• novoten

Není to úplný hnus, protože se povedlo mě totálně odrovnat sexuálními hrátkami s Mystique, ale to, že i tahle scéna nakonec končí nechutně, dokazuje, že tvůrci nechali míru vkusu daleko za sebou.(4.6.2007)

Po Scary Movie 4 jsem čekal sračku....ale nemálo mě to překvapilo, kurva :D(14.6.2007)

• Superpero

Brejkující David Carradine hned ze začátku mě opravdu rozesmál, ale pak to začalo bejt až moc debilní. Tenhle film je až taková strašná píčovina, že se sice občas fakt zasmějete, ale o jeho nekvalitě vypovídá, že jsem to nebyl schopnej dokoukat ani v práci.(12.8.2007)

• choze

Sérii DÉSNÝCH BIJÁKů můžu, ale VELKEJ DOJÁK jsem si vzhledem k zoufale nevtipnému trajleru radši odpustil. U trajleru k VELKÉMU BIJÁKU jsem se ale párkrát uchechtl, tak jsem do toho šel. Jasně, je to sračka. Velmi špatná parodie spoléhající na dokonalé napodobení kostýmů a výpravy parodovaných filmů a prdění, blití a sex se zvířaty. A Stifflerovu mámu. A které přijde vtipné dát pod tréninkovou montáž Eye of the Tiger nebo pod bojovou scénu Kung Fu Fighting, i když už to udělal milionkrát někdo před nimi. Jelikož si ale odpad schovávám pro nudné nekoukatelné prasárny, které mě naserou a tohle jsem dokoukal v pohodě, aniž bych si dělal velké násilí, dávám stejně jako u KAMEŇÁKů dvě hvězdy. Jednu za to, že je to barevné a druhou za to, že se to hýbe. A to s tou pirátskou lodí jako atrakcí byla vtipná narážka na původ PIRÁTů - disneylandskou atrakci.(15.10.2007)

• NinadeL

Netknutá sérií Scary Movie a čímkoli jiným z kolekce Date / Disaster Movie, případně Meet the Spartans nebo Not Another Teen Movie, jsem byla cele uražená. Teď bych to snesla lépe, ale to neznamená, že je to lepší.(16.4.2011)

• - Hamburgerárna White Castle, která se ve filmu mihne, se objevila i v dalším filmu s Kal Pennem v hlavní roli.: Zahulíme, uvidíme (vojtaruzek)

• - Když Bílá Čubka (Jennifer Coolidge) ukáže svůj bílý hrad ( v angličtině White Castle) Edward, kterého hraje Kal Penn řekne, že má pocit, že už tam někdy byl. Je to reference na film Zahulíme, uvidíme (2004), ve které Kal Penn taktéž hrál. (NormanBates)

• - Snímek se umístil na 5. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)