Popelka 3: Ztracena v čase

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál / Fantasy

USA, 2007, 70 min

Frank Nissen

Joel McNeely

Rozpočet: $8miliónovTržby za predaj DVD v USA $91,221,781 //počet predaných kusov 4,767,287║ oproti druhému dielo ide o ďaleko vydarenejšie a zábavnejšie pokračovanie /60%/(10.11.2008)

Animačně stejná Popelka jako ta první z roku 1950. I proto je to moc hezká pohádka. Příběhově se vracíme na začátek, protože zlá macecha pomocí kouzelné hůlky vrátí děj zpět až po zkoušku ztraceného střevíčku a očaruje prince, který si tak vůbec nepamatuje, že kdy potkal Popelku. Ale láska a dobro jsou mocné čarodějky, takže vše jistě dopadne jak má. Co tu chybí jsou kouzelné písničky, na druhou stranu to moc na škodu není a malé děti to dokáže zaujmout. Pár podařených vtípků tam také je, takže celkově naprostá spokojenost.(16.2.2014)

• Vxxx

Neviděla jsem ještě dvojku teda, ale tohle bylo opravdu utrpení :D Nicméně děcka to milují, píseň "at the ball! At the ball!" slyším 589x denně a bohužel to tu hraje tak 3x týdně, takže si asi budu muset zvyknout. Přežít se to dá :) 2*(15.9.2016)

Ztracena v čase.(25.3.2009)

Trošku mě mrzelo, že film nenavazuje na předešlé pokračování, animace se taky pohoršila (jenom proto, že pohádka neputuje do kin, nemusí si studio Disney kazit dobré jméno), příběh je ale docela zajímavý.(8.8.2012)