Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  ***

  Po Scary Movie 4 jsem čekal sračku....ale nemálo mě to překvapilo, kurva :D(14.6.2007)

 • choze
  **

  Sérii DÉSNÝCH BIJÁKů můžu, ale VELKEJ DOJÁK jsem si vzhledem k zoufale nevtipnému trajleru radši odpustil. U trajleru k VELKÉMU BIJÁKU jsem se ale párkrát uchechtl, tak jsem do toho šel. Jasně, je to sračka. Velmi špatná parodie spoléhající na dokonalé napodobení kostýmů a výpravy parodovaných filmů a prdění, blití a sex se zvířaty. A Stifflerovu mámu. A které přijde vtipné dát pod tréninkovou montáž Eye of the Tiger nebo pod bojovou scénu Kung Fu Fighting, i když už to udělal milionkrát někdo před nimi. Jelikož si ale odpad schovávám pro nudné nekoukatelné prasárny, které mě naserou a tohle jsem dokoukal v pohodě, aniž bych si dělal velké násilí, dávám stejně jako u KAMEŇÁKů dvě hvězdy. Jednu za to, že je to barevné a druhou za to, že se to hýbe. A to s tou pirátskou lodí jako atrakcí byla vtipná narážka na původ PIRÁTů - disneylandskou atrakci.(15.10.2007)

 • Rex Mundi
  **

  V rámci šialených a totálne ujetých paródií bez ladu a skladu to celkom ušlo, ale inak je to sračka :-D Ale to je jasné každému pri prvom pohľade, záleží len na tom, či radi oddychujete hoci aj pri takýchto "šutoch" ;-)(17.8.2007)

 • Psema
  *

  Velkej biják je podle očekávání tupá, nekonzistentní směska scén, které spojují viditelné oslí můstky a na jeden vydařený vtip připadně patnáct špatných.(13.4.2007)

 • Gimli
  *

  Tak děsivé a znepokující, že si to ani nezaslouží odpad! Skoro bych řekl, že se k tomu hodí ten vtip, kdy manželka říká manželovi: "Ty si taký kokot, že aj keby bolo majstrovstvo sveta kokotov, tak ty skončíš druhý!". Tak špatný film to je. Jenom koláž scének bez humoru a nápadu.(10.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace