Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  **

  Neštvalo mě to, ale nudilo. A to je horší.(14.11.2008)

 • Aknah
  ****

  Celkem milý film, který mě překvapil, tedy hlavně Clooney, kterého moc nemusim a tady teda hrál bravurně, velmi mě pobavila jeho mimika a každá jeho grimasa, Renné Zellweger je tady prostě úžasná! Filmek co potěší, ačkoli pustit znova si ho nemusim :)(22.4.2015)

 • Trellíno
  ***

  Solidně natočený fajnový retro s výtečnym Clooneym. Nic víc, nic míň.(21.10.2008)

 • rikitiki
  ***

  Takový až násilně nostalgický film.(9.7.2012)

 • Šakal
  ***

  To byly ještě časy, kdy SPORT byla především ZÁBAVA pro lidi, hra nadšenců a srdcařů a nikoliv velký byznys. Leatherheads jsou příjemným sportovním snímkem s velice zdařilou retro atmosférou, dobovou hudbou a především parádním jiskřením mezi Georgem Clooneym a Renée Zellweger. Nic víc, ale také nic míň. I tady je vidět tolik typický Clooneyho režijní rukopis, ta jeho " hračičkovitost " , nicméně od něho tak nějak vždy očekávám o něco více než " pouze " příjemné pobavení. Mám silný pocit, že tento snímek si George vystřihl jentak pro své pobavení a potěšení. Nakonec proč ne, proti tomu se nedá nic namítnout. Pobaví, občas vykouzlí ten milý úsměv na tváři, nicméně trvalejší uchování v paměti v mém případě nehrozí. Přesto nemůžu říci, že bych se nudil a body navíc u mě Clooney sbírá za samotnou odvahu v dnešní době " něco takového " vůbec natočit. S tím ale on ( naštěstí ) nikdy problém neměl.... 75% p.s. kdy se vám navíc dámy poštěstí vidět G. Clooneyho zmalovaného rtěnkou a vypadajícího jako Joker :o)(6.5.2010)

 • - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

 • - John Krasinski kvůli natáčení změnil svůj účes. Změna pak byla zapracována i do seriálu Kancl (od r. 2005), ve kterém současně účinkoval. (Rodriguez)

 • - O natočení tohoto filmu se začalo uvažovat už v roce 1993. Režisérem měl být původně Steven Soderbergh. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace