poster

Už jsme doma?

 • Česko

  Dům snů

 • USA

  Are We Done Yet?

 • Slovensko

  Už sme doma?

Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 88 min

Režie:

Steve Carr

Scénář:

Melvin Frank (divadelní hra), Norman Panama (divadelní hra), Hank Nelken

Kamera:

Jack N. Green

Střih:

Craig Herring

Scénografie:

Nina Ruscio

Kostýmy:

Jori Woodman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ***

  A mě to takhle skoro po ránu docela sedlo. Ice Cube nějaký ten talent prodal a John C. McGilnley mě svýma, neustále se měnícíma, polohama docela bavil. Zejména proměna z nekompromisního úředníka v chápajícího dělníka mě rozesmála. No konec byl samozřejmě klasicky přeslazenej, ale s tím se dalo tak nějak počítat a mě to nijak netrápilo. Jindy by to možná bylo za míň, ale dneska za pěknejch 60%.(1.9.2013)

 • Kwaichi
  **

  Hotová nočná mora, kúpite nový dom, a potom zistíte, že ste sa nasťahovali do rozpadliny prežranej červotočom súcej na kompletnú rekonštrukciu.(12.2.2011)

 • Vyhy
  ***

  Řekl bych pokračování v podobném stylu jako první díl. Zase nic světoborného, ale pobavilo mě to. Mělo to i myšlenku ( sice americkou), ale nějaká tam byla.(13.6.2011)

 • genetique
  **

  Neznechutený úrovňou prvej časti som sa pustil do tohoto, len kvázi nadväzujúceho pokračovania. Humor je stupídny, našťastie však nie je fekálny a humusný ako to často v komédiách na podobnej úrovni býva. Okrem tohoto plusu sa však už len ťažko hľadá pozitívum, pre ktoré si film pozrieť. Tým jediným pozitívom, ktorý udržal moju sledovanosť až do konca bola pestrosť a rozvinutosť zaujímavej postavy Chucka, ktorú perfektne stvárnil John C. McGinley. 40%.(26.1.2008)

 • Tommassi3
  **

  "Víte, Magicu, moje žena zrovna rodí.." - "No jo, děti !! Na to si pamatuju moc dobře.." - "Uááá-áá !!" - "Ano !! Přesně takhle si to pamatuju.." ;)(25.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace