Popelka 3: Ztracena v čase

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál / Fantasy

USA, 2007, 70 min

Frank Nissen

Joel McNeely

I třetí pokračování Popelky se seriózně podařilo. Zlá macecha nechá pokouřit každému, kdo se jí postaví do cesty. 50%(31.12.2012)

Rozpočet: $8miliónovTržby za predaj DVD v USA $91,221,781 //počet predaných kusov 4,767,287║ oproti druhému dielo ide o ďaleko vydarenejšie a zábavnejšie pokračovanie /60%/(10.11.2008)

Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%.(28.9.2012)

Lepší než dvojka, ale to zas takové umění není. Popelka ztracená v čase měla aspoň jakýs takýs děj. Ten sice ignoroval příběh dvojky, ale budiž, naštěstí jsem to nemusela vysvětlovat zvědavým dětem.(25.10.2011)

Rozhodně se to dá považovat za nehorší díl ze série Popelky, protože tvůrci převzali originální příběh, aby z něho udělali nějakou slátaninu, ale zřejmě si neuvědomili nejasnosti s druhým pokračování (hlavně v příběhu "Když se Anastázie zamilovala"). Nevím, nebylo to ono.(11.1.2017)