. Změna pak byla zapracována i do seriálu Kancl (od r. 2005), ve kterém současně účinkoval. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace