Príjemná oddychová komédia na nedeľné dopoludnie.Nič viac,nič menej(12.6.2012)

Nie je drevo ako drevo, a tieto dve "tvrdé polienka" v podaní G.Clooneyho a R. Zellweger to pekne rozpálili. Okrem vzájomného zvádzania a hľadania si cesty k sebe, pripomínajúceho beh cez prekážky film ponúka aj príbeh talentovaného hráča amerického futbalu a veľa skutočností odohrávajúcich sa vo vnútri mužstva, takže si môžete vybrať čomu, alebo ku komu sa prikloníte. Ja som sa nebránil ničomu, pretože každý kúsok tejto šťavnatej romantickej komédie mi padol vhod. Všetko sa drží v primeranom období počnúc nenáročnými dresmi futbalistov až po kabaretnú hudbu, ktorá výborne doplnila humorné situácie, ktoré perlili od samého začiatku. Clooney to ozaj dokonale zrežíroval a nechal dosť priestoru aj rôznym zápletkám a postupnému zaujímavému odhaľovaniu. Z veľkého množstva ponúknutej zábavy ma najviac pobavil úvodný tréning Big Gusa a výkrik malého Pajdu "Bulldoci" v krčme plnej fanúšikov Chicaga. 80%(21.1.2013)

Oh, nuts!..len niektoré výmeny replík boli set sakramentsky pomalé..(20.7.2008)

Stylová a příjemná, nicméně ničím neoslňující zábava. Clooney má na víc a Renée už není zdaleka tak roztomilá jako kdysi...(9.8.2008)

Americký fotbal, ani jeho historie mě příliš nezajímají. Přesto jsem byl zvědavý, s čím George Clooney přijde, zvlášť když to má být spíše romantická komedie než sportovní film. A musím říct, že určité kouzlo to má, dýchne na vás atmosféra 20. let a milý humor. Ve výsledku se však jedná pouze o průměrné dílo, které by asi moc nezaujalo nebýt těch známých jmen pod ním podepsaných...(19.8.2008)

• - John Krasinski kvůli natáčení změnil svůj účes. Změna pak byla zapracována i do seriálu Kancl (od r. 2005), ve kterém současně účinkoval. (Rodriguez)

• - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

• - Film byl nominován na ESPY jako nejlepší sportovní film. Nominaci však neproměnil. (Rodriguez)