• MoRTy

Párkrát sem se trochu zasmál ale ve výsledku je to podprůměrná parodie, sice o něco málo lepší než "Date Movie" , ale i tak velmi slabá. Takhle vysokej rozpočet na film by se dal využít milionkrát líp - hodně prázdnejch míst a uplně zbytečnejch konverzací. Nejlepší fór - čokoládová řeka.(20.8.2007)

• arachneuss

Nemohu si pomoct, ale já se přitom opravdu smál :-((4.3.2008)

• Pepinec

Parodování hollywoodských trháků je nad míru vděčné téma, pro které mám i já slabost. Velkej biják však doplácí kvantitou na kvalitu. Neobsahuje snad jediný záběr, který by neodkazoval na jiný film. Tím trpí jednak příběh, jenž svou splácaností připomíná pohádku Jak pejsek a kočička vařili dort, a dvak parodie samotná. V takovémto počtu zkrátka není možné udržet vysoko nastavenou laťku. Nehledě na to, že komika není rovnítkem směšnosti aneb příliš chtěný humor přestává vtipným býti. I přes všechny mé výhrady však Velkej biják nepůsobí pětadvacetiprocentním dojmem, na to jsou tu jiné exempláře.(11.4.2011)

• EMMY

Toto dílo, snad natočili dva neandrtálci či co, doslova žádný přirozený děj, jen trapné kecy. Jediná slušná věc, byla dobrá hudba. Sodoma Gomora !!!!!(8.8.2008)

• LIVINGDEAD

Parodie na filmy to je, ale komedie??? Ani náhodou. Nezasmál jsem se ani jednou, no přiznám se, trošku jsem se zasmál nepovedeným scénám odvysílaných za titulkami. Je to ale hrozný film, byla to ztrata času a pokud bych na to šel do kina asi bych zabil uvaděčku.(8.4.2007)

• - Poslední film, ve kterém si zahrál Roscoe Lee Browne. (HappySmile)

• - Skupina, která hraje na párty, je Eagles of Death Metal. (HappySmile)

• - Když Edward poprvé uvidí Bílou čubku, osloví ji "MCBP", což je odkaz na roli Jennifer Coolidge v Prci, prci, prcičkách (1999). (HappySmile)