Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  *

  Nemůžu říct, že bych se ani jednou nezasmál, to ne. Ale není to takové to zasmání se od srdce. Spíš se jedná o tiky v koutcích rtů. Nevím jestli se někdy ještě podaří natočit dobrou parodii nebo jim dávno odzvonilo, ale Velkej biják tomu moc nepomohl. A pokud jste náhodou neviděli Letopisy Narnie, tak potom od tohoto ruce pryč:-)Jediné, co bych pochválil je zvuk v DTS, ale proč proboha u tohoto filmu???:-D20%(21.9.2007)

 • castor
  *

  Pojem film se začíná otřásat v základech.. Doják, biják, Sparta, Tupíři.. už v tom mám zmatek, ostatně je to jedno, „důležité“ je, na koho si Jason Friedberg a Aaron Seltzer zasedli tentokrát. Pryč je doba, kdy si svěží Žhavé výstřely a Bláznivé střely získávaly po stovkách fanoušky a stávaly se z nich nesmrtelné kulty.. žánr parodie je dnes bohužel někde jinde, recenzenti se přetahují o to, kdo napíše trefnější pohrdání, jiní se po očku baví a ostatní se bojí toho, čím nás „režisérské“ duo vyčerpá příště!!(11.4.2011)

 • Gimli
  *

  Tak děsivé a znepokující, že si to ani nezaslouží odpad! Skoro bych řekl, že se k tomu hodí ten vtip, kdy manželka říká manželovi: "Ty si taký kokot, že aj keby bolo majstrovstvo sveta kokotov, tak ty skončíš druhý!". Tak špatný film to je. Jenom koláž scének bez humoru a nápadu.(10.6.2010)

 • Shit
  ***

  Ze začátku děsná trapárna a skoro sem to až chtěl vypnout, což sem naštěstí neudělal a fakt nelituju, scény s Harrym Potterem a jeho výcvik byly naprosto brutální a i další zprodovaný scény filmů z poslední doby sou většinou děsně zábavný, ale je pravda, že i v tý druhý půlce se najdou fakt otřesný kousky a úplnej konec je už nuda, ale za těch pár naprosto dokonalejch scén si to zaslouží ty 3*(7.5.2007)

 • TheRaven

  Odpad! je pro tuhle sračku až příliš přívětivé hodnocení, a pokud bych jej tomuhle vlepil, všechny ostatní odpady bych musel posunout o několik hvězd výš, aby zůstal vesmír v rovnováze. Takže ponechávám nehodnceno jako absolutní zlo bez možnosti adekvátního hodnocení.(23.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace