poster

Už jsme doma?

 • Česko

  Dům snů

 • USA

  Are We Done Yet?

 • Slovensko

  Už sme doma?

Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2007, 88 min

Režie:

Steve Carr

Scénář:

Melvin Frank (divadelní hra), Norman Panama (divadelní hra), Hank Nelken

Kamera:

Jack N. Green
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Genero
  **

  Jako představitel tvrdého jádra Yntelektuálňý asocijace středočeských akademyků naprosto bezpečně poznám Pabla Picassa od Bedřicha Engelse, ale nepoznám fanku od zednické lžíce. Plný zoufalství jsem klečel před polorozpadlou chalupou v Brdech, která přímo volala po rázném zásahu zednického mistra, hlavu jsem držel ve svých drobných dlaních, pěstěné nehty cuchaly přehazovačku na jejím temeni a hořké slzy skrápěly tónovaná skla dioptrických brýlí. Netušil jsem, co sobě počít. Když hle, přede mnou spočinul náhle jako Hopkirk vazoun s rukama připomínajícíma rypadla z povrchového dolu a bujnou kšticí střiženou na čolka, kde malta byla tužidlem. Říkal si mistr Mouka, olovnici popustil proklatě nízko a stal se mým spasitelem, lešenářem, projektantem i topenářem. Vypil na ex basu Bráníků, vrhl se po hlavě do útrob stavení a dřív než bych se nadál, začal štorcku zdít... Černý bratr Ledová Krychle nemá to štěstí a vždycky narazí na šizuňky a podvodníky, kteří se jen snaží ho ochcat a kdyby z toho nebyla hloupá a trapná kravina, dalo by se snad takovému osudu i zasmát... jenže jako vždycky nasrat.(13.8.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $49,662,533Tržby Celosvetovo $58,388,068Tržby za predaj DVD v USA $23,132,814 //počet predaných kusov 1,330,412(25.11.2008)

 • Tommassi3
  **

  "Víte, Magicu, moje žena zrovna rodí.." - "No jo, děti !! Na to si pamatuju moc dobře.." - "Uááá-áá !!" - "Ano !! Přesně takhle si to pamatuju.." ;)(25.5.2015)

 • LiVentura
  *

  Černošská amer.rodina, kterak se blbě přestěhovat..?!!!(10.6.2012)

 • Yoshitsune
  **

  Ice Cube rapper a gangster, se dostává do trapných situacích, ve kterých se totálně ponižuje. Nakonec ze sebe udělá i totálního cvoka a znemožní se tak moc, že je to až přehnané. Jo a mýval, lesní král mu těžce natrhne prdel.(28.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace