• 2-Xtreme

Poďme parodovať. Hlavným znakov je, že sa snaží zo serioznich a vážne vyzerajúcich scén urobiť niečo vtipné, ale keď chce niekto urobiť niečo vtipné už z niečoho vtipného zle to dopadne. A k tomu tie klasické scény navyše, alebo lepšie napísané humor nasilu. Keď jedna z postáv močí na sneh a napíše svoje meno tak mi to aspoň trochu príde vtipné, ale keď už začne namiesto mena hrať sudoku či kresliť postavy tak to je už vyslovene trápne. Tvorcovia sa nepoučili a tak ako v predošlom počine Date Movie sa síce nie vždy, ale v niektorých scénach snažili urobiť vtip z vtipu... uff. Celá recenzia: TU(11.10.2010)

• LiVentura

Naprostý shit...(17.3.2013)

• Gimli

Tak děsivé a znepokující, že si to ani nezaslouží odpad! Skoro bych řekl, že se k tomu hodí ten vtip, kdy manželka říká manželovi: "Ty si taký kokot, že aj keby bolo majstrovstvo sveta kokotov, tak ty skončíš druhý!". Tak špatný film to je. Jenom koláž scének bez humoru a nápadu.(10.6.2010)

• - Film neměl speciální promítání pro kritiky. (HappySmile)

• - Na pohybech těla a obličeje bobra pracovalo najednou pět loutkářů. (Amplifier)

• - Na místo natáčení (Newhall v Kalifornii) denně dojíždělo mezi jedním a dvěma sty komparzisty, kteří si během dvou týdnů natáčení bojových scén zahráli lesníky, lučištníky a vojáky. Povětšinou se potili v teplotách, které se blížily 45°C. (Amplifier)