• LiVentura

Naprostý shit...(17.3.2013)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +herci, různorodé postavy, moderní hudba, celkem povedené zpracování, český dabing -něčeho mohlo být víc, něčeho zas míň, celkově to mělo ještě větší potenciál/// Sám se divím, ale dalo se na to dívat. Po Děsném dojáku a Superhrdinovi jsem si zvykl, že tyhle filmy opravdu za moc nestojí (někdy nestojí za nic). A tak i když jsem byl dříve na tento film natěšen, dnes jsem před začátkem filmu raději všechna očekávání zavrhl. Protože je to zase o tom samém: vykrádání jiných snímků a snaha o parodování všeho možného. Zde především Letopisy Narnie, ale taky Šifry mistra Leonarda, Karlíka, Pirátů z karibiku, Hadů v letadle, Harryho Pottra, X-meny, ale film se trošku dotkne i Borata, Supermana, Shreka, Bonda. Někdy se bohužel dotkne jen náznakem (v případě Supermana to zamrzí). No a taky je naškodu, že většina replik byla použita už v traileru (hlavně ty nejlepší), takže film pak stojí na příběhu a jak to tak známe ten spíš padá. I když? Tady se tvůrcům jakš takš podařilo jednotlivé filmy do sebe pospojovat a i když někdy dost bláznivě, tak se to dá snést. Některé scény jsou ujeté, jiné fekální a některé trapné (ale není jich mnoho). Záleží taky jak máte nakoukáno, i podle toho se budete bavit. Já se na film díval ve čtyřech, takže sme se s kamarády bavili./// Celkem 63%/// Nejlepší okamžik: "Hele borci to je Stiflerova máma" a vzápětí ve filmu "ty jo to je Stiflerova máma" :-))(25.6.2008)

• Ampi

No mohlo to být horší, i když....Nutno uznat pár naznáků dobré parodie, tam bylo(11.9.2008)

• Sašenka165

Dvěma hvězdičkami oceňuji pár pěkných a vtipných nápadů, jako třeba, že Silase hraje na bílo natřený černoch atd. Jinak je to absolutní odpad s nezajímavou hudbou, blbým příběhem a neskutečně strašnými hereckými výkony. Docela laciná snaha udělat parodii na moderní velkofilmy. Ale jak říkám, párkrát jsem se zasmála.(26.1.2008)

• Stegr

Zlaté maliny 2007 - 3 Nominace - Nejhorší herečka VR (Carmen Electra), Nejhorší remake/vykrádačka, Nejhorší scénář...(12.2.2008)