poster

Popelka 3: Ztracena v čase

 • USA

  Cinderella III: A Twist in Time

 • Slovensko

  Popoluška 3: Stratená v čase

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál / Fantasy

USA, 2007, 70 min

Režie:

Frank Nissen

Hudba:

Joel McNeely
 • Rodriguez
  ***

  I třetí pokračování Popelky se seriózně podařilo. Zlá macecha nechá pokouřit každému, kdo se jí postaví do cesty. 50%(31.12.2012)

 • otík
  ***

  Animačně stejná Popelka jako ta první z roku 1950. I proto je to moc hezká pohádka. Příběhově se vracíme na začátek, protože zlá macecha pomocí kouzelné hůlky vrátí děj zpět až po zkoušku ztraceného střevíčku a očaruje prince, který si tak vůbec nepamatuje, že kdy potkal Popelku. Ale láska a dobro jsou mocné čarodějky, takže vše jistě dopadne jak má. Co tu chybí jsou kouzelné písničky, na druhou stranu to moc na škodu není a malé děti to dokáže zaujmout. Pár podařených vtípků tam také je, takže celkově naprostá spokojenost.(16.2.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet: $8miliónovTržby za predaj DVD v USA $91,221,781 //počet predaných kusov 4,767,287║ oproti druhému dielo ide o ďaleko vydarenejšie a zábavnejšie pokračovanie /60%/(10.11.2008)

 • Terzeus
  ****

  Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%.(28.9.2012)

 • Vxxx
  **

  Neviděla jsem ještě dvojku teda, ale tohle bylo opravdu utrpení :D Nicméně děcka to milují, píseň "at the ball! At the ball!" slyším 589x denně a bohužel to tu hraje tak 3x týdně, takže si asi budu muset zvyknout. Přežít se to dá :) 2*(15.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace