poster

Hitman

 • Francie

  Hitman

 • USA

  Hitman

 • Slovensko

  Hitman

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie / USA, 2007, 89 min (Director's cut: 90 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Geoff Zanelli: 1. Apocalypse ,2. Secret Invasion ,3. Before The Storm ,4. 47 Attacks ,5. Hunter ,6. Action In Paris ,7. Amb Zone ,8. Night Time In New Orleans ,9. Vegas ,10. Club Heaven ,11. Invasion On The Mississippi River ,12. Rocky Mountains ,13. Day Light In New Orleans ,14. Trouble In Vegas ,15. Funeral ,16. Main Title,(3.6.2011)

 • novoten
  ****

  Říkejte si co chcete, ale Timothy JE Hitman. Umí střílet potichu i s pořádným bengálem, dokáže to, co má za úkol a když ho někdo podrazí, dokáže jít přes mrtvoly (tedy přes větší počet než jindy). Vezme dvojici přesných nejlepších přátel a dojde s nimi přesně tam, kam zamýšlí. Zároveň ale není bezcitný a okolnostmi vynucený vztah s Nikou je toho perfektním příkladem. Nenechám si namluvit, že je to jenom cesta, jak dostat do filmu sexy postavu Olgy Kurylenko, protože 47 je oproti předloze velmi vhodně polidštěn o přirozený původ a zmatek při kontaktu s někým jiným než nepřítelem je tak věrohodný a hlavně vhodný. Zrodil se jiný zabiják. Jiný než jaký byl stvořen a jiný než jaký se zrodil v herní předloze. Ale teď je tady a pokračování na něj hodně hlasitě volají. Může to být zápletka kteréhokoli herního dílu a nebudu mít strach.(21.12.2007)

 • BadoXXII
  **

  Som fanúšikom hernej série Hitman a druhý diel považujem za doslova umelecké dielo a takých nie je veru na hernom trhu vela. Od filmu som nemal prehnané očakávania, podľa množstva ohlasov to nedopadlo najlepšie. Aj napriek všetkému som si to však pozrel. Aké to teda je?....chvíľka napätia....slabé!!! Odkazov na hru je minimum, príbeh je neskutočne debilný a horší sa už vymyslieť ani nedal. Scenáristovi stačilo zmiešať príbehové prísady z hernej série a mohlo sa jednať o niečo zaujímavejšie. O brutalite sa nedá ani hovoriť, mal som pocit, že film má rating od 12 rokov (ak nepočítam obnaženú ženskú). Hitman je mäkký a aj jeho predstaviteľ vyzerá ako taký CUKROŠ. Postava ženy a jej následný prehlbujúci sa vzťah k hlavnému hrdinovi považujem za zlý vtip. Vážne to tam muselo byť? Niekedy rozmýšľam o tom, či sú filmoví tvorcovia normálni a prečo sú nútení, dávať takéto zvláštne (a sprosté) nápady do výsledného produktu. Jedná sa predsa o prevedenie hernej série na filmové plátno, ak mám brať film z tohoto hladiska, nemôžem byť spokojný a musím označiť film za sračku. Ak však zavriem obe oči, odmyslím si predlohu a zameriam sa len na film samotný, tak to už je povedzme - stráviteľné. Akcia a dynamické natočenie nie je zlé aj tak sa však celý tento film zobral za zlý koniec, je mi záhadou, že čo chcel režisér týmto filmom dosiahnuť. Ako akčný film bez ohľadu na predlohu je to slabý priemer bez zapametania-hodných momentov a ako filmová adaptácia hry je to ťažký podpriemer. Nič moc. 40%(29.3.2008)

 • bestlama
  **

  Proč ta adaptace hry nevyšla? Proč? Takový předsudek to mělo. ... nezvládli to ... Teď už je pozdě ... Mohlo to být lepší ..(20.5.2009)

 • choze
  **

  "CO BUDEŠ DĚLAT?" - "TO, CO VŽDYCKY." Přesně tak blbé, bezdějové a okamžitě vyšumivší, jak od filmové adaptace počítačové hry čekáte. Nejenže by byl titulní "cool" zabiják nápadný i na pochodu neonacistů, ale navíc působí jako těžký retard. Akce jsou krátké, pravidelně dávkované a koukatelné, ve výsledku mírně nudné béčko.(17.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace