Už jsme doma?

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
  • Dever

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Cantaloop (Flip Fantasia) 2. Black Horse & The Cherry Tree 3. Because of You 4. Moving On Up 5. Ring My Bell 6. I Found My Everything 7. Pineapple Wine 8. Dueling Banjos 9. A Boy Named Sue 10. Fun, Fun, Fun (Coptic/Soul G/Doc Re-mix)(13.5.2011)

• genetique

Neznechutený úrovňou prvej časti som sa pustil do tohoto, len kvázi nadväzujúceho pokračovania. Humor je stupídny, našťastie však nie je fekálny a humusný ako to často v komédiách na podobnej úrovni býva. Okrem tohoto plusu sa však už len ťažko hľadá pozitívum, pre ktoré si film pozrieť. Tým jediným pozitívom, ktorý udržal moju sledovanosť až do konca bola pestrosť a rozvinutosť zaujímavej postavy Chucka, ktorú perfektne stvárnil John C. McGinley. 40%.(26.1.2008)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $14,262,724 tržby celosvetovo : ?(15.4.2007)

A mě to takhle skoro po ránu docela sedlo. Ice Cube nějaký ten talent prodal a John C. McGilnley mě svýma, neustále se měnícíma, polohama docela bavil. Zejména proměna z nekompromisního úředníka v chápajícího dělníka mě rozesmála. No konec byl samozřejmě klasicky přeslazenej, ale s tím se dalo tak nějak počítat a mě to nijak netrápilo. Jindy by to možná bylo za míň, ale dneska za pěknejch 60%.(1.9.2013)

• LiVentura

Černošská amer.rodina, kterak se blbě přestěhovat..?!!!(10.6.2012)

• - Film byl poslán do kin pod názvem „Needs Work“. (Pumiiix)

• - Nickova hláška: "Neumím karate, ale ovládám ka-razay!" (I don't know karate, but I know ka-razay!) je ve skutečnosti část textu Jamese Browna z písničky "The Payback", která vyšla v roce 1974 na stejnojmenném albu. (HappySmile)