• Francie

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie / USA, 2007, 89 min (Director's cut: 90 min)

• 3DD!3

Hloupé a nudné. Akční scény jsou asi jedná věc, která vás tady trochu pobaví. Olyphant jako agent 47 není tak hrozný jak jsem se bál (vlastně celý film dost táhne), ale s tou vyholenou hlavou vypadá prostě jako děcko a to mu nikdo neodpáře. Pořád přemýšlím jak by to vypadalo, kdyby byl v hlavní roli Diesel a scénář napsal někdo jiný.(9.2.2008)

Hodnocení UNRATED verze. Upřímně, od tohohle jsem nečekal vůbec nic, speciálně po tom, co mi, jemně řečeno, posrali Maxe Paynea (jak píšu v komentáři, druhý díl této hry jsem projel minimálně desetkrát). Z Hitmanovské série jsem dosud hrál jen Codename 47, takže nejsem zas tak velký fanoušek této série, ale vím, o co v ní jde. A možná proto jsem opravdu spokojený. Hitman je (nebojím se to napsat) vynikající akční film, který má v sobě vše, co má film natočený podle hry mít. Timothy Olyphant se na postavu agenta č. 47 opravdu hodí, některé narážky na hru samotnou (do hotelového pokoje vpadne Hitman a děcka zrovna tuto hru hrají :-)) mě pobavily no a Olga… i když nebyla ve hře, tak zde jsem si ji zamiloval. A zdaleka to nebylo jen kvůli tomu, že byla ochotná se svléknout… ;-) Z dalších rolí bych vyzdvihl Roberta "záporáci, to je moje" Kneppera a Henry Iana Cusicka. Je mi jasné, že skalní fanoušci na tom budou hledat (a zřejmě i najdou) spoustu chyb, ale já jsem spokojen. Ne na plný počet, zas taková pecka to není, ale na 80 % to je určitě. Navíc, ihned po zhlédnutí jsem si stáhn… legálně zakoupil i hru s Hitmanem… :-) Myslím, že lepší doporučení pro film podle hry ani nemůže být.(6.7.2011)

• MrHlad

Scénář si bere to nejhorší z osmdesátých let, režisér nevystupuje z průměru a celé se to bere až příliš vážně na to, aby to mohlo být zábavné. Olyphant neuškodí, vedlejší postavy nezaujmou a z akce si člověk na zadek rozhodně nesedne. A pár pomrknutí na fanoušky hry nestačí k tomu, aby vznikl zábavný film.(9.12.2007)

Ja nechapu, co proti tomu kazdej ma. Sice se nejedna o nic novyho v akcnich filmech, ale tech 100 minut film dokaze paradne zabavit. Akorat skoda, ze se tvurci krapet odchylujou od videohry a nejde ciste jen o zabijeni, ta linie s zenskou a misty hodnym Hitmanem je naprosto zbytecna a nevynahradi to ani skoro naha Olga. Co se tyce Timothyho, nepresvedcil me, ze to byla spravna volba, ale zas tak strasnej, jak jsem se bal, nebyl. No a co se tyce pribehu, tak to nakou ani poradnou zapletku nema, proste chce zabit par lidi, ale aspon se film s nicim moc nesere a jde se bez dlouhyho kecani na vec hned od zacatku a film nikde moc nedrhne. Navic je ta akce sem tam fakt vychytana. Ja se slusne bavil.(14.12.2007)

• Segrestor

A kdy bude konečně ta adaptace piškvorků od Baye? Tam by to nemusel být takový průser, ne? nebyl by problém s obsazením a děj je taky jasnej, tam by měl pohov i scenárista. Celkově by to mohlo dopadnout v nejhorším případě stejně jako tohle béčko, uznej.(29.5.2013)