poster

Popelka 3: Ztracena v čase

 • USA

  Cinderella III: A Twist in Time

 • Slovensko

  Popoluška 3: Stratená v čase

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál / Fantasy

USA, 2007, 70 min

Režie:

Frank Nissen

Hudba:

Joel McNeely
 • Rodriguez
  ***

  I třetí pokračování Popelky se seriózně podařilo. Zlá macecha nechá pokouřit každému, kdo se jí postaví do cesty. 50%(31.12.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet: $8miliónovTržby za predaj DVD v USA $91,221,781 //počet predaných kusov 4,767,287║ oproti druhému dielo ide o ďaleko vydarenejšie a zábavnejšie pokračovanie /60%/(10.11.2008)

 • Terzeus
  ****

  Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%.(28.9.2012)

 • togaf
  ***

  Lepší než dvojka, ale to zas takové umění není. Popelka ztracená v čase měla aspoň jakýs takýs děj. Ten sice ignoroval příběh dvojky, ale budiž, naštěstí jsem to nemusela vysvětlovat zvědavým dětem.(25.10.2011)

 • Streeper
  ***

  Rozhodně se to dá považovat za nehorší díl ze série Popelky, protože tvůrci převzali originální příběh, aby z něho udělali nějakou slátaninu, ale zřejmě si neuvědomili nejasnosti s druhým pokračování (hlavně v příběhu "Když se Anastázie zamilovala"). Nevím, nebylo to ono.(11.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace