..a profesionální fotbal se tak navždy změnil…. G.Clooneymu a (překvapivě!) R.Zellweger 30. léta sluší. Jejich společné dialogy na mne působily vtipně a veselé byly i ,,šoty“ ze zápasů. A to nejsem žádný velký obdivovatel amerického fotbalu. Samozřejmě je to film o sportu, ale třeba historka, jenž předcházela Carterově vyznamenání, by byla ozdobou mnoha komedií! Takže, jestli máte rádi atmosféru 30.let, nevadí vám trocha toho sportu okolo a nepřekvapí vás šťastný konec – není se čeho bát. Jestli tomu bude jinak, tak ICH GEBE AUF! PŘÍBĚH*** HUMOR**** AKCE*** NAPĚTÍ *(17.1.2009)

Nie je drevo ako drevo, a tieto dve "tvrdé polienka" v podaní G.Clooneyho a R. Zellweger to pekne rozpálili. Okrem vzájomného zvádzania a hľadania si cesty k sebe, pripomínajúceho beh cez prekážky film ponúka aj príbeh talentovaného hráča amerického futbalu a veľa skutočností odohrávajúcich sa vo vnútri mužstva, takže si môžete vybrať čomu, alebo ku komu sa prikloníte. Ja som sa nebránil ničomu, pretože každý kúsok tejto šťavnatej romantickej komédie mi padol vhod. Všetko sa drží v primeranom období počnúc nenáročnými dresmi futbalistov až po kabaretnú hudbu, ktorá výborne doplnila humorné situácie, ktoré perlili od samého začiatku. Clooney to ozaj dokonale zrežíroval a nechal dosť priestoru aj rôznym zápletkám a postupnému zaujímavému odhaľovaniu. Z veľkého množstva ponúknutej zábavy ma najviac pobavil úvodný tréning Big Gusa a výkrik malého Pajdu "Bulldoci" v krčme plnej fanúšikov Chicaga. 80%(21.1.2013)

Clooney si plní detské sny...a plnia sa mu nádherne...retro a šport a Clooney...to nemôže dopadnúť zle..ani to nedopadlo...(19.2.2009)

Štýlové a vtipné retro so skvelými hercami, réžiou a hudbu. PS: George Clooney sa nepočíta...(4.3.2010)

Clooneyho režiséra (aj herca) mám rád- je mi sympatické aké projekty si vyberá, nerieši komerčnú stránku veci, ale robí si skrátka radosť a vsádza väčšinou na kvalitu. Je to sympaťák a Leaderheads ďalší podarený snímok. Veľmi príjemné retro, z ktorého cítiť vyšší rozpočet, čo mu pridáva na estetike a perfektnom vizuáli. Veľmi sa mi páčil všadeprítomný humor, nadhľad a pohoda, ktorá so snímku doslova sálali... Viac takých filmov!:)(15.9.2008)

• - Film byl nominován na ESPY jako nejlepší sportovní film. Nominaci však neproměnil. (Rodriguez)

• - Postava George Clooneyho měla svůj reálný základ ve skutečném hráči amerického fotbalu Johnym "Blood" McNaillym. (Rodriguez)

• - O natočení tohoto filmu se začalo uvažovat už v roce 1993. Režisérem měl být původně Steven Soderbergh. (Rodriguez)