Už jsme doma?

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
  • Dever

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Cantaloop (Flip Fantasia) 2. Black Horse & The Cherry Tree 3. Because of You 4. Moving On Up 5. Ring My Bell 6. I Found My Everything 7. Pineapple Wine 8. Dueling Banjos 9. A Boy Named Sue 10. Fun, Fun, Fun (Coptic/Soul G/Doc Re-mix)(13.5.2011)

• Bauer

Volné pokračování celkem zdařilé komedie Už jsme tam, je bohužel o něco horší. Určitě jde o odpočinkovou komedii, ale bohužel zde není až tak moc vtipných scén. Zatímco v jedničce milé a roztomilé (ironie) dětičky ničili luxuxní vůz Lincoln Navigator, tak ve druhém díle si dali pokoj a byli celkem hodný. Až tedy na tu holku Aleishu Allen, která mi neuvěřitelně lezla na nervy. Byla mi hrozně nesympatická. Ve dvojce se pro změnu ničí luxuxní dům, ale naštěstí se dá do pořádku. Herec Ice Cube mně vážně baví. Je na něm vidět, že je to pohodář a potvrzuje, že ne každý rapper musí být tvrdý gangster, ale že i rapper může hrát v rodinné komedii. Největší peckou byl ovšem borec a zároveň všeuměl John. C. McGinley. S ním mně dostávali snad všechny scény. Bohužel celkově jsou to 2*, ale kdyby vzniklo nějaké další pokračování, tak by mi to ani nevadilo, už jen kvůli sympaťákovi Icovi!!!(18.4.2008)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $14,262,724 tržby celosvetovo : ?(15.4.2007)

• SeBig

no to je trapas scénař se měl spláchnout do záchoda a né do TV hruza!(5.7.2010)

• LiVentura

Černošská amer.rodina, kterak se blbě přestěhovat..?!!!(10.6.2012)

• Nia Long