• Rex Mundi

V rámci šialených a totálne ujetých paródií bez ladu a skladu to celkom ušlo, ale inak je to sračka :-D Ale to je jasné každému pri prvom pohľade, záleží len na tom, či radi oddychujete hoci aj pri takýchto "šutoch" ;-)(17.8.2007)

Je to desna kokotina, ale ze zacatku to tak nevypadalo. Zacatek byl fakt skvele vtipnej, velky mnozstvi dobre sparodovanejch filmu. Jenze jakmile se dej presune do Gnarnie, tak uz je to dost slaby. Ve filmu se zacinaj objevovat chyby a nelogicnosti (vleze do skrine a vypadne v jinejch hadrech, Fred Willard de bojovat a najednou je z neho cinan atd.). Triky jsou spis prumerny a z celkem slusne po hromade drzici parodie spousty filmu se stane parodie Letopisu Narnie, kam je obcas dost nasilne narvana parodie jinyho filmu. Herci jsou naprosto priserny, ale potesi par odkazu, jako treba Kal Penn a White Castle. Aspon, ze film neni moc dlouhej, je vcelku sviznej a ma slusnou hudbu. Proste prumer s nekolika super vtipama, spoustou traparen, par nechutnostma a se spoustou znamejch postav, ktery v podani jinejch hercu vypadaj jak dementi.(7.4.2007)

• salahadin

Chudák Jack Sparrow, už tak to byla karikaturní postava a teď ještě tohle. Splácat dokupy tucet hitů onoho roku dělá Scary movie, to není žádné umění. Každej herec, kterej se zaprodal těmto dvěma darebákům, u mě klesl o 100%...takže kdo u mě neměl 100% hodnocení, je v mínusu. Jeden příklad za všechny, jejich "dvorní" herečka Carmen Electra měla u mě krásnou nulu (její "vnady" nikoho neopravňují ji obdivovat), takže jestli dobře počítám: 0 mínus 100 = krásných -100!(7.9.2008)

• Pilda17

Pár slušných momentů na pobavení, ale jinak nic moc.. 4/10 = 40%(20.6.2009)

• Momo_desu

Pobavil ma fakt len ten Jack Sparrow tak aspoň teda tá jedna hviezdička.(13.2.2013)

• - Jayma Mays (Lucie) a Adam Campbell (Petr) se potkali na natáčení. Po natáčení se vzali v říjnu 2007. (NormanBates)

• - Film má dvě verze. Verzi pro kina a druhou necenzurovanou, která vyšla na DVD. Ve verzi pro kina je méňe nahoty, nadávání a též i méně parodíí. Necenzurovaná verze je o 11 minut delší. (NormanBates)

• - Poslední film, ve kterém si zahrál Roscoe Lee Browne. (HappySmile)