Už jsme doma?

USA / Kanada, 2007, 88 min

Steve Carr

Melvin Frank (divadelní hra), Norman Panama (divadelní hra), Hank Nelken

Jack N. Green

Průměrná komedie na průměrné odpoledne. Nic víc ani od toho nejde čekat. Několik míst je vtipných, drtivá většina toho však značně klišovitá. Přesto se v nudě na tuto komedii můžete obrátit. Mírný palec nahoru. 60%(10.6.2012)

Celkem pohodová komedie, která nespadla pod průměr díky zábavnému Chuckovi a dabérovi Jaroslavu Kaňkovském, jehož hlas a smích skvěle zapadl k této postavě a mě bavil. Jediná věc, která mě přišla trapná byl ten souboj s netopýry, jinak si nestěžuju. :-)(9.6.2012)

• Genero

Jako představitel tvrdého jádra Yntelektuálňý asocijace středočeských akademyků naprosto bezpečně poznám Pabla Picassa od Bedřicha Engelse, ale nepoznám fanku od zednické lžíce. Plný zoufalství jsem klečel před polorozpadlou chalupou v Brdech, která přímo volala po rázném zásahu zednického mistra, hlavu jsem držel ve svých drobných dlaních, pěstěné nehty cuchaly přehazovačku na jejím temeni a hořké slzy skrápěly tónovaná skla dioptrických brýlí. Netušil jsem, co sobě počít. Když hle, přede mnou spočinul náhle jako Hopkirk vazoun s rukama připomínajícíma rypadla z povrchového dolu a bujnou kšticí střiženou na čolka, kde malta byla tužidlem. Říkal si mistr Mouka, olovnici popustil proklatě nízko a stal se mým spasitelem, lešenářem, projektantem i topenářem. Vypil na ex basu Bráníků, vrhl se po hlavě do útrob stavení a dřív než bych se nadál, začal štorcku zdít... Černý bratr Ledová Krychle nemá to štěstí a vždycky narazí na šizuňky a podvodníky, kteří se jen snaží ho ochcat a kdyby z toho nebyla hloupá a trapná kravina, dalo by se snad takovému osudu i zasmát... jenže jako vždycky nasrat.(13.8.2012)

• genetique

Neznechutený úrovňou prvej časti som sa pustil do tohoto, len kvázi nadväzujúceho pokračovania. Humor je stupídny, našťastie však nie je fekálny a humusný ako to často v komédiách na podobnej úrovni býva. Okrem tohoto plusu sa však už len ťažko hľadá pozitívum, pre ktoré si film pozrieť. Tým jediným pozitívom, ktorý udržal moju sledovanosť až do konca bola pestrosť a rozvinutosť zaujímavej postavy Chucka, ktorú perfektne stvárnil John C. McGinley. 40%.(26.1.2008)

• Tommassi3

"Víte, Magicu, moje žena zrovna rodí.." - "No jo, děti !! Na to si pamatuju moc dobře.." - "Uááá-áá !!" - "Ano !! Přesně takhle si to pamatuju.." ;)(25.5.2015)