• castor

Pojem film se začíná otřásat v základech.. Doják, biják, Sparta, Tupíři.. už v tom mám zmatek, ostatně je to jedno, „důležité“ je, na koho si Jason Friedberg a Aaron Seltzer zasedli tentokrát. Pryč je doba, kdy si svěží Žhavé výstřely a Bláznivé střely získávaly po stovkách fanoušky a stávaly se z nich nesmrtelné kulty.. žánr parodie je dnes bohužel někde jinde, recenzenti se přetahují o to, kdo napíše trefnější pohrdání, jiní se po očku baví a ostatní se bojí toho, čím nás „režisérské“ duo vyčerpá příště!!(11.4.2011)

• MoRTy

Párkrát sem se trochu zasmál ale ve výsledku je to podprůměrná parodie, sice o něco málo lepší než "Date Movie" , ale i tak velmi slabá. Takhle vysokej rozpočet na film by se dal využít milionkrát líp - hodně prázdnejch míst a uplně zbytečnejch konverzací. Nejlepší fór - čokoládová řeka.(20.8.2007)

• lesumir

Má to něco do sebe :-) Bílá čubka je dokonalá :-)(23.12.2008)

• - Film má dvě verze. Verzi pro kina a druhou necenzurovanou, která vyšla na DVD. Ve verzi pro kina je méňe nahoty, nadávání a též i méně parodíí. Necenzurovaná verze je o 11 minut delší. (NormanBates)

• - Poslední film, ve kterém si zahrál Roscoe Lee Browne. (HappySmile)

• - Když Bílá Čubka (Jennifer Coolidge) ukáže svůj bílý hrad ( v angličtině White Castle) Edward, kterého hraje Kal Penn řekne, že má pocit, že už tam někdy byl. Je to reference na film Zahulíme, uvidíme (2004), ve které Kal Penn taktéž hrál. (NormanBates)