Clooneyho režiséra (aj herca) mám rád- je mi sympatické aké projekty si vyberá, nerieši komerčnú stránku veci, ale robí si skrátka radosť a vsádza väčšinou na kvalitu. Je to sympaťák a Leaderheads ďalší podarený snímok. Veľmi príjemné retro, z ktorého cítiť vyšší rozpočet, čo mu pridáva na estetike a perfektnom vizuáli. Veľmi sa mi páčil všadeprítomný humor, nadhľad a pohoda, ktorá so snímku doslova sálali... Viac takých filmov!:)(15.9.2008)

..a profesionální fotbal se tak navždy změnil…. G.Clooneymu a (překvapivě!) R.Zellweger 30. léta sluší. Jejich společné dialogy na mne působily vtipně a veselé byly i ,,šoty“ ze zápasů. A to nejsem žádný velký obdivovatel amerického fotbalu. Samozřejmě je to film o sportu, ale třeba historka, jenž předcházela Carterově vyznamenání, by byla ozdobou mnoha komedií! Takže, jestli máte rádi atmosféru 30.let, nevadí vám trocha toho sportu okolo a nepřekvapí vás šťastný konec – není se čeho bát. Jestli tomu bude jinak, tak ICH GEBE AUF! PŘÍBĚH*** HUMOR**** AKCE*** NAPĚTÍ *(17.1.2009)

Byl by to lehce zapomenutelný třetiligový film z doby profesionalizace amerického fotbalu, kdyby v něm George s Renée, v podstatě ve všech svých společných scénách, nepředváděli prvoligové slovní přestřelky.(14.3.2009)

Celkem milý film, který mě překvapil, tedy hlavně Clooney, kterého moc nemusim a tady teda hrál bravurně, velmi mě pobavila jeho mimika a každá jeho grimasa, Renné Zellweger je tady prostě úžasná! Filmek co potěší, ačkoli pustit znova si ho nemusim :)(22.4.2015)

Clooney mě příjemně překvapil :) Jinak celkem natahovaný film, který chvilkami i nudil.(24.5.2009)