• novoten

Není to úplný hnus, protože se povedlo mě totálně odrovnat sexuálními hrátkami s Mystique, ale to, že i tahle scéna nakonec končí nechutně, dokazuje, že tvůrci nechali míru vkusu daleko za sebou.(4.6.2007)

• NinadeL

Netknutá sérií Scary Movie a čímkoli jiným z kolekce Date / Disaster Movie, případně Meet the Spartans nebo Not Another Teen Movie, jsem byla cele uražená. Teď bych to snesla lépe, ale to neznamená, že je to lepší.(16.4.2011)

• viperblade

Přiznávám, mě se líbí každá pí*ovina, ale tohle bylo trochu moc...(21.9.2007)

Ze začátku děsná trapárna a skoro sem to až chtěl vypnout, což sem naštěstí neudělal a fakt nelituju, scény s Harrym Potterem a jeho výcvik byly naprosto brutální a i další zprodovaný scény filmů z poslední doby sou většinou děsně zábavný, ale je pravda, že i v tý druhý půlce se najdou fakt otřesný kousky a úplnej konec je už nuda, ale za těch pár naprosto dokonalejch scén si to zaslouží ty 3*(7.5.2007)

Tak tohle je moje nejoblíbenější parodie. Říkejte si, co chcete, ale tohle je naprosto úžasná zábava. Film paroduje zejména Letopisy Narnie. Dále mě zaujaly parodie na Karlík a Továrna na čokoládu, Borat, Prci prci prcičky, Klik - Život na dálkové ovládání, Harry Potter a neopomenu také tým Michaela Schumachera (nejspíš) slavící se šampaňském. Bavil jsem se již od samého začátku, kdy každý ze čtveřice hlavních hrdinů si jakýmsi způsobem zajistili zlatý kupon, a tím se tedy zúčastnili Velkého Bijáku. Dále jsem padal smíchy při zahlédnutí Willyho Wonky. Po otevření skříně, kde se na Lucku vyvalí veškeré harampádí ze skříně, a kde také vyběhla jakási nahá žena, jsem byl doslova zavalený blahem. Ve skvělém tempu pokračovali i další scény (Turnus, Bílá čubka, kapitán Jack svalouš, Harry Potter a tak dále) a já byl nadšený čím dál více. A na konci při zastavení armády ovladačem, jsem žasnul. Perfektní nápad, miluju, když někdo takhle poskládá film. Prostě zábava, na kterou nezapomenu.(30.1.2011)